BezpiecznaCiaza112023

buciki dla dziecka

14 lata 3 miesiąc temu #3028 przez Scholastyka21
kasiora napisał:

super ze mamy dzieci w tym samym wieku :)
zawsze mozemy wymieniac sie pogladami na rozne tematy :)


ej laski a mnie właśnie olśniło, że florek jest tylko dwa dni młodszy od waszych pociech hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3031 przez Scholastyka21
Agnieszka napisał:

my dostałyśmy dziś w prezencie pierwsze buciki dla Ali od koleżanki, ale jeszcze dużo za duże są :)


Aga ja mam w szafie chyba 8 par prezentowych bucików, ale narazie nie spieszy mi sie do ich zakładania, im później tym zdrowiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #7491 przez kasiora
jednak musze juz ubierac malemu buciki :)
bylysmy ostatnio w centrum handlowym i gabriel strasznie sie darl bo nie chcial siedziec w wozku, musialam go wyjac i postwic, no i tak stal i trzymal sie wozka :laugh: (mial na sobie adidaski i wlasnie nie wiem czy to sa buty odpowiednie dla takiego maluszka) :dry:

pytanie moje jest takie :

jakie sa najodpowiedniejsze buciki dla takiego maluszka ? :unsure:

czy musza byc jakos specjalnie profilowane? np. zakrywac kostke :unsure:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7504 przez jamro
WITAJ KASIORA jesli chodzi o buciki dla twojego dzieciatka to jezeli jeszcze nie chodzi samodzielnie to nie potrzebuje specjalnych bucikow moj synek chodzil w adidaskach do10 miesiaca a pozniej kupilam mu buciki za kostke i z twarda podzeszwa bo w takich bucikach dobrze dziecko lapie rownowage i szybciej staje sie samodzielne w chodzeniu bo tak bylo z moim malenstwem dodam ze moj synek zaczol chodzic jak mial 10.5miesiaca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7519 przez kasiora
to czyli adidaski narazie wystarcza :) :unsure:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7523 przez jamro
spokojnie wystarcza nie warto tak szybko zakladac usztywniane buciki dziecko sie tylko meczy nawet jak bylam z synkiem u ortopedy to odradzal zakladania takich bucikow wiec dopiero jak bedzie samodzielnie stawial pierwsze kroki to polecam a teraz moj synus juz biega to zakladam mu bubiki tylko z usztywniana podeszwa to zapobiega platfusa u dziecka i nie musza byc juz za kostke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #7538 przez Moniq
kasiora napisała:


pytanie moje jest takie :

jakie sa najodpowiedniejsze buciki dla takiego maluszka ? :unsure:

czy musza byc jakos specjalnie profilowane? np. zakrywac kostke :unsure:


butki dla malucha nie muszą mieć usztywnianej kostki, ważne jednak żeby podeszwa była elastyczna i zginała się w ok 1/3 od przodu buta, a nie w połowie albo wcale, bo stopa musi pracować żeby później nie było problemów z płaskostopiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7540 przez kasiora
oki to juz wszystko wiem :) dziekuje dziewczyny za odpowiedzi :laugh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59358 przez natmur11
Wlasnie mialam zakładac nowy watek jak przypadkiem odkrylam ten. Dziewczyny Klaudia samodzielnie chodzi przy meblach wiec mysle ze w niedlugim czasie zaopatrzymy sie w buciki na wiosne bo w domu chodzi w skarpetkach. jakie firmy mozecie polecic? spodobaly mi sie buciki firmy "BARTEK" miala ktora z was do czynienia z ta firma? a moze jakies inne mozecie polecic? takie buciki wstepnie wybralam wiadomo ze najpierw pojade do sklepu dotkne, przymierze i wtedy kupie ale myslicie ze beda odpowiednie na pierwsze bucki na wiosne?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59410 przez Manga
Ja jestem bardzo zadowolona z bucików Elephant. Przerobiliśmy sandałki, pełne i zimowe - wszystkie ok. Innych firm po prostu nie testowałam, bo o elephantach słyszałam dobre opinie, a cena przystępna, więc na nie padło i tak zostało.

W domu natomiast Aleks chodzi w crocsach. Ale to od ok. kilku miesięcy, bo wcześniej chodził boso.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66275 przez natmur11
manga a co to za firma i gdzie mozna dostac buciki bo w necie szukalam i nie znalazlam zadnej przydatnej informacji o tych bucikach.
myslicie ze 9 miesiecznemu dziecku ktore chodzi przy meblach powinno sie kupic jakies kapciuszki? do tej pory uzywalam takich skarpetkowatych ale one jej sie sciagaly i bardziej przeszkadzaly niz bez nich, grube skarpety tez klaudia sciaga ewentualnie ciensze zostawi ale mam w domu panele i nie wiem czy to dobry pomysl zeby smigala na nich tylko w skarpetach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66285 przez sloneczko
mnie polecono tylko w skarpetkach po domu,albo nawet na bosaka. jak w skarpetkach to z abs czy jakos tak sie pisze. i tak robimy,
wlasnie jak ma normalne skarpetki to sie ssuwaja albo przekrecaja jak nozkami kreci.

ja buciki malej kupilam to fakt, cale sa ze skory, podeszwa jest cieciusia, wiec jest wyczuwalne jak by w skarpetkach chodzila.

mamy jeszcze jedne adidaski, ale to musi juz smigac ladnie zeby je noscic, a pozatym sa za duze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66289 przez natmur11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66290 przez sloneczko
natmur takie tez mam, ale wydawalo mi sie ze nozka sie pocila, laura miala ok godziny, i tez w okol nozki jest gumka, tzn w moich, i myslam ze jej ciasnawo, wielkosciwo bylo dobrze, moze ja mialam takie wrazenie, wie wiem.

zaraz Ci pokaze jakie chwila..

www.fussballoutlet24.de/freizeit/babysch...ss-rosa%5D/a-113159/ dokladnie te.

te biale napisy sa jak by guma, i sie nie slizga, to fakt zbiera kusz szybko, moze miala 3 razy je ale wygladaja jak by 3msc je nosila.. no ale kilka osob mi wlasnie takie polecalo. Dlatego kupilam, sa tez podobne z Pumy. tylko ze na rzepy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66298 przez natmur11
fajne te buciki mi mama poleca kupic cos takiego www.lemigo.pl/pl/kolekcje?id=102#produkt ale to chyba juz dla starszego dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl