BezpiecznaCiaza112023

ząbkowanie

12 lata 5 miesiąc temu #242259 przez Marysia27
Marysia zapraszam



[/quote]

deliszys, spasiba ;) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242691 przez ifka
Pani w aptece nie chciała J sprzedać tantum jak powiedział dla jakiego dziecka i na co :dry: i,ze nie rozumie jak to może pomóc w ząbkowaniu.Tak czy siak kupił, psiknac nie dała, więc posmarowałam jej palcem.Nocka jednak była chyba najgorsza jak do tej pory :( :( ,ale jest jakis plus, zajrzałam do buźki to dziąsełka troszke mniej :) opuchniete a wczoraj to az takie baloniki miała.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242747 przez Marysia27
farmaceuci nie chętnie sprzedają "dorosłe" specyfiki maluchom, moja pediatra ubiegła to i kazała nie wspominać ze dla synka. Zobaczysz co będzie działo się dalej, nam to bardzo pomogło. Trzymam kciuki za to, bo sama wiem najlepiej po Bartku, jak uciążliwe i dla dziecka i dla rodziców jest ząbkowanie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244158 przez ifka
hmmm....cóż by tu napisać.....tak więc,po"tantum" troszkę lepiej dziąsełka jakby mniej spuchnięte,ale nadal przekrwione :( :dry: , nocki nadal podobnie :S , kupiłam też "camilię" i...... i nic :dry: .pozdrawiamy, chyba musimy wytrwale przeczekać ,ale
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244665 przez Marysia27
ifka napisał:

hmmm....cóż by tu napisać.....tak więc,po"tantum" troszkę lepiej dziąsełka jakby mniej spuchnięte,ale nadal przekrwione :( :dry: , nocki nadal podobnie :S , kupiłam też "camilię" i...... i nic :dry: .pozdrawiamy, chyba musimy wytrwale przeczekać ,ale

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


I dlatego błogosławieństwem jest, że ludzie nie pamiętają tego okresu rozwoju ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #245472 przez ifka
Marysia27 napisał:

ifka napisał:

hmmm....cóż by tu napisać.....tak więc,po"tantum" troszkę lepiej dziąsełka jakby mniej spuchnięte,ale nadal przekrwione :( :dry: , nocki nadal podobnie :S , kupiłam też "camilię" i...... i nic :dry: .pozdrawiamy, chyba musimy wytrwale przeczekać ,ale

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


I dlatego błogosławieństwem jest, że ludzie nie pamiętają tego okresu rozwoju ;)


dzieki bogu :) na poczatku ciazy 8 mi postanowila dac znać o sobie,to myślałam,że umrę :S


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250105 przez ifka
byłam dziś u pediatry, stwierdziła,że do końca tygodnia dolne 2 powinny wyjśc-zobaczymy :huh: .Marysiu - też poleciła tantum ;) :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250724 przez Marysia27
tantum rządzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl