BezpiecznaCiaza112023

Mamusie GRUDNIOWE !!!!!!!

13 lata 6 miesiąc temu #39138 przez Bagira
Powiem z ręką na sercu, nie odczuwam potrzeby konsultowania z położna czy lekarką tego co biorę bo oni nic prócz paracetamolu nie znają. Potrafią swoją niewiedza doprowadzić człowieka do silnej anemii. Jak można powiedzieć ciężarnej z żelazem poniżej 10 żeby brała witaminki !!! Nie ma szans na żadne inne tabletki, bo "nie wolno" za to pic alkohol w ciąży wolno - średniowiecze. Cale szczęście ze nie jestem zielona w medycynie sama pracowałam w służbie zdrowia inaczej skończyłabym pewnie w szpitalu na transfuzji. Dlatego nie mam zamiaru wpadać w paranoję i biorę nospę, magnez czy żelazo jak uważam ze tak jest dla mnie lepiej bo paracetamol nie uzupełni żelaza, nie złagodzi skurczy nie wpływając na inne narządy ani też nie zastąpi magnezu. Jak miałam ciśnienie 180/90 i dostałam w Pl leki to tutaj oczywiście mi je zabronili brać. Szyjka się rozwierała od 28 tygodnia to nospy tez nie wolno !!! Wracamy do jaskini ale beze mnie !
Jeśli chodzi o samopoczucie to takie nie za fajne. Cały czas pada i juz nie moge się doczekać śniegu ale tutaj z tym ciężko. Nie mam energii do niczego a obowiązków ohoho. Syn stale wchodzi tam gdzie nie powinien, pies gania koty, koty marudzą, świnki wyją bo są stale głodne, dobrze ze ryby nie mają glosu :D Jak mala sie urodzi to chyba pójdę do sklepu i wrócę za 18 lat :lol:
Eh, marudzę za bardzo. Już nic nie mówię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39168 przez bombel779
Bagira napisał:

Eh, marudzę za bardzo. Już nic nie mówię ;)

Eeee ja tam się uśmiałam :) Pozytywnie oczywiście :) Świnki,kotki,pieski,dzieci,...heheh ;) rozbawiłaś mnie :) a taki smętny i nudny wieczór miałam ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39170 przez Bagira
Cieszę się że mogłam poprawić humor :laugh: Nie powiem, u mnie jest cyrk na kółkach. Jak mała się urodzi to się w łazience zamknę zeby nikt mnie nie staranował. Kocham te moje futrzaki ale nie raz to az wszystko fruwa jak się ganiają. Najlepsze jak Maks złapie kota a z drugiej strony podlatuje pies i się siłują czyj będzie kociak a ja sie drę zeby przestali męczyć futrzaka. To trzeba zobaczyc na żywo :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39266 przez sunaja21
Witam dziewczyny! Jestem na Waszym forum tylko dlatego ze moja zonka kazala Wam przekazac ze dzis urodzila naszego synka. Dawid urodzil sie dzisiaj o 7.40.To byl 37 tydzien.Wazy 3200kg i mierzy 52 cm.Dostal 10 punktow.Jest cudowny.Pozdrawiam. :lol:


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39269 przez sunaja21
Witam dziewczyny! Jestem na Waszym forum tylko dlatego ze moja zonka kazala Wam przekazac ze dzis urodzila naszego synka. Dawid urodzil sie dzisiaj o 7.40.To byl 37 tydzien.Wazy 3200kg i mierzy 52 cm.Dostal 10 punktow.Jest cudowny.Pozdrawiam.


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39279 przez kivi
GRATULUJĘ!!!!!!!!!! ucałuj ich odemnie...u mnie też się zanosi a miałyśmy mieć "bliźniaki dwumamowe" może się pospiesze i urodzę jeszcze dziś :-) kto to wie...

Całuski, cukiereczki, ciasteczka dla Waszego ślicznego synusia!!!!!
Ściskam małżonkę!!!!!!!!!!

Pozdrów ją odemnie koniecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39281 przez Bagira
sunaja21 Gratulacje!!!!
Jaki dorodny chłopczyk ! Wracajcie szybciutko do Nas. Czekamy na relacje.
Jeszcze raz wszystkiego Naj naj naj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39287 przez bombel779
Sunaja gratulacje!!!!! :) Wracajcie szybko do domq,do Nas :) :P Fajnie,że rodzinka już w komplecie :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39299 przez sylka
sunaja21 Gratulacje!!!! Dorodnt ten Twój synuś jak na wcześniaczka :) Niech rośnie i zdrowo się chowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39392 przez Asiersa
bombel779 tak, miałam laptopa w szpitalu, poza tym można było skorzystać z internetu w bibliotece szpitalnej :)

Tak więc od 12 listopada jesteśmy w domku :silly: wyszliśmy na "miesięcznicę" Tomka :woohoo:

sunaja21 Bardzo się cieszę, że masz już swojego maluszka na świecie :kiss: no i życzę szybkiego powrotu do domku :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39435 przez kkwiatuszeekk
Również gratuluje!!!!najważniejsze że maluch jest zdrowy :) pozdrowionka dla was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39443 przez Bagira
Asiersa napisał:

bombel779 tak, miałam laptopa w szpitalu, poza tym można było skorzystać z internetu w bibliotece szpitalnej :)

Tak więc od 12 listopada jesteśmy w domku :silly: wyszliśmy na "miesięcznicę" Tomka :woohoo:

sunaja21 Bardzo się cieszę, że masz już swojego maluszka na świecie :kiss: no i życzę szybkiego powrotu do domku :)

Przecudny aniołeczek :) duzo zdróweczka i szczęścia dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39471 przez Martynka__89
Śliczny maluszek gratulację :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39735 przez sunaja21
witajcie mamuśki szybciutko wstawiam zdjęcie DAwidka :) jutro postaram sie znaalesc chwilke i nadrobic zaleglosci no i napisze jak tam u mnie!
sciskam was i caluje



[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #39737 przez Bagira
sunaja21, Dawidek jest przepiękny !!! Jaki duży chłopaczek. Zazdroszczę ze masz go juz po drogiej stronie brzuszka. Napisz jak dasz radę jak się czujesz i jak poszło :)
Buziaki dla dzielnej mamy i bobaska :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl