BezpiecznaCiaza112023

przychodzenie do łóżka rodziców....

13 lata 4 miesiąc temu #48046 przez Agatha_
ostatnio naszemu synkowi (1.5 roku) musieliśmy wyjąć szczebelki z łóżeczka bo zaczął wychodzić górą. Momentalnie skończyły się przespane noce. Zaczął przychodzić do naszej sypialni... jesteśmy nie wyspani i pokopani przez nasze dziecko... Mieliście też taki problem??? Jak przekonałyście dziecko do własnego łóżeczka ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48113 przez Mirella
ja pozwalam Klaudii usnąć z nami a potem przenoszę i do rana śpi u siebie :)
generalnie mam to samo, u siebie nie uśnie, nie ma szans :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48126 przez jedynaczka
mój Mikołaj tak jak i Klaudia zasypia u nas w sypialni, a później ląduje w łózeczku i tak śpi do około 5, na ranem przychodzi do nas wspina się na łóżko i śpi z nami jeszcze z godzinke albo i dwie jak dobrze pójdzie :)
W nocy nie wychodzi z łóżeczka, śpi spokojnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48163 przez _aga86_
Moja Julka do poprzedniego tygodnia spala tylko w swoim lozeczku. Teraz ok. 5-6 rano jak budzi sie na mleko musze Ja brac do siebie, bo inaczej koniec spania. Niestety troche w tym mojej winy, bo jak byla chora budzila sie co chwile (miala zapchany nosek i kaszel co przeszkadzalo Jej w spaniu) i zeby ciagle do niej nie wstawac spala z nami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48219 przez raczek10
U nas było tak ,że Zuzia jak spała w łóżeczku to do nas nie przychodziła i czuła się w nim bezpiecznie a szczebelki to miała wyjęte jak miała 1 rok . Ale jak urodził się JAŚ to ani jednej nocy dobrze nie spała . kupiliśmy jej 2 os. fotel i zasypia sama ale w nocy do nas przychodzi i się przytula . A czasem woła ,żeby z nią poleżeć . :) Czasem bierze swoją poduszkę i się wyprowadza do pokoju starszych córek i spi do rana z nimi .chyba nie ma rady na te nasze małe szkraby . :laugh: :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48225 przez _aga86_
Chcialam dodac, ze jak biore Niunia rano do siebie to dluzej spi. Budzi sie po 9. Dzisiaj pobila rekord- wstala grubo po 10tej. Bylam w szoku jak po przebudzeniu zobaczylam, ktora jest godzina. Jak spala w lozeczku wstawala max. po 8. Takze dzieki temu ja sie wysypiam. Poza tym przyznam sie, ze uwielbiam z nia spac nad ranem. Moj M rano wstaje do pracy, wiec mamy duuuzo miejsca:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48228 przez jedynaczka
Aga to ja Ci zazdroszcze!
u mnei jak Mikołaj wstanie po 7 to czuje sie jakby swięto było :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48263 przez Mirella
O matko jak Wy rano wstajecie.... No ale i chyba spać chodzicie o innych godzinach niż my.... Klaudia usypia koło drugiej w nocy, pobudka w samo południe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48294 przez jedynaczka
Mirella :D:D
co Wy robicie do 2 nad ranem??
My chodzimy spać między 20 a 21 i tak jest od zawsze, więc nie wyobrażam sobie zeby było inaczej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48355 przez Mirella
hmmm co my robimy..... no ja wczoraj w mahjonga grałam :)
mój mąż późno wraca i my zawsze chodziliśmy spać późno, no Klaudia nam trochę wydłużyła, nie obrazilabym sie gdyby chodziła deczko wcześniej spać, tak koło pólnocy :) Ale jak juz uśnie to śpi jednym ciągiem 10 godzin, czasem więcej, więc ogólnie nie narzekam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48367 przez Manga
Mirella i Kaludia to dwa nocne marki, hehe!

U nas wygląda to inaczej...
Aleks zasypia o 20.00 w swoim łóżku i śpi zazwyczaj do 8.00 (plus minus pół godzinki).
Za to czasem się zdarza, że się obudzi i mnie woła, a wtedy to ja wędruję do jego łóżka i tam zostaję do rana ;) Fajnie się tak do niego przytulać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #48375 przez _aga86_
No ja tez lubie poprzytulac sie z moja Laleczka- w dzien raczej nie mam do tego okazji- no chyba, ze jest spiaca, albo cos jej dolega ;) U nas wszystko zalezy od popoludniowej drzemki, a ta od godz. porannego wstawania :P Jesli Julka wstanie normalnie (8/9) to popoludniu idzie spac (12/13) i wtedy kladziemy ja ok. 20stej. Jesli wstanie pozniej to wszystko sie troche przesuwa w czasie.
Np. wczoraj wstala po 10tej. przez co w dzien nie spala wogole, a o 18stej zasypiala na stojaco. I tak poszla spac prze 19sta, a wstala po 8 z jedna przerwa na mleko i przenosiny do naszego lozka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl