BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 4 miesiąc temu #1050384 przez kakasia20
:silly: nio nie żałował ok 20.zdjęć mamy na kartkach A4.
Poza tym usg mnie dość bolało . Tak naciskał.mocno wytrzymać nie mogłam do teraz mnie boli brzuch ...Myślałam że minie jak się przespie ale nie minęło . Ale jak trzeba zobaczyć dokładnie to trzeba wytrzymać te 20 min :)

W ogóle zaczynam kaszlec I ta prawa strona mnie boli . Mam napisane tak macica ściana dolna i ze łożysko Mam na prawej stronie i tam mię też boli ciąży jakby w dół.
I tam na tej str miałam.usg ..mówi ze tam się dzidzia zagniezdzila lekko na prawom stronę .:):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050387 przez ninka
Kakasia super zdjęcia, aż jest to niewiarygodne, ze w tej chwili można sobie tak dokładnie obejrzeć dziecko :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050428 przez kakasia20
Co tam u was słychać ?
U nas zimna noc -14 a do południa -9 ale szłam z małymi na śnieg. Sanki 2 godzinki więcej nie dałam rady he .w dodatku jak już byłam koło domu tak mi źle było mdlilo mnie musiałam siąść na chwilę odpocząć. Teraz już obiadek robię. Mąż w pracy .. eh jak to Górnik robić musi na zawołanie .
Teraz mamy już-12 stopni a gdzie tam wieczór.
Trochę odpoczne sobie bo zmeczylam się .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050445 przez stOkrOtka91

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Piszcie jakieś pozytywu u Was :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050448 przez kakasia20
To ja powiem tak będąc z dziećmi na dworze zaczepilam 2 pary San drewnianych jedne za drugim syna dałam z przodu i córkę na tył. A że wiecie dzieci swoje ważą miś 20.Mają ok18 kg to wzięłam naszego psa jak co roku i sunia pół owczarka co sama waży 30.kg pociagla małych z saniami a ja sobie szłam obok hee
Sąsiedzi zdziwieni ze pies ucieszony bo ciągnąć lubi I że dzieci ciagnol drogami he .
Poza tym wsluchuje się w swoje ciało.
Przelewa się mi w brzuchu te bulgotania i laskotania he rewelacja.
Zobaczymy jak będzie z ruchami dzidzi z synem czułam ruchy od 18 tygodnia a córką 15/16.prędzej. :)
Doczekać się nie mogę .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050449 przez stOkrOtka91
Też sie nie umiem doczekać :)
Dzisiaj z tej złości caly dzień w łóżku, ale jutro juz trzeba cos w domku działać :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050450 przez kakasia20
Poza tym mieszkam na Śląsku okolice Rybnika .u nas zamknęli cały szpital ginekologie też.. I chciałam roddzic cc tam gdzie syna Ale widzę że mają źle opinie. Ze położne są nie miłe a neonatologii babki wola czytać gazety i nie pomagają .po 2 godz od cc już przynoszą dzieciątka raz przystawka i wracają za dwie godziny . Też miałam z synem tak ze przystawily go on wyplul brodawek i nie umiałam go przystawic . Ja w płacz syn w płacz a one nie były miłe. ...
Są tylko 3 godz odwiedzin jedna osoba. Sala izolatka cała sala dla siebie i ddzidzi. Z wc . Z ciekawości sobie zadzwoniłam na oddział ginekologiczny jak tam to wygląda mówiła tyle że ona nie wie Ale na zmianie jest jedną położna i pielęgniarka. 4 ginekologow i 6 Babel od niemowląt .....a jak i kiedy rozwiązują cc mówi mi nie wiem ....:/.pf

W pozostałych szpitalach Ani rodzić nie chce :( nie wiem...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050451 przez kakasia20
Ale tak myślę że jak będę w ok 5/6 msc przejade się tam gdzie rodzić chce i zobaczę jak wygląda oddział itp by pewną być. Mój syn chwycił bakterie w tym szpitalu. Klepselle pierw do pępka gdzie mu pepowina gnila potem do moczu kału tak wedrowala a on biedny w szpitalu wylądować co miesiąc ...
Przepukline promowa do dziś ma .po cc z tego szpitala . . ...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050452 przez stOkrOtka91
No ja jak nie będę miała przeciwskazań to będę rodzic naturalnie, zobaczymy co czas pokaże no i w szpitalu gdzie pracuje moja pani ginekolog :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050453 przez kakasia20
Moja ginekolog przyjmuje na mapa i prywatnie 15 km ode mnie Ale nie ma jej w szpitalu .jak u nas był oddział to ona była na oddziale . ..
Bym musiała mieć ginekologa z innego miasta gdzie będę rodzić. Hm

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050454 przez stOkrOtka91
Ja właśnie wczesniej miałam ginekologa, który pracowal w szpitalu, w ktorym bym nie chciała rodzic i to tez byl argument za tym żeby zmienić lekarza. Co prawda do tego szpitala mam dalej, ale mam nadzieje ze zdążymy na czas :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050466 przez ninka
Ja na szczęście mam szpital blisko, ma bardzo dobre opinie, oprócz tego oddział położniczy jest odnowiony, więc mam nadzieję, ze będę zadowolona.

Kupujecie już ubranka dla dzieci?
Ja niestety rodziłam dawno temu, no i dziewczynkę, więc muszę kupić całą wyprawkę dla chłopca :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050472 przez kakasia20
Ninka- co do ubranek. Mnie czeka też cała wyprawka. Wszytko porozdawalam tylko materacyk becikowe do chrztu mam he nocniki wkładkę na wc a tak wszystko rozdalam ..
Jeszcze nie wiemy co będzie Ale zobaczymy bo w kwietniu mamy remont całego domu i coś czuję że
Wyprawka w czerwcu połowie maja nam trafi robić . Inaczej będzie wszytko brudne ubranka bo będą błądzić ściany itp ...
Wózek z olx odkupie w miarę fajny .:) a łóżeczko turystyczne regulowane wysokości z gondolka bajerkami .kupimy prędzej bo to w pudle będzie więc nic temu nie stanie się :)
. Ja z synem po 5/6 msc zaczęłam kupować ubranka bo niby jest wszystko ok z ciąża Ale się boję to moja 3 cc będzie więc i ostatnie dzidzi.

Już mamy -15 stopni ludzie kaloryfery na full. Piec na dmuchawa i na 60 i uwierzcie lub nie Ale ciepło nie umi podołać mrozowi dziś .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050473 przez kakasia20
Idę zaraz córkę położyć spać .I syna ...
Już się Noe mogę doczekać aż urodzie dzidzie.
W ogóle mecze się bo na języku zrobiło mi się 4 afty jak plesniawki ból jak diabli nie wiem co można na afty brać w ciąży czym plukac buzie...
.ps.u nas jest tak ze w tym roku ze strony męża siostrą ma roczną córkę więc coś ubranek mam da coś odkupimy zależy od płci . Bujaczek co jej daliśmy na chrzciny chce nam Dax dla dzidzi. :)
Oliwki plyny do kąpieli też dostałam . A pampersy będę kupywac jak będą promocje dwa msc przed cc .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050476 przez kakasia20
Chciała bym mieć tą cc w 39 tygodniu Ale wiem że. Rozwiązują cc w 38 tyg ciąży ...
.boję się. córkę urodziłam cc w 37 i. 6 dniu. Zacisnieta Pakosińska dwa razy z zamartwica na 10 min .z zoltaczka na 2 msc . Słaba akcja serca. Ratowali ja. :( i mówili niech się pani pożegnać z córką bo umiera. .... Opierniczylam ich i zaraz dali ja do inkubatora ...widziałam ja po 3 dniu ... Malutka chuda bez odruchu ssania ... Mało siusiala mało kału wydalala ... Eh przeżyłam koszmar wtedy .za to syn w 39 i 4 dniu się urodził przez cc zdrowy silny płakał ssal wszystko było ok gdyby nie to ze nie fioletowali pepkow noworodkam i dzieci leżały jedno obok drugiego :/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl