BezpiecznaCiaza112023

Kryzys 8-ego miesiąca

13 lata 1 tydzień temu #107988 przez ilona
raczek my tez to przerabialiśmy :)

Ciężko było mi się nawet rano wykapać bo tak jak piszesz, znikałam z pola widzenia i krzyki. Nasz sposób może mało wychowawczy ale okazał się skuteczny.
Kupiliśmy grająca zabawkę www.alexandershop.pl/MOI-PRZYJACIELE-MAL...83,3026,2626%29.aspx
Świecą guziki, śpiewa i ogólnie takie wesołe dźwięki. Najpierw zabawiałam Wiktora ta zabawką, chwile się z nim bawiłam ale nie dawałam mu do rąk, no i jak już widziałam zainteresowanie zabawka to wtedy przekazanie w Jego ręce i szybciutko uciekam np. pod prysznic :laugh:
Na jakieś 15-20 minut jest spokój.

Dodam, że nie bawi się nią na co dzień tylko w sytuacjach awaryjnych, żeby się nie znudziła :)

A noce tez tak u nas wyglądały to wtedy maż delegacja do salonu a ja spałam z Wiktorem w objęciach na naszym łóżku. Teraz minęło i Wiktor śpi w łóżeczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108261 przez martela89
Kurcze ja tak nie miałam,moja też płacze i marudzi bo nie lubi być sama w pokoju ale jakieś 10-15 min potrafi się zająć sobą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108272 przez alutka1011
Moja ma teraz taki okres choć powoli jej przechodzi że jak widzi że wychodzę np do kuchni to raczkuje za mną wspina się po nodze i wisi na niej do póki jej nie wezme :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #108276 przez raczek10
a ja to chyba lysa zostanę nasz Jasiek uspokaja się jak trzyma mnie za włosy i zauważyłam ,że jak w nocy nad nim jestem pochylona to on się wtula w nie :) tylko pościć nie chce potem i zaczyna się plącz :dry: mój EM się śmieje ,że perukę mi kupi :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl