BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061953 przez ninka
Judyta gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061962 przez aleksiaa88
Czego będzie mi brakować PO tych ruchów świetne to jest tak się rusza to takie moje prywatne ehh

Judyta pewnie cycujesz o ile dobrze kojarzę to pierwsze, ciekawe jak to jest mieć znowu takie małe bobo bo ja kompletnie zapomniałam jakie to uczucie ja już przyzwyczajona to takiego większego nerwusa, niejadka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061963 przez aleksiaa88
Nina ty następna a potem hmmm obstawiam siebie 3 ewentualnie 4 będę

Ja ciągle w ruchu jakby nie ból nogi i tego ze czasem nie mogę się podnieść i szukam czegoś do podparcia to bym nie wiedziała ze w ciąży jestem ciągle latam sprzątam i tak codziennie jak zacznę o 9 tak do 22 z małymi przerwami z siedzeniem na schodach lub ławce nogi to mi odpadają taką jestem ruchliwa a ile ja dziennie schodów pokonuje mam ich 30 sztuk i razy *X i jak się okaże że rozwarcie słabe albo nie będzie chciało ruszyć to padne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061966 przez MoNiaaa
Mi tez najbardziej bedzie ruchów brakować i dziwnie ze brzuch bedzie pusty

Aleksia to ci zazdroszczę bo ja czuje sie jak inwalidka nawet jak siedzę to mi zle brzuch mam okropnie duży pewnie urodzę a będę wyglądać jak w ciazy:(
W poniedziałek wizyta a wtorek skończony 37tc ale zlecialo!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061968 przez kakasia20
Ja będę na końcu :):) chyba że coś ruszy prędzej to mam nie czekać bo to ciąża po poronieniu więc rozwiążą mnie jak coś.:) ale chce do 23.06 wytrwać w 2w1 :) dzień ojca i zakończenie roku szkolnego .:):) jeszcze chce ogarnąć to a potem m.weźmie wolne jak się zacznie dziać :)
Teraz to dni uciekają mi szybko .Ale staram się wszystko podopinac do końca .by m.wiedział gdzie co mam w razie czego dane :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061969 przez kakasia20
Wczoraj jeszcze się pokusilam na wyjście na lody i powiedziałam z 3 godz z rodzinką myślałam że mi dupa exploduje tak czułam każdą kość w pupie jak siedziałam ...:/ jak znów troszkę wstałam to od razu mnie takie dziwne rozpieranie brało dopadalo .:/:/ i każdy mówił gdzie ja mam ten brzuszek w ogóle. He jak wstałam był Ale mały jak siedziałam wcale nie było go widać

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061971 przez aleksiaa88
Jeśli to to, to chyba czop odchodzi czasami wyleci bezbarwna galaretka w pierwszej nic takiego nie widziałam więc to nowość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061972 przez MoNiaaa
aleksia to oze czop ja tez nigdy nie widziałam wiec nie pomoge dawaj znac jak się sytuacja będzie rozkrecac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061973 przez kakasia20
Czop może długo odchodzić powoli ja tego też nie doświadczyłam więc nie pomogę ..
Ale może warto na ip jechać sprawdzić sytuacje :):)
Ja właśnie robię kluski z sosem z pieczarek ..zza oknem ponad 25 stopni upał więc narazie siedzę w domu .:)

Ja z tego co wiem to jedna taka pewna oznaka przed porodem jest biegunka Ale to mi położna powiedziała ze jak kogoś dopadnie to już końce ..nie wiem.ile w tym prawdy choć z córką miałam.tak 37 i biegunkowalam 3.dni i mała się urodziła 37,5 dni :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061974 przez aleksiaa88
W pierwszej to żadnego czoła nie widziałam skurczu ani jednego nie poczułam biegunki żadnej nie przeżyłam tego dnia obudziłam się ani klucia ciągnięcia czy czego kolwiek nie czułam czułam się normalnie wstałam o 7 zjadłam placka położyłam się i o 9 wody zaczęły płynąć ani bólu nic o 11 byłam w szpitalu dali 2 kroplowki pytają czy mam skurcze czy czuję a ja ze nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061981 przez Judyta1992
My jeszczenw szpitalu i chyba jeszcze zostaniemy 3 dni bo maly ma zoltaczke. Dalej walcymy z karmieniem...
Juz zie paychicznie bardzo zle czuje obwiniam sie wiem ze nie powinnam. Plalczemy on i ja. Piersi mamntakie ze moga eksplodowac a kn biedny nie potrafi ladnie zlapac brodawem.
Ja zadnego czopa nie zauwazylam i opdocz boli krzyza zadnych oznak :)

Załącznik 20170527_162001.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061982 przez aleksiaa88
Kupuj kapturki do karmienia suta ci wyciągnie mały złapie przez to i będzie spokój ja też się meczylam dopiero to mnie uratowało też nie mógł złapać co chwilę puszczal i ciągle był nienajedzony jak go brali to go dokarmilali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061983 przez aleksiaa88
Ja już je wzięłam do szpitala bo suty mi się chowają zamiast sterczec nie zamierzam się męczyć i nawet jakby jaką która mądra przyszła i mówiła na co mi to żebym karmiła bez to będę mieć w zupie gadanie potem jakbym chciała dziecko zostawić z kimś to nie zobaczy różnicy czy cyc czy butla bo może się przyzwyczaić do wygody chwytania ale mi to obojętne byle z cyca schodzilo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061984 przez aleksiaa88
Teraz tak będę wchodzić i patrzeć na dzidzie matko brzuch mam a do mnie nie dochodzi ze takie wyjdzie i będzie leżeć obok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061985 przez MoNiaaa
Judyta śliczny maluch i te stópki wycaluj od cioci:)
Karmienie nie jest takie proste jakby sie wydawalo ale po malu sie nauczycie aleksia ma racje z tymi kapturkami ja tez mam spakowane do torby albo skorzystaj z laktatora on tez sutki wyciągnie i spuścisz troche mleka żeby sie zastoje nie zrobily mnie straszyli ze jak będę odciąga to później sie dziecko nie chyci cyca tylko bytla a karmilam rok najgorsze sa poczatki a nawet jakbys miala karmić mm to nie jestes gorsza mama!!!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl