BezpiecznaCiaza112023

Kraków

11 lata 3 miesiąc temu #519967 przez Anabelle
Paulina, to super, że poznałaś już położne - to ważne, żebyś czuła się komfortowo. Ja zdecydowałam się na Siemiradzkiego - zdam Wam relację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520646 przez Agusia83
A ja rodzilam w Zeromskim i teraz tez tam zamierzam. Gdy lezalam na patologii, panie polozne jak anioly...natomiast przy porodzie trafila mi sie niezbyt sympatyczna pani dr, ktora po pierwsze:
gdy odmowilam o 19 wykonania ktg (gdyz mialam bole krzyzowe i wowczas tylko pozycja sieroca mi odpowiadala), powiedziala, ze jak mi sie nie podoba moge jechac do innego szpitala, bo zdarze...a o 21:20 urodzilam core..tyle, ze parte mialam od 19...
Po drugie:
Naciela mnie gdy skurcz mi przeszedl (poczulam 2 naciecia nozyczkami...udaralm sie na caly szpital)....nie wiem czy miala zly dzien, czy co...ale tylko ona taka byla, inni lekarze bardzo sympatyczni :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521523 przez eta
ja rodziłam na Ujastku :)
trafił na super personel :) zero zastrzeżeń :)
jak potrzebowałam pomocy to ja otrzymywałam... miałam problem z karmieniem piersią ile razy ich prosiłam o pomoc tyle razy przychodziły i pomagały... nie dokarmiałyśmy... super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #542808 przez MagdaM
Agusia ja tez bylam nacieta miedzy skurczami, ale mnie akurat powiedzieli, ze trzeba bylo ratowac corcie... Moze u Ciebie tez?? Z tego co wiem 2,5 godz nie powinny trwac parte... A wiem, bo sama mialam 1,5 i juz panika byla...
Eta jestes jedyna osoba ktora chwali lktacyjne z ujastka ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653945 przez Paulina 77
Hej, rodziłam przez cc w Narutowiczu (wskazania okulistyczne). Mogę polecić. Zarówno personel ginekologiczny, jak i noworodkowy serdeczny i zaangażowany - lekarze i pielęgniarki. Super anestezjolog - zagadywał mnie przez całą operację :) Zgłosiłam mu wcześniej, że u mojej siostry nie zadziałało znieczulenie zewnątrzoponowe i że u mnie słabo działają znieczulenia u dentysty. Faktycznie się okazało, że musiał dopuścić mi więcej leku znieczulającego, bo normalna dawka mi nie działała. Atmosfera spokojna. Miałam zaplanowane cc, ale wody mi odeszły nad ranem tydzień wcześniej i trzeba było jechać do szpitala.
Duża pomoc przy laktacji - można dzwonić o każdej porze dnia i nocy i pomagają. Tylko nie zrażajcie się, jeśli 2-3 dni po porodzie zaniknie Wam mleko! Ja przestałam dokarmiać małego po ok. 2 miesiącach, a początki były ciężkie, włącznie z krwawiącą brodawką.
Zadawajcie pytania w razie wątpliwości - pomogą Wam. I mają dobry sprzęt, w razie gdyby coś się działo z dzieciątkiem. Zależy im i na mamie, i na dziecku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663583 przez Polii
Czy są jakieś mamusie które będą rodziły na Ujastku? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #671865 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
Poliija zamierzam rodzić na Ujastku. Chodzę tam do przychodni do gin. i bardzo mi się podoba szpital, po za tym mam blisko od domu ;) Moja przyjaciółka rodziła tam przez cc w styczniu i bardzo chwali ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674219 przez nike84
Witam,
Polii i nuśka09 ja również planuję rodzić na Ujastku. Mój lekarz prowadzący tam pracuje, a poza tym podobnie jak nuśka09 mam tam bardzo blisko - wręcz mogłabym do szpitala na nogach zasuwać ;) Dwie moje koleżanki miały tam cesarki i nie miały żadnych zastrzeżeń - a nawet bardzo chwalą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #679325 przez nuśka09
Dziewczyny a miała któraś z Was poród rodzinny na ujastku?
Jak to mniej więcej wygląda? trzeba to jakoś wcześniej gdzieś zgłaszać? Czy poprostu jak przyjeżdżasz już na poród to mówi się że rodzinny chce się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681275 przez eta
nuśka09 z tego co sie orientuje to jak chcesz mieć kogoś koło siebie to go masz, nie robią problemów... sala przedporodowa jest zaraz koło sali porodowej... jak będzie chciał ktoś wejść, wejdzie... mój G był ze mną cały czas ale na sale porodowa go nie chciałam wiec ponoć spacerował po korytarzu z nerwów hihihi :)
ja trafiłam na super zmianę wiec było ok :) o 24 odeszły mi wody koło 1 byliśmy w szpitalu koło 2 dopiero mnie jakieś bóle wzięły urodziłam o 6.10 urodziłabym z godz wcześniej... mi oksytocyna nie pomogła... bo pierwszy raz na porodówce byłam koło 4 ale wszystko ustało ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681455 przez nuśka09
eta dziękuję za info. :) ulżyło mi bo słyszałam że gdzieniegdzie wspólne porody są płatne i trzeba to wcześniej zgłaszać... A byłyście przed porodem na dniach otwartych?
ja zastanawiam się czy iść czy lepiej jechać jak przyjdzie czas bez wcześniejszego oglądania :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681636 przez eta
ja nie byłam :) nie czułam takiej potrzeby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681838 przez nuśka09
Dziewczyny a rodziła któraś z Was w wodzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687889 przez nuśka09
dziewczyny sa w krakowie bezpłatne szkoły rodzenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #687950 przez eta
nuśka09 z tego co wiem to nie ma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl