BezpiecznaCiaza112023

kiedy maluch prześpi całą noc?

13 lata 10 miesiąc temu #21786 przez alaq
no ja wam powiem, że mój Krzysio ostatnio ze 4 noce całe przespał, ale nie było to pod rząd więc raczej też incydent:/

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43885 przez jedynaczka
może ma któraś z Was dobry sposób na to żeby dziecko przesypiało noc??
albo przynajmniej budziło się tylko raz?
eM potrafi wybudzić się ze snu od 2 aż do 5 razy na noc. Strasznie to jest męczące i uciązliwe!
co z tym zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43889 przez sloneczko
chcetnie bym sie podzielila doswiadczeniem, ale sama mam ten problem, ale moja ma 7msc a Twoj ponad rok, to tez jest roznicy normalnie powinnien juz przespac nocke, ale kazde dziecko jest inne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43911 przez alutka1011
No każde dziecko jest inne.Moja od 2 miesięcy przesypia 10 godz. a ma prawie 5 msc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43917 przez paulinkaaa2202
no to rzeczywiście zależy od dziecka, każde jest inne i niektóre przesypiają całą noc mając po kilka miesięcy a czasami 2 letnie dzieci budzą się w nocy raz czy dwa (przykładowo moja chrześnica tak się budzi a ma 18 miesięcy )

Natomiast moja Judytka przesypia całą noc i mam nadzieję że tak zostanie jestem śpiochem i jak prześpie całą noc jestem do życia.

Drogie mamusie musicie uzbroić się w cierpliwość, może warto dzieci przed spaniem mocno zmęczyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #43918 przez kasiora
jedynaczka napisał:

może ma któraś z Was dobry sposób na to żeby dziecko przesypiało noc??
albo przynajmniej budziło się tylko raz?
eM potrafi wybudzić się ze snu od 2 aż do 5 razy na noc. Strasznie to jest męczące i uciązliwe!
co z tym zrobić?

nie jestes sama :dry: ja mam to samo :dry:
mam powiedzmy sposob ale robie tak tylko jak naprawde padam na pysk :angry:
gabriel pierwszy raz budzi sie ok 23 -24 w nocy, jak naprawde nie mam sily i potrzebuje sie wyspac , bore go do siebie do lozka i wtedy spi ze mna bez pisniecia (do 8 rano) :) ale nie jest do dobra metoda , uczyc go spanía z rodzicami :huh: ja nie spi ze mna to sie przebudza po 3 - 4 razy, daje mu wode do picia i spi dalej , ale ja musze wstawac do niego i to mnie tez strasznie wykancza :angry:

paulinkaaa2202 napisał:

no to rzeczywiście zależy od dziecka, każde jest inne i niektóre przesypiają całą noc mając po kilka miesięcy a czasami 2 letnie dzieci budzą się w nocy raz czy dwa (przykładowo moja chrześnica tak się budzi a ma 18 miesięcy )

Natomiast moja Judytka przesypia całą noc i mam nadzieję że tak zostanie jestem śpiochem i jak prześpie całą noc jestem do życia.

Drogie mamusie musicie uzbroić się w cierpliwość, może warto dzieci przed spaniem mocno zmęczyć

moje dziecko nigdy sie nie meczy :lol: :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43944 przez _aga86_
jedynaczka mam to samo!!! Julka do 10 miesiaca zycia przesypiala mi cale noce, jak zaczela zabkowac automatycznie zaczela budzic sie po nocach. I jest u nas roznie: budzi sie raz, czasami 2 razy, ale wtedy daje mi pospac tak do 8-9 , bo chyba tez ja mecza te pobudki. Niestety nie znam sposobu na to by dziecko przespalo cala noc. Mysle, ze to zalezy od dziecka i wkoncu same z siebie zaczna spac- Oby jak najszybciej !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43968 przez natmur11
u mnie klaudia do jakiegos 2 miesiaca budzila sie w nocy 3 razy potem zaczela przesypiac noce a od jakiegos 4 miesiaca znow sie budzi:/ z tym ze ja poleglam i biore ja do lozka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43987 przez jedynaczka
Ha Kasiora.. ja jak jestem w nocy nieprzytomna to jak nie mam siły wisieć przy łóżeczku z butelką to zabieram małego do łóżka i tak śpi do rana...

mamusie mój eM jak był mniejszy to też większość nocy przesypiał budził się max 2 razy, a teraz to istny koszmar!

z tym umęczniem to mamy to samo co Gabriel :)
prędzej ja padne na twarz niż Mikołaj się umęczy, on ma zawsze ochote i siłe na mega wygłupy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43989 przez Manga
Aleks odkąd skończył "cycować" przesypia w zasadzie każdą noc. Zastanawiam się właśnie, dlaczego Wasze maluszki się wybudzają...
Pomyślcie...
- czy nie jest zbyt suche powietrze
- czy nie jest za ciepło
- czy pokój był wywietrzony
- czy coś nie przeszkadza (może np. założone skarpetki)
- a może to przez sny (czy nie ogląda w ciągu dnia jakiś bajek, które potem straszą w nocy, Aleks bał się np pirata w SamSamie na Mini Mini)
- czy w czasie snu nikt mu nie przeszkadza, np. mama (sama, gdy zasnę z Aleksem to on wtedy śpi o wiele gorzej, niż gdy ma całe łóżko dla siebie)
- a może idą ząbki...

A może po prostu taki już urok Waszych Maluchów, może chcą po prost Waszej bliskości...

Napisałam, co wiedziałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43992 przez natmur11
mi sie wydaje ze u klaudii to zabki sa glownym powodem, jak zaczela sie budzic zaczynaly rosnac teraz juz sie przebily ale wydaje mi sie ze bardziej ja mecza teraz niz wczesniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43993 przez jedynaczka
zazdroszcze Manga.
ja zwalam wszystko póki co na ząbki... idą mu teraz 3...
ale zawsze sie znajdzie jakąś wymówke...

Manga a u nas jest odworotnie, jak mały śpi przy mnie to wybudza się tylko raz na jedzenie i to wszystko. Ale przecież nei będzie wiecznie spał ze mną ;]
zresztą chętnie zasypia w łóżeczku.

eh ręce opadają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43994 przez Manga
Jedynaczka, trzy ząbki!!! - myślę, że to jest jednak główny problem. Szczególnie trójki są bolesne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43996 przez jedynaczka
no własnie... my to mamy przewalone z tymi ząbkami, albo nie idą wogóle albo kilka na raz ;/
dobrze że już bliżej końca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43998 przez Manga
Racja z tym, ze bliżej :)
U nas już 16, czyli zostało jeszcze 4 - co to dla nas! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl