BezpiecznaCiaza112023

poród w częstochowie

9 lata 11 miesiąc temu #880741 przez sylvv_92
Cześć. Mam na imię Sylwia i jestem teraz w 22 tygodniu ciązy. powoli zaczynam szukać szpitala do porodu.
Chciałam dowiedzieć się czegoś na temat szpitala im. w. bieganskiego potocznie nazywanym szpitalem mickiewicza w Częstochowie.
jaka jest tam opieka? jakie jest podejscie lekarzy, pielegniarek i położnych do kobiet rodzących? czy mozna wybrać poród rodzinny? czy jest wybór pozycji porodu i czy mozliwe jest wynajecie pojedynczej sali? jak personel podchodzi do kwestii intymności rodzącej? jakie jest podejscie lekarzy do cesarskiego cięcia? czy lewatywe wykonuje się rutynowo? czy świeżo upieczona mama może liczyć na pomoc personelu w karmieniu i opiece nad malenstwem? czy jest szansa, ze dziecko zostanie zabrane na noc aby kobieta mogła spokojnie wypocząc po porodzie? w jakich godzinach mozliwe są odwiedziny? czy ojciec a zarazem też mąż moze być ze mną podczas całego porodu i po porodzie do woli czy jego tez obowiązują jakieś pory odwiedzin???
czy można wyjść na żądanie do domu jesli ze mną i dzieckiem będzie wszystko dobrze?

ogólnie każda informacja z Waszego doświadczenia będzie dla mnie niezwykle cenna.

pozdrawiam
Sylwia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882002 przez sylvv_92
moze któraś z Was pomoże???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl