BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1065288 przez Judyta1992
Loq my stosujemy bepanthen ale senaiderm i wszystko ladnoe schodzi z buzki wszelkie wypryski i nawet potowki. Nie wiem czy u Ciebie to bedzie.
Uff ja na szczescie jeszcze nie mam. No chyba ze w ciaze zaszlam hehe
Podziękowania: Loq90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065289 przez stOkrOtka91
Judyta ale by bylo :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065291 przez Judyta1992
Planuje szybko braciszka ale chyba nie az tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065292 przez stOkrOtka91
No ja bym juz mogla byc w ciazy:p
Zobaczymy ile moja gin kaze mi przeczekac :p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065294 przez Judyta1992
Ja mam tak samo :) wiem ze na poczatku bedzie ciezko w ciazy z malym a pozniej z bratem czy siostra ale jakos jak sie Ignas urodzil to poczulam swoje powolanie hehe juz mnie nie kreci praca zawodowa teraz jestem MAMA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065297 przez Sophie25
U nas.jak.narazie.zazdrosc Zosi troche odpuscila i caly czas chce przytulac Tymka a najbardziej to. by chciala Go nosic anajlepiej zeby jiz seidzial i sie z Nia bawil ;D ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065312 przez MoNiaaa
ja tez adal tylko na piersi a @ już do mnie wrocila ;/

judyta stokrotka to 3mam kciuki za nowe fasolki ale super :):)
ja już pewnie nie zaznam tego stanu ale widok dwóch kresek zawsze mnie wzrusza :)

sophie przy 3 już nie ma tej zazdrości chyba przez to ze już dzieciaki sa we dwoje i musza się dzielic i zabawkami i uwaga rodzicow.ja myslalam ze będzie gorzej a nie odczulam ze ktoras jest zazdrosna obie by chciały tylko trzymać wozic itp. kluca się która ma wyciagnac wozek ale oczywiście jak ja proszę o jakas pomoc to już nie zawsze takie chętne sa :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065315 przez Judyta1992
Super ze juz zazdrosc mija :)
Monia ja mam podobnie bo u rodzicow na wakacjach sa moje siostrzenoce 10 i 8 lat to tez oczywiscoe klotnie ktora ma wozek prowadzic ale jak juz poprpsze zeby cos ktpras przyniosla albo zeby sie pobawila z Ignasiem to czasami chetnej brakuje. Za to jak sie upra to coagle jest proszenie zeby im dac Ignasia na kolana a ten klusek to ich polowa wagi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065326 przez Loq90
Judyta czytalam o bepanthenie sensiderm. Jest dostępny w Niemczech także najpierw go wypróbuję bo emolium tutaj nie ma..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065327 przez Loq90
Dziewczyny na kiedy planujecie druga ciążę? My najwcześniej za rok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065328 przez aleksiaa88
Nieee ja już na 3

Ale po pierwszym myślałam żeby zrobić 4-5 lat różnicy i powiem tak teraz jak już jest to widzę że te 5 lat by było za dużo dobre 4 są jak dla mnie dziecko samodzielne rozumne co innego ze gada się czasem jak do ściany chyba że się wydre to się uspokoi Ale jest kumaty samodzielny i to mi odpowiada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065329 przez aleksiaa88
Nie wiem czy pisałam jesteśmy bezsmoczkowi odrzuca ciągle nie chce to nie musi mieć mi nie zależy na tym może być bez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065332 przez Judyta1992
Ja tez tak za rok chyba bede probowala zobacze jeszcze jak to bedzie z powrotem do pracy przy jednym. Ostatnio zastanawialismy sie nad pokojem dla malego (jest jeszxze niewykonczony) i prawie zesmy zaplanowali juz pokoj dla dwojki bo tak nam na drugim zaczelo zalezec:)
Moj Ignas za smoczkiem tez nie przepada. Czasami dostaje np w aucie jak cos krzyczy. Do spania nie potrzebuje smoczka i wypluwa.
Podoba mi sie ze woeczorem juz nam soe zrobil rytual. Jest kapanie, bajka i jedzenie i wkladam go do lozeczka gasze swiatlo i on sobie sam zasypia. Ciekawe czy mu tak zostanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065334 przez MoNiaaa
u nas tez bez smoczka.na początku awet ssala i ja to uspakajalo a później przestala jakos i tak zapomniałam o nim w sumie choć zawsze mam w torebce w razie w:P

Judyta super ze macie taki rytual na pewno jak będziecie się tego trzymać to tak zostanie i na pewno ułatwi wam to wieczory.
u mnie wlasnie wieczory sa najgorsze bo po kappieli Amelka już nie chce spac ale nie narzekam bo ogolnie jest naprawdę grzecznym dzieckiem dużo spi w dzień wiec się ciesze z tego :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065361 przez kakasia20
Dobry temat.wynbaczcie ale przy 3 dzieci. Czasu brakuje mi dla siebie .mój pracuje na 3 zmiany moją matką na dwie. Czasem rodzice od mojego m.wpadną po małego na spacer to ja ogarniam dom.
Jak mały śpi ja robię śniadanie obiad kolacje .ogarniam ile się da dosłownie w 3 godziny jak śpi lub 2 .Michaś i mają się bawią w tym czasie ..co do zazdrości... U nas jej nie ma .każdego traktujemy tak samo tyle samo uwagi poświęcamy im co małemu .:) na zmianę pomagają go kąpać przewijają pod moim.okiem rzecz jasna .. .
Jak jest w beciku starszy syn go mam na rękach na chwilę. Bo maly już też swoje waży ok 4 kg będzie miał na pewno o ile nie więcej :)
Zjada chętnie mleko mm na zmianę z herbatą .Czasem mniewa zaparcia ale espunisan pomaga nam.:)

Plus zajmuje się jeszcze tydzień szczeniakami i już pujda do nowych domków.w końcu :):) .
Pogoda w kratkę ostatnio była taka burza nocą ze mały wiktos wstał o 1 i do 8 nie spał płakał bal się .:/
Właśnie mnie też zastanawia to kiedy okres nadejdzie ....też nadal go nie mam a chce założyć wkładkę. Na 5 lat srebna .podobno b.skuteczna jest cena z założeniem 550 zł .znów cena wkładki na 3 lata 450 więc bardziej się mi opłaci na 5:)
Dziecka nie planuje już .
Czekam i czekam i się nie umie doczekać na okres.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl