BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1062458 przez Patrizia
wisienka to lez odpoczywaj ile sie da jak masz taka mozliwosc bo ja przy moim lobuzie to nie mam taryfy ulgowej aaaa gratuluje dziewczynki
Ja tam glukozy sie nie boje dawalam zawsze rade i bylo ok mam nadzieje ze teraz tez bedzie wszystko ok, a tak w ogole to chyba tylko ja jeszcze nie wiem kogo mam pod serduszkiem hmmmm jestem bardzo ci3kawa niby mowie jak do chlopaka ale czesto mam wrazenie ze jednak dziewuszka bedzie no nic okaze sie 16go mam nadzieje
Ja to sie boje jak to bedzie jak dziecko sie urodzi moj Jasiek bedzie mial wtedy 2 lata nie bardzo bedzie wiedzial co i jak nie chce zeby poczul sie jakby to powiedzieć odsuniety ode mnie przez malucha ale wiadomo na poczatku takie malenstwo potrzebuje mamy caly czas tego sie boje jak to pogodzić




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062460 przez Patrizia

Załącznik IMG_4760.jpg nie został znaleziony


A tak z innej bedzki dziewczyny jakie macie wlosy,fryzury bo ja ciagle w tych moich dlugich i zawsze spietych w koka chodzę chce cos zmienic ale nie wiem co




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062472 przez Wisienkaa987
Moja córka ma teraz prawie 3,5. Na samym początku jak mi się trochę brzuch powiększył to jej powiedziałam tak dla hecy patrz Kama jaki mam duży brzuch. A ona na to "chyba się tam dziecko kluje" byłam w szoku ze tak powiedziała;) chyba coś tam rozumie ale jak urodze to może się zdziwić ze się z nią bawić nie da lakami.moja koleżanka ma różnice wieku 3 lata i mówi że jest ok ze starsza kocha swojego brata. Moja kuzynka tez ma różnice 3 lata i jest dobrze. Ale nie wiem czy to reguła z tego co czytałam nie ma idealnej różnicy wieku.

Jeśli chodzi o fryzurę to mam średnio długie włosy i zawsze kok. Tez niie mam na nie pomysłu. Na razie zostawiam tak jak jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062477 przez Ari
Hej. Moja corka skonczy w sierpniu 3 latka. Raczej jeszcze nie rozumie ze bedzie miec brata. Mowi ze mama ma dzidzie w brzuszku, caluje i przytula sie. Jak sie jej pytam czy bedzie bawila sie z bobasem to przytakuje. Ale jak bedzie to to sie okaze :-) ogolnie bardzo lubi male dzieci.
Co do fryzury, to do niedawna mialam wlosy do pasa. W kwietniu scielam polowe. Zazwyczaj z przodu zaplatam "dobieranca", a reszte upinam w kucyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062478 przez anna90
Ja się glukozy też nie boję jakoś to przeżyje. Boję się że drugie dziecko będzie większe niż pierwsze a lekarz mi powiedziała że tak jest zazwyczaj .

Włosy mam do końca lopatek teraz tylko w kitke wiąże ale gorąco to mi tak wygodniej . Pi porodzie będę chciała sobie zrobić siwe pasemka albo ombre.
Między moimi dziećmi będzie nie całe 3 lata różnicy więc może też będzie ok.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062483 przez toffik1984
U mnie tez 3 lata bedzie miedzy urwisami ..
Tez rozmawia.do brzucha mowi ze kocha antka... ale jak.bedzie to.sie.okaze..
Tu tu lepiej bo na test glukozy byl napoj lucozade... nie moj ulubiony ale bez problemu... teraz niby obnizyli poziom hlukozy ... i jakis inny ... dowiem sie za 3.tyg ;)
A co do wlosow. Przed ciaza zawsze prostowalam... a teraz ani czasu ani ochoty .. albo uplote albo w kucyka/koka upinam.. szybko i wygodnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062490 przez Kama_Agrawa
Różnica wieku ok 3 lata jest wg mnie idealna.
Glukozę będę miała na szczęście dopiero w sierpniu aby truskawki nie zaburzyły wyniku ;) Najgorsze badanie w ciąży!
Nie wiem czy to prawda że drugie dziecko jest większe od pierwszego ale u mnie było różnicy ok 0,5kg z przewagą dla drugiej córy.
Teraz dziecię ma 421g (córka w tym czasie miała 376g) AC 167mm FL 36mm HC 183mm BPD 51mm oczywiście pomiary z połówkowego USG 20-21tc a jak u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062525 przez anna90
Mój na polowkowym miał 400 gr a te inne pomiary to nie wiem nawet

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062599 przez toffik1984
Kurcze moj antek coraz smielszy jezeli chodzi o kopniaki zauwazylam ze lubi szalwc w nocy i wieczorami... lubi sie kapac...
A dzis w nocy tak mi pecherz skopal ze yslalm ze sie tam do niego przejde... jakby w p8lke nim gral :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062621 przez anna90
To ją mam wrażenie że nie raz mały po prostu tam skacze ale mimo wszystko piękne chwilę , muszę się nacieszyć bo na dzień dzisiejszy więcej dzieci nie planuję. A wy ?

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062625 przez toffik1984
Ja twierdzilam ze tyle ile Bog da...
Ale poczatki tej ciazy do okolo 17tc byly dla mnie okropne wieczne mdlosci masakra.. wiec nie wiem..
Anna wiem o czym mowisz tez to uwielbialm... faceci tego jednego lowinni nam.zazdroscic bo w zaden sposib nie da sie tego.uczucia opisac...
Nawet w bardziej zaawansowanej ciazy pod koniec kiedy kopniaki to juz prawdziwe kopniali ... ja uwielbialam przy zosi ... i przy antku tez bede kochac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062631 przez anna90
Dokładnie to są najpiękniejsze chwile ciąży na późniejszym etapie może trochę bolesne ale mimo wszystko nie do zapomnienia.
Dziewczyny robiła może któraś z Was brwi pernamentne?

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062669 przez Patrizia
Hej mamuśki
anna90 ja tez wiecej dzieci nie planuje i mysle zeby zalozyc spirale tylko jestem zielona w tym temacie
toffik zazdroszcze ze juz tak bardzo czujesz Antka u mnie to dalej pojedyncze kopniaczki i jeszcze tak bardzo nie wyczuwalne no ale wszystko przede mna

Juz nie moge sie doczekac piatku polowkowe i trzymajcie kciuki zebym sie w koncu dowiedziala kto tam mieszka chociaz pewnie chlopak no ale to takie przypuszczenia tylko
anna90 nigdy nie robilam brwi chociaz bardzo mi sie podobaja ja swoje mam czarne i wystarczy jak od czasu do czasu zrobie henne i spokoj ☺ a co ty sie zastanawiasz?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062673 przez anna90
A co do spirali ostatnio gdzieś czytałam że się kobiecie przesunęła i chyba musieli operacje robić żeby usunąć jak dobrze pamiętam ale tak to też zielona jestem nigdy nawet tabletek nie brałam .
Brwi planuje zrobić tzn jestem prawie zdecydowana ale muszę do porodu poczekać albo chyba nawet przy kp nie można. Szkoda ale cóż jakoś wytrzymam jeszcze.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062674 przez anna90
A za piątek trzymam kciuki choć też myślę że będziesz mieć chłopaka :p . Dziewczyny mama wrażenie się tak nie ukrywają ale życzę ci czego chcesz.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl