BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055562 przez MoNiaaa
ja się wlasnie zastanawiam czy avent nie jest przereklamowany i można kupic cos tańszego?
stokrotka a gdzie te body zamawialas?
maz powiedział ze może jutro przywiezie ciuszki żeby przepatrzeć co mamy i co trzeba kupic :) chociaż z ciuszków to chyba nieiele bo mamy tego sporo i moja mama pewnie przed porodem jeszcze przyjedzie z "nowa dostawa"

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055564 przez Judyta1992
Nad butelkami i smoczkami to jeszcze sie nawet nie zastanawialam. Niedlugo ide do szkoly rodzenia moze tam sie czegos dowiem.
Chyba tez zainwestuje w otulacz bo jednak latem chyba bedzie to lepsze niz kolderki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055570 przez stOkrOtka91
Monia ja kupowalam w Tesco 5par za 55zl. Jest duzy wybor a mi zalezalo na krotkich, bo wtedy bedzie cieplo ;) mialam znizke 10zl to wyszlo, ze nawet 10zl za pare nie zaplacilam ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055583 przez kakasia20
Smoczkini butelki w owoców kupiłam .w każdej ciąży miałam.butelki smoczki z Canpol baby Ale teraz wolę dydusia w pepco .duży wybór i kolorki .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055585 przez kakasia20
Jutro jest sobota Boże jak dobrze w końcu cisza wyspie się wstawać rano nie trzeba he

I w końcu znalazłam okno 3.03 będą wstawiać go .I huba wymienimy drzwi

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055589 przez Sophie25
Witam :)

Kakasia juz pokazna kolekcja dla Kubusia :) :)

Stokrotka śliczna pościel i ciuszki ! :) :) pieknie sie bedzie prezentowaćw łozeczku :)

Co do butelek lubie tommee tippee pozniej są nawet smoczki do Nich specjalne takze do kaszki :) a smoczki to pamietam przy Zosi miałam z NUK i sobie chwalę i lubiła jeszcze takiego co świecił w ciemnosci z marki Canpol Babies :) Ale tego NUK bardzo polecam i napewno smoczek kupie z tej firmy :)

Co do pościeli ja dzisiaj miałam kupic nową narzutę na łozko a kupiłam pościel Tymkowi :woohoo: :woohoo: :laugh: :cheer: pozostaje tylko wyprać i wyprasować :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055591 przez aleksiaa88
ja butelki miałam z lovi i też smoczek do tego, a smoczek -uspokajacz to miałam silikonowy i tylko o jednym kształcie chciał inne wypluwał takie jakby obcięte , kauczukowego takiego zółtego scitego nie chciał musiał byc przeźroczysty

taki kształt preferował a kilka ich miał w ustach
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055593 przez stOkrOtka91
Normalnie czuć już naszymi dzieciaczkami :)
Wczoraj byłam na prenatalnych i normalnie wyściskałabym tą słodką buzinkę i stópki :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055595 przez kakasia20
Ja tak myślę odnośnie kolderek .ze prędzej czy później będzie potrzebna na jesień bo zimniej będzie znów .Więc ja kupić trzeba .
A tak latem jak będzie upalnie a nocą chłodniej zawsze można schować kołderką i np do poszewki włożyć kocyk cienki lub samym kocykirm otulic dzidzia :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055596 przez kakasia20
Wątek się nam rozkręca coraz bardziej :):)
My sobie zajadamy bigosik a m.Dziś kupił mi lody i eklera z śmietaną tylko ze mnie jakoś na słodkie nie bierze he dałam dzieci a :):)
Strasznie mnie kusi na surową szynkę by zjeść nosi nazwę. Lososiowa jakoś tak Ale czy to bezpieczne ....:/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055598 przez Fasola
Kakasia, jeśli świeża i nie za dużo to myślę że nic Ci się nie stanie.. o ile już się dobrze czujesz z żołądkiem po Twoich ostatnich przejściach. Ja jadlam nawet tatara czy sushi i pije 1x dziennie słaba kawę. I wszystko jest ok i przy Igusi tez było. ;)

Ja z ciuszków mam już wszystko, jedynie w czerwcu dokupie spiochy w Next bo są duuuze przeceny i dla chłopców ogromny wybór ;)

W kwietniu mamy jechać do Ikei wiec kupie szafę, wanienke i parę innych rzeczy. Nooo i jeszcze kosmetyki i higiena dla mnie do porodu i połogu.

Loq Ty mieszkasz w Niemczech prawda? Słyszałam że bardzo dobre sa kropelki na kolkę Sab Simplex z Niemiec. Nie wiesz czy są dostępne bez recepty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055599 przez stOkrOtka91
Fasola to Ci zazdroszczę :) ja patrzę na to co mam i to kropla w morzu, aż się boję ;p
W przyszłym miesiącu mam zamiar kupić buteleczki, smoczki, pieluchy i coś ciuszków znowu :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055601 przez Sophie25
Fasola Ty juz prawie 25 tydzien ;D chyba cos w maju Ci wyskoczy bąbelek no nie ? ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055602 przez Loq90
Kakasia wow! Niezła kolekcja już! Ja skończę szafę to też zacznę już składować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055603 przez Fasola
Sophie termin na 3.06 ale kto wie ;) pierwsze miałam 5 dni po terminie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl