BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1063059 przez Loq90
Stokrotka super tabelka! Wszystko przejrzyste! Dziekujemy :)

Główka miała obwodu 37. To chyba wiecej biz mniej prawda? Tez zauważyłam w szpitalu ze moja niunia jakby troszkę większa od większości innych maluszków. I większość czapeczkę dla noworodków jest na nia za mala:o

A co do diety to nie ma diety matki karmiącej. Mozna jest wszystko:) trzeba tylko obserwować maluszka czy nie reaguje na jakieś alergeny. Ja jem wszystko i poki co nie ma mamy problemów. Odpukuje w niemalowane :)

Joasiu a moze bedzie tak jak ze mną? Ja tez jednego wieczoru pisałam ze nic sie nie szykuje, ze główka wysoko itd. A w nocy odeszły mi wody:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063060 przez kakasia20
U nas będzie wiktorek :).dziś idę na 11:20 na wizytę się dowiem co i jak

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063067 przez aleksiaa88
Piękna tabelka

Moja miała obwód głowy 33 i wszystkie czapki latajay syn też tyle miał to jak większą pomarańcza wiem bo kiedyś pomarańcze mierzylam hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063104 przez kakasia20
Byłam na wizycie. Miałam pobierany gbs wynik za 1,5 tyg dopiero będzie 6.07 mam się zgłosić na kontrolę jak nie urodze :/
Ale położna mówiła mi bym szła jak będę miała bóle to na ip z książeczką a nie czekała do wizyty .mam problem z moczem mało sikam ale mam ostrą infekcje w dodatku :/ więc jak co jedziemy na ip

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063106 przez aleksiaa88
Kasia Ale się pierdziela co najpierw masz to wyleczyć dlatego nie chce cc już pytalas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063107 przez kakasia20
Chce mieć wynik z gbs i ona tak w 39 rozwiązuje :/:/ jak będzie tak jak dziś ze po badaniu boli mię cały dół to sobotę pojadę na ip lub jutro sama grzybica grozi dziecku a ja mam 3 tydzień aż zielona wydzielone i ból dołu :/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063108 przez kakasia20
Ps ona ma czas A ja się mam męczyć bo bóle są różne w ciąży i takie jej gadanie przekazu na cc nie mam nadal Ale położna mówiła ze mam brać książeczkę ciąży i na ip jak coś się będzie dziać. Już nie wiem co robić .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063111 przez aleksiaa88
kasia trawiłas na patafianów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063116 przez MoNiaaa
pisałam wcześniej ale się nie dodalo ;/
u nas obw glowki tez 37 :)
dziś byliśmy na pierwszej wizycie mala już osignela wage urodzeniowa czyli super przybiera na cycu już nawet nie pije tych saszetek i cale opakowanie prawie mi zostało esh..;/
i odpadl już kikut :)
będziecie robic usg bioderek? ja musze nas zapisac do ortopedy i on dopiero daje skierowanie.
wczoraj bylysmy na pierwszym spacerku :)dziś tez chwile bylysmy najpierw na zakupach później na placu zabaw Amelka trochę się wiercila i marudzila ale przysypiala co chwilke :)

kasia ja nie kupowałam wcześniej zadnych lekow bo i po co jak trzeba będzie to zawsze jest jakas apteka można podjechać
a doc zego jeszcze używacie octenisept?bo nam już kikut odpadl i znowu cala buteleczka została.

kasia nie masz szczęścia do tych lekarzy...;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063118 przez stOkrOtka91
Monia octanisept ma takie same właściwości jak woda utleniona, więc na wszelkie rodzaju rany, położna mówiła, ze na ranę krocza, ale nie wiem jak tam u Ciebie sprawa wygląda:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063124 przez Joanna92
Hej hej dziewczyny :D

Ja już po!!! xD

Wczoraj o 21:30 wyleciała reszta czopu po masażu na wizycie gin. I zaczęły sączyć się wody. Zjedliśmy ucztę - sushi, na spacer rozruszać szyjkę i ew skurcze i do spania. Tylko że jak kolo 1 w nocy wypadł mały skrzep to mąż spanikował i pojechaliśmy. Skurcze żadne, rozwarcie tyle co nic, ale w trakcie badania jak chlusnęło to od razu pojechałam na porodówkę. Rano oksy i od zerowych skurczy do urodzenia minęło tylko 5h. Jeszcze godzinę w wannie powiedziałam. To jest magia, polecam każdemu!

Z gorszych rzeczy porwały sie błony łożyska i byłam łyżeczkowana, no i nacięcie krocza. Trudno, widok mojego pięknego synka wymazał mi już to z pamięci.

Adaś urodził się w południe, w pierwszy dzień lata, 3 dni przed terminem. Szczuplutki, 3350g, 54cm.

Jestem mamuśką!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063127 przez ninka
Gratuluję Joasiu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063129 przez Judyta1992
Jezu kasia co za ludzie...
Moj tez mial 37 obwod glowy i klatki tyle samo a teraz ma mniej. O usg bioderek nikt nic mi nie mowil. Jedynie musze dac mocz do badania na posoew i nie wiem jak go pobiore bezposrednio do pojemniczka... Dzisiaj pierwsza proba bedzie.
Gratulacje Asiu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063131 przez MoNiaaa
Joanna widzisz jak sie szybko akcja rozwinela a tak się balas super sobie poradziłaś :)gratuluje synka czekam na zdjęcia :)
Ja nie bylam nacinana wiec u mnie juz wszystko z kroczem super jednak po szyciu czuje sie dluzej taki dyskomfort .teraz czekam żeby juz krwawienie ustalo i mam nadzieję ze nie prędko okres dostanę

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063140 przez stOkrOtka91
Gratki Asiu :)

To tylko moje zawzięte dziecko, że nie chce wychodzić :/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl