BezpiecznaCiaza112023

zabawki dla dzieci

9 lata 3 miesiąc temu #955170 przez Bervieve
Na leolandii można znaleźć dość niespotykane modele do składania - robione z tektury, z licznymi szczegółami i bez ostrych krawędzi. Dla dziecka rarytas. Oczywiście najpierw wymagają złożenia, co może być też elementem nauki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #967151 przez magda906
Myślę, że najważniejsze aby była miękka a reszta bez znaczenia. Zobacz tutaj: www.nefere.pl/c40,Przytulanki-i-pluszaki . Mają dużo takich szmacianych zabawek, idealnych dla takiego maluszka. W zwykłych sklepach czasami ciężko jest dostać takie zabawki a tu znajdziesz coś i dla chłopczyka i dla dziewczynki. Zresztą przyda ci się też na następne zakupy, ponieważ znajdziesz tu zabawki dla dzieci w każdym wieku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975756 przez tomanek
Mi już markowe zbrzydły podobnie jak małemu. Zdecydowanie wiodą prym wynalazki z cuddlyzoo .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981209 przez antosia
Kwestia taka jaki budżet posiadacie, ale generalnie to proszę tutaj - http://www.gimmik.pl/
Przynajmniej jeśli chodzi o dzieci mające chociaż kilka lat - bo już takie bawią się zdalnie sterowanymi modelami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997919 przez mewca
Ja polecam kraineekozabawek mają świetne zabawki edukacyjne. Moje dzieciaki uwielbiają układać puzzle i klocki. Szczególną miłością darzę Djeco www.krainaekozabawek.pl/170-djeco , ich zabawki są śliczne i porządnie wykonane. Warto w nie zainwestować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009230 przez Janka45
Dla takiego maluszka to może faktycznie będzie dobrą zabawką taka kostka manipulacyjna gdzie będzie mógł się przejrzeć w lustereczku albo sobie coś poprzekładać a jak podrośnie, tuż przed roczkiem, jak już będzie siedzieć, raczkować i zaczynać powoli się wspinać i podpierać to fajnym mebelkiem/zabawką będzie takie krzesełko Max lub Dax o kształcie smoka http://maxidax.pl/ Ono rozwija u dziecko kreatywność, koncentrację oraz ćwiczy manualnie rączki przy zabawie guziczkami. Może posłużyć też jako krzesełko do siedzenia albo chodzik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013782 przez basia342
Ostatnio strasznie spodobały mi się takie bujaki na biegunach dla dzieci. Myślę, że to świetny pomysł na prezent dla dziecka na zbliżające się święta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019263 przez KarolineCZ
Dziewczyny, deszcz to nie tragedia Tym bardziej, że w sieci można znaleźć mnóstwo pomysłów na dobra zabawę z dzieckiem. Rzućcie okiem tutaj www.tatento.pl/aa/76/dzieci/zabawy-na-po...a-pogode-i-niepogode . Z pewnością znajdziecie szereg pomysłów, które można wykorzystać. Generalnie portal TenTaTo jest skarbnicą takiej wiedzy. Czasami rodzicom brakuje kreatywności, a tam zawsze jest multum pomysłów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 dni temu #1034057 przez marylka55
ja jestem zwolenniczką zabawek edukacyjnych. :) Najchętniej zamawiam dla moich pociech drobiazgi z ene-due.eu Wybór jest naprawdę spory, a dzieciakom zabawki bardzo się podobają. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034500 przez fajnakarolcia
Brawa się należą. Wszystkie mamy powinny brać z Ciebie przykład.

Nie módl się o zawalenie domu, w którym jadasz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035508 przez Hania_P
Najlepsze są zabawy i zabawki, które angażują dziecko i rodzica. Wspólna zabawa jest najlepsza. Świetna pora na zabawy na powietrzu www.hoplik.pl/Zabawy-na-swiezym-powietrz...-zul-1463662973.html . Trochę zapomniana kreda lub guma do skakania to niedrogie ale bardzo fajne zabawy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039466 przez Nika12
Warto też się przyjrzeć tej ofercie peticado.pl/kategoria/chlopca Mają naprawdę bardzo obszerny asortyment i dla każdego coś ciekawego się znajdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056806 przez KarolineCZ
Aby kupić dziecku odpowiednią zabawkę warto sie wcześniej zastanowić czym dziecko się interesuje. Dla małych dzieci dobrym pomysłem będą zabawki sensoryczne , a dla trochę większych te edukacyjne czy interaktywne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057466 przez midnight79
Poza zabawkami warto też pomyśleć o jakimś oryginalnym pudełku na takie rzeczy. Ja znalazłam bardzo ładne skrzynie zamykane na www.mamissima.pl/laessig.html . Myślę, że każdemu dziecku się spodobają, bo mają naszyte np. kolorowe słoniki czy żółwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060546 przez KarolineCZ
Wymyśliłam że w tym roku synkowi koleżanki kupimy www.panzabawka.pl/zabawki-edukac ... strz-slowa bo nie raz jak przychodzimy na wieczorne posiadówki to dosiada się do nas i gra z nami w scrabble :) Teraz będzie mógł grać z moimi dzieciakami a my będziemy mieli spokoj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl