BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1052704 przez kakasia20
Aha. Chciałam zapytać skąd jesteście ??? Ja mieszkam okolice Rybnika Gliwic. Rodzić będę w Jastrzębiu zdroju .A wy kochane :??

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052713 przez Loq90
Kakasiu też nie wiem jak to opisać. Pierwszy raz poczułam 15.01. wtedy jednak nie byłam jeszcze pewna. Ale dzisiaj już wiem na pewno że to Marysia bryka;) raz są to naprawdę delikatne musniecia, a raz takie konkretne pukanie lub strzelanie nawet. Trudno to opisać. To moja pierwsza ciąża więc ekspertem nie jestem;)

wpadajcie na drozdzowke z dżemem truskawkowym i mlekiem. Jeszcze ciepła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052714 przez Loq90
W Polsce mieszkałam w warmińsko-mazurskim. Na polnoc od Olsztyna. A teraz od ponad 4 lat w niemczech, okolice Hamburga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052716 przez Iwona23
Ja już ruchy czuje 18 tydzień i 2 dni pytałam wczoraj Gin i jak najbardziej to co czuje to są ruchy delikatne sporadyczne ale jak najbardziej w drugiej ciąży ruchy można już czuć 17 tyg w pierwszej zależność od wagi.
Ja jestem z Warszawy i planuje drugi poród w IMiD na Kasprzaka 17 pierwszy był tam i nawet nie myślę o zmianie szpitala wygląd jest co prawda PRL ale za to opieka jest poprostu cudowna.
Synek mi się rozłożył dziś po balu karnawalowym 3 tygodnie udało się bez gluta chodzić do przedszkola więc i tak całkiem dobrze. Jutro leniuchujemy w domu i cały weekend też żeby szybko do poniedziałku przeszło. Choć pewnie tak pięknie nie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052719 przez kakasia20
Ciężko opisać te ruchy bo czuje je w środku :):)
A ja kupiłam maslannne bułeczki z sezamem i kurczaka piersi zrobiłam małe kotlety dałam do bułki dałam musztardę ketchup rzecz święta ogórki podstawa konserwowe I mali zajadaja sobie :):) do męża nie starczy chyba :) ale cóż .
Dziś się dowiedziałam ze moja kuzynka jest w ciąży i też ma taki termin jak ja na 14/17.07 he może uda mi się ja zaprosić do nas :) na forum :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052740 przez Sophie25
Helooo ;)

U mnie narazie nie wiadoma co do płci ostatnio lekarz nie był pewny i teraz 1 lutego ma sie potwierdzic strasznie jestem ciekawa i nie moge sie juz wizyty doczekac kupiłam jak narazie kokon/otulacz i sie wstrzymałam bo chciałabym wiedziec juz pewną płec a juz niedlugo wiec moze troszkę kupie ale bardziej sie rozkręce z z zakupami jak bedzie wiosna :) Jesli bedzie córa duzo rzeczy mam a jak synek to bedzie nowosc i troche dokupie rzeczy typowo dla chłopaczka chodz po córce sporo odłozyłam kolorów typu niebieski,zólty zielony bo duzo miała uinnych kolorów niz róz ale dowiem sie 1 lutego juz niedługo ;D

Ruchy czuje juz regularnie z córcią były pozniej teraz wczesniej uwielbiam to rano,po obiedzie i szczegolnie jak kłade sie spać jest aktywne az ciezko na boku polezec :)

a tu moj brzuchol :D


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052743 przez kakasia20
Spohie sliczniusi brzuszek masz duży:):)

Teraz tylko rosnijmy i rosnijmy :-:-:)
Połowa prawie za nami ciąży:) ja ten czas leci :)
Hm ja czasem myślę jakby tak ciąża trwała wieczność dzidzia czuć na co dzień :)):)
Ale mam marzenia ho ho ho już za pasem wiosna będzie :) i potem z górki już czas szybko poleci nam :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052754 przez Fasola
Ja dziś w pracy kichnelam, podniosłam głowę i prawdopodobnie wysunął mi się dysk w odcinku piersiowym. Promieniuje do prawej ręki i lewej nogi, leżę jak placek wyłącznie na lewym boku.. jeszcze mi tego brakowało ; ( zadnych leków mi nie wolno jedynie panadol który nic nie daje.

Piękne brzuszki, mój mały ale ruchliwy ;D dopinguje mamę, ale gdy kładę rękę córci na swoim brzuchu to skubaniec ani drgnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052760 przez Sophie25
Oj fasola wspolczuje bólu ; (

Moja Zosia tak samo co położy rękę to bobas ani drgnie wtedy moja mówi ze posłucha dzidzia i kładzie główkę i słucha i mówi dużo do bobasa doczekać się nie moze ciekawe co to bedsie jak się urodzi boję się żeby Ni była zazdrosna bo koleżanka mnie nastraszyla ta zazdrością zazdrością Moja przywiązania bardzo do Mnie a wiadomo później będą inne obowiązki i troszkę czas będę dzieliła

Jak to u Was mamy co mają dwójkę jak było było ta zazdrością ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052765 przez Fasola
No właśnie, ja staram się moja przygotować realnie na to co się będzie działo nie upiekszam i nie koloryzuje. Mimo to ubiera lalki w kupione body i kładzie na leżaczku kupionym dla malucha ;D i pyta mnie dzis: mamusiu juz trochę masz duży brzuszek, a masz mleczko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052782 przez kakasia20
He. Moja mają też pyta ciągle o dzidzia i ostatnio mi weszła do wc jak brałam.prysznic i mówi...duża jesteś i się śmiała i stała. :laugh:

Ja szłam po 3:00. Spać tak nie umiałam spać co przysnelam głupoty mi się snily i wstawalam...

Miałam.wojnę gazową . :laugh:
Taak mnie gazy dopadly aż mnie bolało jak je wydalalam :/ :S Ale jest lepiej jeszcze teraz trochę strzelam he ale jest ok.
Przy synu też miałam tak z gazami do końca ciąży :cheer:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052783 przez MoNiaaa
sophie myslalam ostatnio o Tobie myslslam ze nas opuscilas fajnie ze wrocilas :) sliczny masz brzuszek :)

fasola biedaczko :( wiem co znaczy taki bol ze sciany można grysc!! paracetamol nic nie działa a nastawić nie można tego dysku?bylas u lekarza z tym??

kasia to prawda jak przyjdzie wiosna to będzie cudnie już się nie mogę doczekać ! nie trzeba będzie tych kurtek itp. oby szybko się zrobilo cieplo bo ja się już ledwo dopinam w kurtke :woohoo:
ja jestem z Tarnowa i będę tu rodziła albo w Tuchowie jeszcze nie zdecydowalam :woohoo:

z rodzeństwem roznie bywa zależy chyba od harakteru. wiadomo ze starszaki sa trochę zazdrosne częściej chcą się przytulać i siedzieć na kolanach itp. ale ja osobiście nie miałam jakiś sytuacji niebezpiecznych ze starsza chciała zbil malutka podobno to się czasem zdarza. mysle ze jak się poswieca 2 uwagę i pozwala się starszej pomagać przy dziecku to szybko się oswoi z nowa sytuacja.ja już to niby raz przechodziłam a teraz tez się zastanawiam jak będzie bo Zuza jest inna jak Julka w jej wieku. w sumie stosunkowo mało mówimy o dzidziusiu w brzuszku ona tylko tyle ze się cieszy i ze będzie wszystko sama roila lacznie z karmieniem :P a jak jej maz powiedział ze mama cycusiem będzie karmila to patrzyla jak na debila bo dzieci się przeciezz butelki karmi.dodatkowe wyzwanie będzie ze już się wakacje zaczna i nie będzie tewgo czasu ze dziewczyny sa w przedszkolu a ja sobie ogarne ale jakos damy sobie rade będziemy pewnie dużo na polku spedzaly zcasu a weekendy na działce :)

co do ruchtakie stukniecie od srodka ale delikatnie z zewnątrz jak trzymam reke to ledwo jest wyczuwalne.dziewczyny jeszcze nie probowaly czuc malutkiej bo ciężko utrafić mam nadzieje ze niedługo będą mocne i będą się cieszyly.

a jak u was z imionami? u mnie w glowie to będzie Amelka ale maz jeszcze nie wie :silly:

widzialyscie może na innych watkach dziewczyny tworza takie tabelki z nickami i kto jakiej plci się spodziewa iamie termin porodu jesteście chętne na cos takiego i komus chce się pobawić z tworzeniem czegos takiego??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052791 przez Iwona23
Też właśnie chciałam zaproponować tabelkę nick która to ciąża miasto imię dla dziecka termin porodu fajna sprawa bo możemy zobaczyć która kiedy rodzi i bardziej się poznać czasem się zdarza że mieszkamy koło siebie nawet o tym nie wiedząc. Miałyśmy taka tabelkę na grupie grudniowki 2013. Ja po wiadomość że będzie dziewczyna zupełnie oszlalam cały czas myślę o ubrankach mam tyle kartonów dla chłopca a tu dziewczyna będę musiała usiąść do tego i zobaczyć co się nadaje a co oddać albo się zamienić z kimś bo napewno ktoś ma taką sytuację jak ja że ma chłopca a teraz dziewczyna. Nad imieniem myślę ciągle w dzień i w nocy ale nic mojemu mężowi nie pasuje on uparl się na Oliwia a mi nie pasuje zupełnie będzie wojna domowa hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052794 przez Sophie25
Fasola moja właśnie też pyta sie Mnie czy dzidziuś rośnie i jak teraz wygląd mam aplikację to jej np pokazuje ze jest wielkości dużego pomidora i ciągle rośnie

Monia dziękuję ;) no rośnie bbrzucho; )

A co do imion to my z mężem mamy odmienne coś co mi się podoba jemu mo bardzo ... ale jak już poznamy płeć to chce ustalić z Nim żeby wołać do bobasa po imieniu już ;D

Ja podkarpacie ;) okolice Dębicy ;)

Fajnie by było z taką tabelka musimy pomyśleć jak już poznamy wszystkie pplec maluchów i wymyslimy imiona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052796 przez kakasia20
Z zazdrością to różnie bywa ja jak córką się urodziła syn miał 2 latka .
Ja od początku miałam tak ze syn mi pomagał z córką przewijal pod moim okiem karmil butelka .dawał ubranka woził wózkiem mała kapalin malutka pod moim okiem.
Do dziś są tak nierozlaczni .raz się wasza wymiana zdań a za chwilę kochają się .:*
A teraz to miałam taki przypadek ze córką mówiła ze będzie dziewczynka syn ze chłopak i taka sprzeczna była i trwała miesiąc.Ale jak powiedziałam co będzie ze syn to Michałek w 7 niebie ale nie wiem czy pomagać będzie zobaczymy bo ma 7 lat i koledzy szkkola wiadomo:)
Znów córką pomocną jest i chodzi ze mną wybiera ubranka dla dzidzi będzie pomagała .Zobaczymy jak to będzie już po ciąży.

Co do imion
Jeśli córką będzie jednak to lenka/michasia
A syn Kubuś . W wtorek się dowiem co tam się ukrywa:):)
Ja się na Excelu nie znam co do tabelki Ale tak bym mogła wypisać Nick imiona i potem waga wzrost jak się urodzi

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl