BezpiecznaCiaza112023

Płyny i proszki do prania ubranek dla niemowląt

12 lata 5 miesiąc temu #243379 przez Mama Malwinki
ja mam 2 proszki lovela do białego i do kolorowych ubrań i ten drugi proszek to ma ładniejszy zapach, ale używam też płynu dzidziuś, który ma lepszy zapach niż lovela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585273 przez tatarck
Witam, mam do Was pytanie. Czy macie jakis sposób na wypranie ubranka które jest w niemowlęcej kupie? mam pare takich ubranej i niestety zostają żółte plamy. Piorę płynem lovela.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #631795 przez ranusia
szare mydło jest dobre do spierania kupek z ubranek, ale musisz uprać takie ubranko od razu po zabrudzeniu, świeża plama łatwiej schodzi. ja prałam w wodzie z dodatkiem mydła biały jeleń i po usunięciu plamy nikt by nie powiedział że chwilę wcześniej to ubranko/pielucha tetrowa było żółte od kupki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #632409 przez AniaF
Wiadomo,to się tyczy wszystkich plam. Nawet najlepszy proszek czy mydło nie poradzi sobie z plamą, która jest stara.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686063 przez marek19885555
Ostatnio mój mały poplamił sobie kaszką jego najlepsze ubranko firmy Reima , wyprałem je w wodzie z dodatkiem mydła i plama zaszła i kolor nie pościł :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001603 przez marta33z
Polecam Good Wash.Czasami żałuję, że żyję w tych czasach. Kiedyś ludzie zdrowo się odżywiali, nie mieli do czynienia z chemią wszędzie. Byli zdecydowanie zdrowsi. W dzisiejszych czasach wszędzie jest ta okropna chemia, co fatalnie wpływa na nasze zdrowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009233 przez Janka45
No właśnie, sama nie wiem co ostatnio uczuliło moje dziecko, czy to proszek czy może zaczyna się alergia na kota :S ale obstawiam, że to jest wina proszku do prania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040124 przez Iwon88
Ja jestem bardzo zadowolona z proszku firmy Prestige. Można go upolować na allegro. Nigdy nie miałam problemów skórnych u dziecka, do płukania też stosuje płyn tej samej firmy. Ubrania są pachnące i niektórych nawet nie muszę prasować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048586 przez karolina951
Ja używałam chyba wszystkich dla dzieci, ale głównie je zmieniałam, zeby zaoszczędzic :) rabatka-sklep.pl/89-proszki-do-prania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068858 przez Kolendra25
Ja piorę już od dawna w normalnym proszku i nie ma z tym żadnych problemów. Jednak musze wam powiedzieć, że ostatnio znalazłam w jednym sklepie internetowym świetne ubranka takie jak na przykład bluza dla niemowlaka. Mówię wam, eevi.pl/pl/12112-bluzy-z-kapturem te bluzy z kapturem są po prostu nieziemskie i od razu musiałam kupic taką swojemu synkowi! A co wy o nich sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl