BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1063585 przez kristi*
Ewa jak cudnie widać rączkę :laugh:
ja myślę że będzie dziewczynka (marzę o córce) - wszystko zupełnie inaczej w tej ciąży niż z Marcinem.
Ale na USG się okaże...
Mnie ostatnio też coś chwilami mdli, a i burzuxh często pobolewa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063598 przez madziarah3
Jejku, jak maleństwo się pięknie ułożyło :)
Ja jak byłam to lekarz nawet nie mógł wykonać pomiarów w 13tyg.
Mam nadzieję, że tym razem na polowkowym już dowiemy sie czy wszystko ok no i płeć.

Ja również chciałabym córkę, nawet nie dopuszczam do siebie innej myśli. Mój partner też marzy o córce. Choć ta ciąża jest o 360st. Inna niż pierwsza z córą.


Od wczoraj czuje ruchy :blink:



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063607 przez Ewaaa1988
A ja wlasnie mam identyczna ciaze i tez chcialabym druga coreczke i nie dopuszczam do siebie innej mysli :laugh: a maz raczej syna ;)
W pierwszej ciazy chyba ok 18tc poczulam ruchy ok 23 w nocy a zobaczymy jak tym razem bedzie :cheer:
Dzidzius byl bokiem ulozony i fajnie tez bylo widac jak prostuje nozki :) i tą rączką prostowal i zginal paluszki jakby robil pa pa :laugh: nawet nie zdawalam sobie sprawy ze takie 9cm dziecko moze juz ssac kciuk i zginac paluszki :cheer:
No i pani dr w pewnym momencie juz chciala mi płeć przepowiedziec ale na szczescie miedzy nozkami byla pepowina a nie siusiak :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063640 przez kristi*
hhaha to wszystkie na córki czekamy :laugh:
trzymam kciuki może będą :laugh:

ja idę jutro na wizytę po skierowanie na badania, wypytać o parę rzeczy może jak USG zrobi to będę w końcu wiedzieć kto w brzuszku jest :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063923 przez Joasia92
Hej Mamusie. Jestem mamą z marcowek 2015 . Kristi my się znamy z tego wątku obie mamy Synkow. Termin mam na 31.12 jest wesoło. Mamy 16 tc wychodzi na to .ze będzie córeczka. Nie ukrywam. ze liczę na chłopca juz mam lobuziaka małego i wprawę :) mdłości mnie męczyły w 1 trymestrze teraz tez się pojawiają jak brak regularnych posiłków co nie zawsze się udaje przy 2 latku :) samopoczucie ogólnie super od 14 tc czuje juz ruchy a brzusio juz mam taki jak do porodu hihihi... pozdrawiam ciepło :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063924 przez Joasia92
My w 14 tc :woohoo:

Załącznik Screenshot_2017-07-07-14-42-32-1.png nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064172 przez Ewaaa1988
Cześć Joasia :)
Gdzie ty masz brzusio do porodu??? Ja zadnego takiego nie widze ;) Piekny i zgrabny jest tak jak jego wlascicielka ;) Mnie jakos tak wypchalo do przodu ostatnimi dniami i lokator czesto skacze mi po pecherzu :blink: a z nowosci u nas to szykujemy sie do roczku coreczki ktory planujemy na sobote 22 lipca i tez dobra wiadomosc ze mdlosci chyba wygasly, ale ciii... zeby nie zapeszyc :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064203 przez Joasia92
Ewaaa1988 dziekuje za mily komplement.
Cos Nas bardzo malutko na forum. Dziewczyny udzielajcie sie. Mam pytanie Wam w 17 tc tez przestaly bolec piersi? I z toaleta sie ogarnelyscie? Mi z bolacych piersi zrobily sie normalne wieksze i nie sikam juz co 5 min ale nocki nie wytrzymam 2 razy wycieczka jest. No i ze slodkiego na sledzie i ogorki mnie prznioslo:) buziole ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064204 przez Ewaaa1988
Mnie piersi nie bolaly i nie bola ale wrazliwe na dotyk sa brodawki tylko nie wiem czy to z powodu ciazy czy z powodu mojego gryzonia ktory rano i wieczorem jeszcze sobie pociaga troche mleka i gdzieniegdzie zachaczy ząbkami :)
Co do nocnych wycieczek to czasami ide jak mala sie przebudzi i musze do niej podejsc ale staram sie nie pic wieczorem wiec na razie w tych poczatkowych tygodniach wytrzymuje do rana choc wiem ze pecherz coraz to bardziej sie zmniejsza i dlugo tak dobrze nie bedzie :cheer:
Mnie i w pierwszej ciazy i teraz tez odrzucilo od slodyczy na poczatku a teraz juz co nieco zjem slodkiego ale juz nie szaleje za tym tak bardzo jak przed ciaza i ogorki malosolne tez mi podchodza :) a ryb i sledzi nie jadam w ogole od dziecinstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064486 przez Joasia92
Hej dziewczyny. Jak sie czujecie w taka pogode? Ja najlepiej zamknela bym sie w piwnicy doslownie. Duszno,parno zle sie oddycha a nad glowa Syn dwulatek czasem brak sily na umycie zebow doslownie... jak u Was? Jakies plany na wakacje? Pzdr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064641 przez Joasia92
To forum chyba od poczatku upadlo zanim powstalo... szkoda :(
zero aktywnosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064644 przez Ewaaa1988
Zgadzam sie z toba dlatego tu czesto nie wchodze, byloby wiecej dziewczyn to jakos by to forum odzylo a tak to pustaka... Ja sie dobrze czuje w te upaly, moze to dlatego ze to nie jest jeszcze ktorys z ostatnich miesiecy ciazy bo Milenke jak rodzilam w lipcu to czerwiec i lipiec byl strasznie goracy i z domu nie wychodzilam a jak juz wyszlam bo robilismy grilla czy cos to od razu stopy mi puchly wiec teraz czuje sie super w porownaniu do ubieglego roku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064650 przez madziarah3
Hej dziewczyny.

Rzeczywiście coś te forum się nie klei. Czyżby grudzień był mało ciekawym miesiącem na poród, że Nas tak mało.
Hmm dolegliwości..? U mnie już na szczęście minęły. Zachcianki mam na wszystko kwaśne i solone, woda gazowanaa i ryba po grecku, mimo iż wcześniej nie jadłam ryb.
Co do siusiania to ja co chwilkę latam, nawet w nocy ze 2-3 razy. Ostatnio miałam nawet stan zapalny w moczu.
W piątek wybieramy się na USG połówkowe może akurat teraz poznamy płeć dziecka.
Co sądzicie o tym abym zabrała ze sobą córkę?
Ona bardzo chce zobaczyć dzidziusia na ekranie. Ale nie wiem czy to wypada.



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064661 przez kristi*
Witam po długiej przerwie. Zdecydowanie mam za dużo na głowie...
My obecnie 20tc, Marcin daje nieźle popalić załącza późnym wieczorem i rano, więc chodzę jak zombie...

Witaj Joanna, pamiętam Cię

Załącznik 2017-07-26-19-13-27.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065467 przez Famii
Hej dziewczyny! Piszę do Was z pewnym pytaniem

Mam w ogóle siostrę cioteczną, która rodzi teraz we wrześniu i po prostu o nic innym nie rozmawia ze swoim mężem i ludźmi wokół jak o ciąży :) Chodzi do szkoły rodzenia i po prostu zawsze ma jakieś nowinki. Co sądzicie o szkołach? Strata czasu czy warto zainwestować czas i pieniądze?

Buziaki dla Was :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl