BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1054411 przez Aga 1986
Cześć dziewczyny!! Powiedzcie mi czy Wy też tak się czujecie ja oprócz ciągłych mdłości które mnie dręczą od rana do wieczora codziennie z małymi przerwami czuje się strasznie słabo byle co zrobię i nie mam siły musze się położyć w dwóch wcześniejszych ciążach byłam osłabiona i zmęczona ale przy końcówce a nie na początku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054416 przez PaulinaJ
Mi też brak sił...zaraz sapię...pamiętam, że z Mieszkiem ledwo po schodach wchodziłam na początku właśnie. Mnie spanie męczy...tak w godzinach popołudniowych jest masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054418 przez Aga 1986
Mam dokładnie tak samo wychodząc po schodach od razu jestem zasapana a jak przychodzi popołudnie to od razu chce mi się spać i spałabym cały czas niech już się skończy ten pierwszy trymestr bo już nie mam siły zastanawiam się czy nie iść niebawem na l4 już sama nie wiem co robić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054419 przez Nat_alka
A ja się rozchorowałam :( nie poszłam dzisiaj do pracy i jutro też zostanę w domku :( straszny kaszel mnie męczy u ogólnie taka rozbita jestem! Jutro rano pojadę do lekarza, żeby mnie osłuchał, bo nie podoba mi się ten kaszel, mam nadzieję, że to nie zapalenie oskrzeli :( piję imbir z miodem i cytryną, herbatę z malinami i inhaluje się solą fizjologiczna. A tak dawno nie chorowałam, ehhhhh....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054420 przez Aga 1986
Tak często bywa że długo się nie choruje a potem wtedy co nie trzeba to jest się chorym lepiej jak lekarz Cię obejrzy i zdrówka zycze!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054423 przez karolinkanice16
ja też jestem strasznie słaba w dodatku jak wstaje to mam zawroty głowy i mroczki przed oczami dzisiaj jest ok są mdłości, ale wczoraj było strasznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054425 przez Aga 1986
Dobrze wiedzieć że nie jestem z tym sama bo już się bałam że może jakąś dużą anemię mam i to dlatego ale jak Wy też tak macie to myślę że to niebawem minie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054431 przez Judysen
U mnie to samo dziewczyny! Plus dzisiaj okropny ból głowy! I h temu zabolało mnie tak mocniej w dole brzucha. Na szczęście szybko minął. Dobrze, że jutro mam wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054433 przez PaulinaJ
Zazwyczaj jak nie ma się czym leczyć to się choruje...miałam tak w poprzedniej ciąży...myślałam, że umrę a nic nie chcieli przepisać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054439 przez Kalinka85
Dużo zdrówka Natalia

Też dzis po obiedzie pospałam troche bo przy obiedzie dosłownie oczy mi sie zamykały. A jeszcze pogoda taka nijaka, pruszy snieg. Jakby słonce wyszloto zaraz czlowiek mialby wiecej energii. A tak to nic sie nie chce.

Tez byłam chora w poprzedniej ciazy ale jakos w 37 tyg i moja corcia niestety przechorowala to ze mna i urodzila sie z wrodzonym zapaleniem pluc. Ze szpitala wyszlymy w 11 dobie bo najpierw miala lampy na zoltaczke a potem kroplowke z antybiotykiem na te plucka. Takze duzo zdrowia i oby i juz zadne choróbska nie dopadly nas w tym stanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054535 przez Judysen
Cześć dziewczyny! Ja już po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Maleństwo ma 1.8cm. Serduszko widziałam i słyszałam... Aż się poplakalam:) tak mną żądza te hormony! Cudowne uczucie! Od razu lepiej się czuje i energia mi wróciła :)
Oto one:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054536 przez Judysen
A Wy jak się dziś czujecie? I co to za cisza nastala? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054539 przez Moniek
Mi się daje we znaki L4 - oszaleje niedługo. Postanowiłam dziś poprasować i teraz padam. Zmęczyłam się ;)
Judysen piękny Maluszek! A Tobie mówił coś na temat tego ciałka żółtego?
I dziś jakoś nie odczuwam żadnych objawów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1054548 przez Melinda I
Hej Dziewczyny, chciałam się przywitać; mam termin na 5 września i będę Mamą po raz drugi. Mam już synka z listopada 2014.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1054553 przez karolinkanice16
Hej Melinda I Widzę że z terminem podobnie co ja :)

JudySen Ja czekam i sama dzwonie do szpitala i dalej nikt nie oddzwania, kierują mnie na odpowiednią linie po czym włącza się sekretarka, mam nadzieję że dziś się dodzwonię :) super dzidziuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl