BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1056057 przez Judysen
Agunia85 u mnie? Jestem w 11 tyg. Skończony 10t3d. Nie wstawiam suwaka bo miałam długie cykle i późno owulacje przez co dzieciątko jest tydzień mlodsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056098 przez Kalinka85
Fajne zdjeica dziewczyny i super ze wszystko jest oki.

Smacznego tłustego czwartku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056101 przez Kasisko89
Kalinka dzięki :) jedzmy a potem dodatkowe kilogramy zrzucimy na ciążę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056127 przez Basiaaa
Witam wszystkie wrześniowe mamusie! Czy któraś ma termin na koniec wrzesnia?? Jestem w 10 tyg., poprzednia nie skończyła się za ciekawie, wiec trochę sie martwię :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056129 przez Agnieszka 87
Cześć Basia, ja jestem w 10 tygodniu ciąży, termin mam na 22 września, to moja druga ciąża. Głowa do góry, myśl pozytywnie, na pewno będzie dobrze :-) a Tobie kiedy dokładnie wypada termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056130 przez Basiaaa
No w koncu nie jestem sama :) 26 wrzesien :) staram sie myslec pozytywnie, ale od początku w tej ciąży coś szlo nie tak....na początku tarczyca a teraz jakiś stan zapalny..tylko czy w 10 tyg można brać macmiror 150? Ktos coś takiego w 1 trymestrze bral? Obym sobie nie pogorszyla...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056131 przez PaulinaJ
Basia głowa do góry :) ja mam termin na 18. Niedoczynność tarczycy mam od 4 lat...zapalenie bakteryjne też przeszłam już i antybiotyk. Teraz czekam na wynik kolejnej cytologii...do tego różne inne pierdy się mnie czepiają od początku ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056134 przez Aga 1986
Cześć ja też mam termin na koniec września dokładnie 25 więc jest nas więcej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056135 przez Basiaaa
Dzieki za wsparcie :) w sumie powinnam wierzyc w to, ze w koncu sie uda :) skoro na początku przeszłam przez tsh 12 coś i nadal serce dziecka bije, to chyba moze byc tylko lepiej :cheer: Jak to jest w ogole z tymi antybiotykami, lekarze twierdza, ze nie zaszkodzi...ale przeciez nigdy pewnosci nie ma...Paulina, dobrze, ze lekarz przekazał Ci info dotyczace cytologii...ja nadal nie wiem, co i jak( chociaz badanie bylo w 5 tyg), a juz antybiotyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056137 przez PaulinaJ
Jak cytologia jest ok to w sumie lekarz nic nie mówi :) dopiero jak coś wyjdzie to dzwoni tak u mnie przynajmniej :) TSH 12 nigdy nie miałam :P ostatnio ponad 2 :) z tym, że ja się leczę już jakiś czas :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056138 przez Basiaaa
Ja po prostu mam pecha :) lecze moja tarczyce od prawie roku, hashimoto...tylko, ze w styczniu juz mialam ogromna nadczynnosc i kolatanie serce..lekarz na 4 tyg odrzucił euthyrox. I niestety po 2 okazalo sie, ze jestem w ciazy, a tsh skoczylo do 12 ...a z tym zapaleniem to tez dostalam od invagu- niby zwykly probiotyk. Lekarze nie wiedzą, co do konca bylo przyczyna, wiec lepiej podac antybiotyk....boję się go wziąć, znajac mojego pecha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056168 przez Agunia85
u mnie tez 10 tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056170 przez Agunia85
Termin mam na 21.09 także podobnie :) Właśnie mnie dopadł katar :( macie jakieś sprawdzone krople które można uzywać ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056180 przez Basiaaa
Aga, ja na Twoim miejscu uzywalabym jak najmniej chemii....i robilabym jakieś inhalacje np. Z rumianku...jak u mnie zaczyna sie jakies gardlo to od razu inhalacja i naprawde jest lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056209 przez Aga-Bin
Po długim czasie mam chwile żeby napisać. Ciągle w biegu, do tego te choroby co chwile. Mnie na szczęście ominęło ale miałam "obłożnie" chorego syna w domu i jak to każdy facet trochę gorączki i kaszel, to umierający stan. :)

Wszystkie posty nadrobiłam, trochę czytania miałam. :)

Ja byłam wczoraj na wizycie. Wielkie zdziwienie, bo termin z usg pokrywa się co do dnia z tym z cyklu, a na początku przecież miałam tyle nerwów przez to, że za mały zarodek. Tak więc dziś jestem w 10t 5d. termin na 16.09. Teraz idę znowu za dwa tyg na dokładne usg, z mierzeniem rączek itp. Takie informacje dostałam. :) No i największy szok z wczoraj.... moja WAGA. Już prawie 8 kg na plusie mam. Coś czuje, że do 20 znowu bez problemu dobije.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl