BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1059290 przez tatinka23
Ja zauważyłam że muli mnie jak jestem głodna. Zjem i Przechodzi jak ręką objął. Fakt że pije herbatę z mięta a.mięta uspakaja żołądek. Jak narazie to jest wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059294 przez maja001
Mi mdlosci ustaly choc i tak byly niewielkie za to nadal boli gardlo.Teraz znow mniej ale wczoraj tez tak bylo rano bolalo troche a pozniej w przeciagu godziny tak zaczelo ze myslalam ze umre.Nie za bardzo mam czas isc do rodzinnego wiec poczekam do wizyty u gina.I mam cicha nadzieje ze moze zacznie przechodzic po woli samo.
U mnie puekna pogoda i mogla by juz taka zostac ale podobniez od jutra znow deszcze zimno i tak caly tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059298 przez Heathera
Ja przedwczoraj zjadłam taka babeczke z ciasta krucho że Śmietaną ubitą i owocami. I tak mnie zmuliło po niej...godzinę czasu się męczyłam :/
a dzisiaj rano też źle zrobiłam bo długo śniadania nie jadłam. Najpierw mi się nie chciało potem musiałam zająć się córka i tak teraz mi nie dobrze i słabo. Wciskamy w siebie kanapkę i cherbatę ale ciężko idzie...

A w ogóle mam nowy objaw. Odrzuciła mnie od mleka. Nawet jak naleje z nowej butelki to wydaje mi się że jest takie skisniete :o



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059299 przez Gosia1001
Ja juz po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porzadku :) Serduszko bije. Zarodek juz ma 12,5mm . Z om wychodzi ponad 8 tc, z usg 7t4d. Bardziej wiarygodny bedzie ten 2, bo moje cykle są dłuzsze. Bardzo sie ciesze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059301 przez Heathera
Gosia no to super że wszystko ok :) Fajnie już taki malutki groszek :) Ja jeszcze muszę czekać 9 dni :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059306 przez tatinka23
Gosia, to wspaniała wiadomość z samego poniedziałku :-) teraz kolej na mnie. Już nie mogę się doczekać, całe szczęście że to jutro :-)
Ja wczoraj za bardzo kolacji nie jadłam tylko jedną kanapkę rano obudziłam się taka głodna i zaczęło mnie mulic. Ale przegryzam szybko kanapka i było dobrze. Rano nawet mleko zjadłam bałam się trochę bo dawno nie jadłam ale dałam radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059314 przez maja001
Gosia super wiesci :)
Dziewczyny ostatnio zastanawiałam sie czy np 7.4 dni to 7 czy 8 tydzień. Według mnie to 8 tydzień sie zaczał, ale nie jestem pewna.???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059317 przez Heathera
maja to już się liczy jako 8 tydzień, bo 7 już ma 4 dni czyli jest skończony i idzie 8



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Podziękowania: maja001

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059341 przez PatiZonka1987

Gosia1001 napisał: Ja juz po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porzadku :) Serduszko bije. Zarodek juz ma 12,5mm . Z om wychodzi ponad 8 tc, z usg 7t4d. Bardziej wiarygodny bedzie ten 2, bo moje cykle są dłuzsze. Bardzo sie ciesze :)


Gosia no i super B) zresztą pamiętam , że masz termin (chyba od lekarza) na 14 listopada a to moja data urodzin dlatego mi się zapamiętało , więc musi być szczęsliwie wszystko :) :) :)

Tatinka23 trzymam kciukasy za jutro , na pewno wszystko będzie ok.

U mnie mulenia, zamulania i nudności ciąg dalszy. Chyba już przywykłam, że jak tylko rano otwieram oczy to czuję jakbym miała żołądek wywalony na lewą stronę :sick: dzisiaj rano w pracy tak mi było niedobrze, że myślałam, że skonam. Cały ranek tylko ciężko wzdychałam :cheer: podobnie jak któras z was pisała, muli zawsze gdy jestem głodna, ale czasem i po dużym posiłku - np po obiedzie wczoraj u teściowej , było pysznie i smacznie ale później przeżywałam katusze i było mi strasznie "cięzko" na żołądku . A herbatką miętową tez zdarza mi się ratować. Muli i muli , ale "przytulania z kibelkiem" póki co nie zanotowałam hehe B)

A dzisiaj w pracy moja "pseudo- koleżanka" (ta która tak jeździła ze mną autem chętnie) rozwaliła mnie jednym tekstem -sytuacja jest taka, że mamy z mężem pod koniec miesiąca wesele mojej koleżanki z dzieciństwa - ale odmawiamy, trochę ze względu na chorobę teścia (czujemy poprostu że nie wypada, nie jest to dla nasz czas szaleństw) a inny powód jest też taki, że ostatnio troszkę finansowo u nas cienko bo dużo spraw się "zwaliło" na raz itd.

No i pseudo - koleżanka pyta o to wesele a ja jej tłumacze ze odmówilismy, bo m.in. z teściem jeszcze nie do końca jest ok, że czujemy ze nie wypada i może i nie chcemy bla bla bla a ona na to z mega bulwersem: "NO ALE PRZECIEŻ NIE UMARŁ" :blink: szczerze to mnie zagięło - no tak skoro nie umarł to trza się bawić do oporu ... nie ma co :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059342 przez tatinka23
Udała Ci się koleżanka :-P
Niektórzy to mają podejście nie z tej ziemi.

Tak, jutro mam nadzieję że was obdarze dobrymi wiesciami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059345 przez Heathera
Tatinka kciuki zaciśnięte za jutrzejszą wizytę:)

A moja córka dzisiaj zrobiła do mnie sama kilka kroków:D i to kilka razy bo ją wolałam do siebie :D



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059351 przez tatinka23
Trzymajcie mocno :-D możecie nie puszczać wcale :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059354 przez maja001
Jestem padnieta bylam na nowym mieszkaniu troche ogarnac ale maz jeszcze nie skonczyl malowania wiec ciezko sprzatac.
PatiZonka ja bym chyba olewala to co kolezanka mowi bo nie ma innego wyjscia przy takim toku myslenia.Co do wesel my tez mamy na poczatku czerwca u mojego kuzyna i raczej tez nie idzemy bo kasy brak.Osyatnio zwalilo nam sie na glowe sporo wydatkow reperacja auta za chwile OC przeglad teraz ta przeprowadzka jeszcze namy komunie w tym czasie a wyplata jedna.
Heathera gratulacje dla coreczki
tatinka rowniez trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059380 przez tatinka23
Ja już po wizycie. Wszystko dobrze, dostałam skierowanie na badania i usg ale dopiero w maju, muszę zrobić pomiędzy 11 a 13 tygodniem ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1059384 przez Heathera
tatinka no to dobrze, że wszystko ok :) A te usg to chyba na sam początek maja bo przecież już teraz jesteś w 9 tygodniu



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl