BezpiecznaCiaza112023

znamię u maluszków

12 lata 11 miesiąc temu #123052 przez Groszek
Michał ma na linii pępka po prawej stronie białą plamkę :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126632 przez asia26
moja Oliwia ma naczyniaka z tylu na prawej lydce i pomiedzy oczkami ale rozne typy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140062 przez kivi
Hej!

Mój Mati także ma plamkę brązową nad pośladkiem...nie przejmuję się tym, znamiona to chyba norma...prawie każdy jakieś ma :-) Ja miałam / mam podobną plamkę koło pępka..
To czyni nas wyątkowymi, he, he i łączy nas :-) czuję, że ma ją po mamusi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143230 przez chłopek
moj Ksawcio ma naczyniaka w kształcie serca pod lewą pachą,na początku był krwisto czerwony ale ostatnio zauważyłam ze troszeczkę zbladł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #144389 przez kivi
he, he a ja dopatrzyłam się, że to znamie, które ma Mati nad pośladkiem jest identyczne ( kształt, kolor i wielkość) jak u mnie n a udzie :-) ciekawe co nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157264 przez justyna84
moj maly ma taka jakby krwinke na wardze tez nie wiem czy mu to zejdzie wszyscy mysla ze sie ugryzl a on nie ma jeszcze zebow :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169246 przez paulina2209
Monika ma znamię na tyle głowy dokładnie takie jak ja i tam gdzie ja. przynajmniej wiem że mi jej w szpitalu nie podmienili :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #170047 przez carolin1
Moja córcia ma znamię nad pośladkami ale kształt nie przypomina żadnego mojego znamienia. :angry: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171035 przez _aga86_
Moja Julcia miala przez jakis czas na czole czerwona plamke, ale teraz juz jest to nie widoczne. Z tylu glowy pod wloskami tez ma takie czerwone plamki, ale juz coraz mniej widoczne. W dodatku przy prawej lopatce ma biala plamke, ale to podopbno juz nie zniknie, no ale na sczescie nie rzuca sie w oczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #180466 przez asus
a moja córeczka urodziła sie 05.03.2011 r w szpitalu dostała 10/10 punktów wręcz idealnie jak na moje kochane słoneczko.
po wyjściu ze szpitala po 2 tyg. w domu z maluszkiem zauważyłam plamkę na plecach o dość dużych rozmiarach.
pojechaliśmy do chirurga dziecięcego i dowiedzieliśmy sie ze ma naczyniaka(nogi same sie ugięły)
fakt faktem naczyniak rośnie do pewnych rozmiarów i zanika ale u dziewczynki naczyniak na pleckach brzydko wygląda gdyby sie to powiększało musimy to usuwać laserowo ale szkoda mi mojej córeczki takie moje przeżycie z plamka na pleckach mojej córeczki.


dlatego lepiej będzie jeżeli wszystkie plamki na pleckach waszych dzieci sie pojawia to lepiej jechać do chirurga dziecięcego i spytać o poradę to nic nie kosztuje. rodzice i maleństwo będzie spokojnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #182459 przez justyna84
asus napisał:

a moja córeczka urodziła sie 05.03.2011 r w szpitalu dostała 10/10 punktów wręcz idealnie jak na moje kochane słoneczko.
po wyjściu ze szpitala po 2 tyg. w domu z maluszkiem zauważyłam plamkę na plecach o dość dużych rozmiarach.
pojechaliśmy do chirurga dziecięcego i dowiedzieliśmy sie ze ma naczyniaka(nogi same sie ugięły)
fakt faktem naczyniak rośnie do pewnych rozmiarów i zanika ale u dziewczynki naczyniak na pleckach brzydko wygląda gdyby sie to powiększało musimy to usuwać laserowo ale szkoda mi mojej córeczki takie moje przeżycie z plamka na pleckach mojej córeczki.


dlatego lepiej będzie jeżeli wszystkie plamki na pleckach waszych dzieci sie pojawia to lepiej jechać do chirurga dziecięcego i spytać o poradę to nic nie kosztuje. rodzice i maleństwo będzie spokojnie.

ona nawed jest jeszcze za mala zeby to usuwac teraz nawed jak bys chciala a mysle ze to nic nie boli moj oskar ma na wardze czerwona plamke do teraz jeszcze mu nie zeszlo te naczynko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182686 przez chłopek
mojemu synkowi po woli schodzi znamie a mial takie krwisto czerwone teraz jest bledsze ale kształt serduszka nadal widac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304133 przez Dorciaition
Dziewczyny jak plamki Waszych dzieciaczków? Znikają?
Lenka ma na czółku pomiędzy oczkami i się stresuje, że to nie zniknie.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304184 przez martela89
chłopek napisał:

mojemu synkowi po woli schodzi znamie a mial takie krwisto czerwone teraz jest bledsze ale kształt serduszka nadal widac :)


Mój kuzyn ma 4 lata ,a do tej pory ma znamię w kształcie serduszka :) Już takie blade i ledwo widać ale jest :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #306668 przez ifka
Dorciaition napisał:

Dziewczyny jak plamki Waszych dzieciaczków? Znikają?
Lenka ma na czółku pomiędzy oczkami i się stresuje, że to nie zniknie.


Naczyniaki (plamki) z tylu główki nadal są-schowane pod włoskami.Miała też na prawej powiece naczyniaczki, ale się wchłonęły. Natomiast pod noskiem i pomiędzy brawiami jeszcze są,tylko bledsze.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl