BezpiecznaCiaza112023

co siedmio miesięczne dziecko potrafi

14 lata 3 miesiąc temu #2268 przez Scholastyka21
Chciałabym się dowiedzieć co potrafią Wasze siedmiomiesięczne maluchy.
Mój to straszny łobuz, najgorsze co robi to non stop ciągnie mnie za włosy i nie wiem jak go tego oduczyć, jak złapie to wyrywa mi cały pukiel, więc niebawem będę łysa :P, poza tym wszystko go ciekawi i jest naszym małym obserwatorem, no i najważniejsze - każda rzecz, która trafi w jego małe łapki musi przejść atest buziowy :p
na ząbki nadal czekamy niestety, ale mały już pięknie sam siedzi i powoli szykuje się do raczkowania,
czy wasze szkraby nadal mają ciemiączko i krzywą główkę?? Florek jeszcze ma ale neurolog powiedziała ze to normalne i z czasem mu się unormuje, dodatkowo mamy zrobić USG ciemiączka na wszelki wypadek czy wszystko oki :)
pozdrawiam wszystkie mamy siedmiomiesięcznych łobuziaków :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2302 przez jedynaczka
pozowole sobie wtrącić sie do 7 miesięcznych maluchów ;D
mój eM tak samo ciągnie za włosy... to ja faktycznie za 2 miesiące bede łysa <szok>
i też wszystko co mozliwe i w pobliżu łapek ląduje w buzi, ewentualnie jak sie nie mieści to zostaje wylizane :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2327 przez poli
Mój w wieku 7 miesięcy po raz pierwszy wstał w łóżeczku i musiałam mu łóżeczko obniżyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2344 przez Scholastyka21
my już tez obniżyliśmy łóżeczko bo młody zaczyna kombinować z siadaniem,
a co do tych przedmiotów branych do buzi to mój Florek dziś, brał po kolei zabawki oślinił a potem wycierał w spodnie mojej siostry i od nowa :p taki łobuz z niego, aż mi się wierzyć nie chciało :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2420 przez Agatha_
Mój Wiktor już pewnie stoi w łóżeczku, pełza po całym pokoju, uwielbia kabelki i piloty wszystko musi włożyć do buzi, nie wspominając o ciągnięciu za włosy... Jak jemy patrzy się na nas takim wzrokiem jakby nigdy nie widział jedzenia mimo że przed chwilą był karmiony...
Nie lubi siedzieć w miejscu sam jeszcze się nie podnosi do tej pozycji... Nie znosi przytulania i całowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2508 przez Scholastyka21
hehe to widzę, że twój Wiktor to też niezły łobuz, a z tym jedzeniem u nas tak samo, mi aż czasem głupio jak jem a Florek się patrzy tak dziwnie :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu - 14 lata 3 miesiąc temu #2598 przez kasiora
gabrielek juz raczkuje , lazi za mna po calym domu :) i od ok 2 tygodni czego sie tylko zlapie to wstaje. oczywiscie wszystko oblizuje a kazdy napotkany paproszek musi zjesc :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2657 przez Scholastyka21
kasiora napisał:

gabrielek juz raczkuje , lazi za mna po calym domu :) i od ok 2 tygodni czego sie tylko zlapie to wstaje. oczywiscie wszystko oblizuje a kazdy napotkany paproszek musi zjesc :silly:


hehe, rozśmieszyłaś mnie z tym paproszkiem,
mój jeszcze nie raczkuje, ale fascynują go nitki, metki i narożniki poduszek, a chęcią się w nie wgryza tymi swoimi dziąsłami bezzębnymi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258506 przez Alkakot
hehe no włosy mamy to najlepsza zabawka a tak to raczkuje i bierze do buzi wszystko co mu wpadnie, ostatnio upatrzyla sobie kolorowe klocuszki dostała od jakieś cioci duplo farme i to sprawdza konika to kolorowy klocuszek od tygodnia jest to jej ulubiona zabawa w " układanie klocków" a raczej wkładanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267894 przez radosna
nasz synek sprawnie raczkuje, sam siada i stabilnie siedzi. jak sie czegoś chwyci, szybko udaje mu się wstać (wstaje też w łóżeczku turystycznym). Ogólnie jest bardzo ruchliwy. No i mamy dwa ząbki :)
Ciekawe kiedy zacznie chodzić...

No a ma właśnie 7,5 miesiąca :)

Dzieci to moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581344 przez franklin
radosna napisał:

No a ma właśnie 7,5 miesiąca :)


to widzę, ze ekspresowy rozwój ;) ale to bardzo dobrze im szybciej tym korzystniej dla Ciebie, nie musisz nosić go na rękach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl