BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057670 przez MoNiaaa
loq wspolxczuje ci strasznie :( 3maj się teraz będzie już lepiej.
pieluszki tetrowe sa roznej grubości niestety coraz częściej można trafic na te cienkie ja mam dosłownie kilka takich grubszych i sa lepsze

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057671 przez Judyta1992
Monia u mnie juz 11kg na plusie :) pocieszajace jest to ze juz blizej niz dalej i pewnie nie dobijemy juz do 20 kg. Mi od 3 tyg tylko kilogram przybylo wiec juz chyba taki szybki przyrost wagi mam za soba tylko przyrost brzucha zostal:) z dnia na dzien jest coraz wiekszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057680 przez MoNiaaa
no mam nadzieje ze 15 kg nie przekrocze!!! najgorsze mam uda i rece za niedługo będę jak pudzian!!! przeraza mnie ta waga mam nadzieje ze później będę karmila to chcąc nie chac trzeba będzie wyeliminować pewne rzeczy i może zrzuce szybciej?!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057684 przez stOkrOtka91
Dziewczyny ja juz 15kg na plusie myslalam ze stowki do.porodu nie przekrocze, ale chyba bedzie to niemozliwe ;p taki urok, najwazniejsze zeby z dzieckiem bylo wszystko w porzadku, a kg zejda predzej czy pozniej.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057692 przez Loq90
Dziękuję Monia:* teraz trzeba myśleć o Marysi i delektować się ostatnimi 3 miesiącami:)

Co do wagi to przez ostatni miesiąc przytyłam 2,5 kg, ale lekarz powiedział że przyrost w normie i nie krzyczał, czego tak bardzo się balam. Teraz mam 86 kg na 177 cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057701 przez kakasia20
Byłam na wizycie w przychodni .ginekolog mila ,
Choć była w szoku ze ginekolog prywatny. Kazał mi acard brać i tandyferon ...

I co do szpitala. Powiedziała że jak najbardziej mogę mieć cc w pobliżu domu :)
Serduszko peiknie stukalo ust nie miałam Ale ważne że jest ok z małym .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057703 przez kakasia20
Aha i co do mojego stanu powiedziała mi że jak będę się gorzej czuła mam iść do lekarza lub mam zakupić sobie leki z prenalena bodajrze są na kaszel gardło na ból dużo tego .z naturalnych składników :) a i moja waga znów spadła ....z 86 do 84:/ kolejna wizyta 5 kwietnia

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057713 przez aleksiaa88
witam po kilku dniach

ja bez stanika błahahahhaha dojki by mi wisiały a jeszcze w szpitalu między ludzmi mam duże wiec nie stercza jak radary co do stanika to kazały tylko ściągnac do porodu a potem nirmalnie założyłam gdyż mnie zalewało i jakby się miały trzymać wkładki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057714 przez aleksiaa88
w zeszły piątek byłam u gina dostałam magnez bo od środy miałam twardnienia ale w ten poniedziałek wybrałam sie jeszcze raz bo brzuch nie dawał mi już spokoju mogłam liczyć ile razy w ciągu godziny sie nie napina niż napina siedzac 30 minut w kolejce ciagiem był twardy i moż ez kilka razy mnie puścił w ogóle to ja nic nie nosiłam brzuch mnie łapał bez przerwy nawet w nocy gdzie nie powinno w ogóle to jak lezałam siedziałam czy stałąm różnicy nie było ciagle napięty twardy i tylko czułam jak idzie fala i mnie znów łapie tak wiec zrobił mi usg z zewnatrz od środka i szyjka zamknieta wiec szczescie bo wypisał mi za szpital kartke jakby co póki co dał mi tablety jem już i widze poprawe a skierowanie w razie W mi dał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057722 przez ninka
Też się zastanawiam ile jeszcze przytyję :) Na razie przy 176 cm mam 74 kg, więc nie jest tak źle.
Ja na pewno w szpitalu też będę miała stanik :)
Zastanawiam się tylko nad majtkami czy zwykłe czy jednorazowe?

W przyszłym tygodniu wizyta, ciekawe ile mały już waży skoro ostatnio było 700 gram.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057733 przez MoNiaaa
ja odebrałam wyniki glukozy i wszystko ok :)

kurka z tym twardnieniem mi tez się zdaza czasem sama nie wiem czy mi się napina czy mam po prostu taki twardy normalnie? bo czasem wlasnie czuja taka fale az mi cieplo się robi a czasem po prostu jak macam to taka skora napieta i brzuch twardy ale bez tego uczucia?

ja w szpitalu majtki takie z siateczki wielorazowe ale bezuciskowe można szybko przeprać i podsuszyć wlasnie nie pamiętam gdzie kupowałam chyba w aptece bo bym sobie teraz tez kupila

u mnie masakra z paznokciami lamia mi się jak szalone!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057739 przez Judyta1992
No wlasnie dziewczyny jak to jest z tym brzuchem bo ja mam chyba zawsze twardy takie mam wrazenie. Jak go ucisne to pod skora ktora i tak jest napieta jest taka jakby pilka gumowa mocno napompowana. Nigdy nie ma takiego flaka. Tylko czasami czuje ze jest az tak jakby za mocno jakby peknac miala ta moja pilka.
Glupio to tlumacze ale jakos tak mi najlatwiej.
Jak to z tymi brzuchami u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057748 przez kakasia20
Nie wypowiem się do końca na temat brzuszka bo u mnie dopiero 23 tydz leci a u was już 27:)
Idę zaraz do łóżka spać bo padam z sił a jutro przenosimy kuchnie już i pokoj duży ..roboty od pioruna

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057764 przez Fasola
Ja chodzę w staniku do karmienia od 15tc i do szpitala tez zabieram, bo wygodniej do wkladek. Chociaż nie mam problemu żeby chodzić bez. Kupiłam w PL majtki z babyono jednorazowe, zobaczymy jak się sprawdzą..

Następna wizyta u mnie 31 marca u ogólnego a 21 kwietnia w szpitalu na scanie itp.

My planujemy odmalowac sypialnie w ten weekend ;) a później do Ikea po szafę, małe przemeblowanie i będziemy gotowi.
U mnie 78kg przy 172cm, ale brzuch roooosnie juz mega szybko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057790 przez MoNiaaa
hej dziewuszki jak mija kolejny dzień?
mi doskiera ostatnio bol glowy i bole plecow sa coraz gorsze zwłaszcza wiecvzorem po całym dniu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl