BezpiecznaCiaza112023

obawy bycia matka

7 lata 10 miesiąc temu #1035943 przez dua1107
Witam. Nie wiem czy watek taki byl juz wczensiej poruszany. Chciałam sie jednak zapytac czy rowniez obawialyscie sie ciazy? Bardzo martwi mnie mysl bycia w ciazy i przede wszytskim czy malenstwo bedzie zdrowe. Z tego wzgledu nie chce jeszcze zostac mama z z drugiej strony juz bym chciala. czy wy rowniez mialyscie takie dylematy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036296 przez Dorota211
Myślę że to dylematy każdej kobiety chcącej mieć dziecko, zawsze jest lęk czy będzie zdrowe, a jeśli Cie to pocieszy to po urodzeniu dziecka już zawsze będzie ci towarzyszył lęk o jego zdrowie i bezpieczeństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038342 przez dorota1
mama całe życie martwi się o swoje dziecko i im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej. Jeśli coś złego ma się stać to i tam się stanie czy będziemy się zamartwiały czy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038494 przez Sacharyda
dorota1, bolesne, ale prawdziwe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042655 przez myszka167
Widzieliście stronę: www.dieta-trening.pl/ ? Jest tam mnóstwo ciekawych rzeczy, dotyczących zdrowego sposobu życia. Naprawdę warto zaglądnąć, polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048945 przez KarolineCZ
Każda z nas w jakimś stopniu boi się porodu. Dlatego też mamy te 9 miesięcy by przygotować się do porodu. Można sporo czytać czy oglądać jakieś filmiki. Dla mnie szkoła Prenalen była dobrym miejscem na znalezienie potrzebnych informacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050052 przez Elvira
Wydaje mi się, że to bardzo normalne zachowanie. Szczególnie przy pierwszym dziecku, obawiamy się jak to będzie, czy wszystko będzie dobrze, jak będzie przebiegać ciąża i przede wszystkim jak będzie wyglądało już "nowe życie".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050563 przez KarolineCZ
Nie ma sensu aż tak bardzo się martwic. Jeżeli jednak takie tłumaczenie Ci nie pomaga to dziewczyny mają racje, lepiej jest poczytać trochę na temat macierzyństwa. Ja całą ciąże prowadziłam z Szkoła Rodzenia Prenalen. Jak coś mnie zastanawiało to szukałam artykułu i już byłam spokojniejsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053204 przez Marka4
Ja natomiast nie martwię się o to w ogóle, wręcz przeciwnie! Nie mogę się doczekać, aż w końcu będę miała swojego dzidziusia. Już przeczytałam też chyba wszystkie możliwe artykuły o okresie ciąży i porodzie. Tutaj np. o tym, jak dbać o siebie w trakcie ciąży, może się przydać! www.favore.pl/baza-wiedzy/jak-dbac-o-sie...ie-ciazy,5563,0.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053211 przez Iwona23
Witajcie jestem w drugiej ciąży a czuje się jak by to była moja pierwsza strach przed każdą wizyta u Gin czy wszystko dobrze strach przed porodem czy wszystko dobrze się skończy strach o pierwsze dziecko czy zaakceptuje drugie co będzie z pierwszym jak będę w szpitalu czy będą chorować czy będą się kochać i wspierać czy dam radę jako matka to wszystko jest w pełni normalne ale głowa aż puchnie od nadmiaru myśli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl