BezpiecznaCiaza112023

Mamy sierpień 2012 z woj. warmińsko-mazurskiego

12 lata 2 miesiąc temu #313657 przez Kamyczka
judi24 napisał:

Chodze teraz do Szarejki, jest rewelacyjny, żałuję że od początku do niego nie chodzę, poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, odpowiada mi na każde pytanie, dodatkowo sam mi opowiada o ciązy, na USG dokładnie po dziesięć razy pokazuję mi stópki, brzuszek, główke itd jestem zadowolona, czuje się zaopiekowana i przede wszystkim bezpiecznie. Sposób jego bycia pozwala na wyluzowaną atmosferę w gabinecie co też ułatwia kominikację między nami, jestem zadowolona :):)

Judi, ja też chodzę od kilku lat do dr Szarejko))) i też jestem zadowolona)Ja byłam ostatnio w piątek u niego, a teraz idę w marcu.Ciebie też wysyła tam na Wioślarską?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313734 przez judi24
a o której byłaś w piątek??? bo ja też byłam miałam wizytę na 17,45 ale weszłam 18.10 i wyszłam gdzies 18.40-45. Dzisiaj byłam na wioślarskiej na genetycznym, słyszałam bicie serduszka, dostałam płytkę i siedxziałam u niego godzine pół godziny USG wszystko pokazywał wyjaśniał, i potem pół godziny rozmowa, jestem zadowolona :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313807 przez Kamyczka
judi24 napisał:

a o której byłaś w piątek??? bo ja też byłam miałam wizytę na 17,45 ale weszłam 18.10 i wyszłam gdzies 18.40-45. Dzisiaj byłam na wioślarskiej na genetycznym, słyszałam bicie serduszka, dostałam płytkę i siedxziałam u niego godzine pół godziny USG wszystko pokazywał wyjaśniał, i potem pół godziny rozmowa, jestem zadowolona :):)

Judi ja byłam o 15 tam na Jagiellończyka) Też po genetycznym dostałam płytkę, super sprawa, teraz w marcu nagramy nową.Super móc sobie "odtworzyć" dzidziusia w zaciszu swojego domku) au ciebie już widział płeć?U mnie jak byłam w 13tc powiedział,że za wcześnie na to jeszcze i nie widzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313845 przez judi24
tak ja znam, u mnie od razu zauważył bo mały się rozkraczył heh, też w piątek byłam na jagiellonczyka a dzisiaj na wioslarskiej :)
następną wizytę mam 20 marca.
Kamyczku do ciebie też Pan Szarejko mowi po imieniu? bo do mnie tak i dlatego czuję sie u nioego swobodnie :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313854 przez Kamyczka
judi24 napisał:

tak ja znam, u mnie od razu zauważył bo mały się rozkraczył heh, też w piątek byłam na jagiellonczyka a dzisiaj na wioslarskiej :)
następną wizytę mam 20 marca.
Kamyczku do ciebie też Pan Szarejko mowi po imieniu? bo do mnie tak i dlatego czuję sie u nioego swobodnie :):)



Judi, do mnie też mówi:"Marto" ma taki spokojny, opanowany głos, trochę mnie to bawi)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313872 przez judi24
Ja jestem bardzo zadowolona, czuję sie zaopiekowana a to jest naważniejsze :)
To Twój Maluszek to wstydniś skoro do tej pory sie nie ujawnił heh

czas do domku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #314634 przez hasia_86
hej dziewczyny ale sie rozpisałyście :) a ja u babci sobie siedzę i odpoczywam po weselu siostry :P
strasznie zmęczona bo maluszek oczywiście nie uwzględnia żadnej taryfy ulgowej wiec od soboty nie mam jak odpocząć a mężuś już do pracy pojechał do Olsztyna

judi gratulacje fajnie jest byc mamą synusia :) i Ksawery bardzo fajne imię :)

no i oczywiście witam nowe mamusie z naszego regionu

a moja siostra bedzie miała dziewczynkę, szwagier upiera się na Hanię, ale jakoś innym się nie widzi, na razie wszyscy mówią Hania a jak będzie zobaczymy, siostra poznała płeć w 20 tygodniu
ja ze swoim jak byłam to tez w granicy połówki się dowiedziałam, no ale powiedziała mi pani dr ze na 80%, wiadomo lepiej powiedziec ze nie sa pewni niż potem pomyłka ma być

ok mykam pappa
trzymajcie się ciepło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314639 przez judi24
Hej hasia, ja też się licze z tym że może jeszcze wszytsko się zmieić i synus zrobi nam psikusa i wyjdzie Lenka heh ...

Moj kuzyn nazwał córcie Hania, do malej to imie pasuje, mala roześmiana Hanka ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326243 przez hasia_86
dziewczyny co tam u was, możecie wejść na forum, bo ja jakiś czas nie mogłam, bo to ten wirus szalał na zp, piszcie jak sie czujecie i ogólnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326367 przez Kamyczka
hasia_86 napisał:

dziewczyny co tam u was, możecie wejść na forum, bo ja jakiś czas nie mogłam, bo to ten wirus szalał na zp, piszcie jak sie czujecie i ogólnie :)

Witaj Hasia,był problem z forum i to całkiem spory :( ale już naprawili :)
Ja się czuję dobrze, w czwartek idę na usg połówkowe :blink: może wreszcie poznam płeć :blink: I uwypuklił mi się wreszcie brzuszek :) a co tam nowego jest u Was?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326453 przez judi24
hej dziewczyny :) ja tez maialam i mam jeszcze problem z forum, przez forum mialam wirusa trojana i moj antywirus zablokowal mi wogole wejscia na strone zapytaj polozna i nie wiem jak to odblokowac, w pracy mi się odpala stronka i forum ale tez zdarzają sie zawieszac i nie chce odpalac, hmnn dziwne.

u mnie tez brzusio juz rosnie ale jeszcze nie czuje kopniaków (chyba bo czasami cos tam mi bulgocze) natsepna wizyte mam 20 marca juz nie moge sie doczekac, ale znowu pojawilo mi sie cos w okolicach intymnych ahhh,
a jak wasze zachcianki ja potrafie wpierniczac cytryne bez niczego heh pychhhaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #326480 przez hasia_86
kamyczka piękne brzusio :)

ciesze się że wszystko u was ok :) będę czekać na info po waszych wizytach z niecierpliwością :)
judi cytrynę? - ale mnie skwasiło :P no zachcianki w ciąży to śmieszna sprawa szkoda że mnie głównie na słodycze brało od 2 trymestru, bo na początku to nic tylko owoce wpierdzielałam :)

a u nas dalszy ciąg marudzenia, w dzień nie śpi, tzn śpi ale za mało, w nocy budzi się za często i to z wielkim krzykiem, eh chyba powoli zmieniam się w zombi :(
w międzyczasie jak forum nie działało to wyszły nam 2 nowe ząbki i teraz wyglądamy jak wampirek bo to górne 2 :P

niech ta wiosna wraca do Olsztyna bo już tak nawet fajnie było a teraz znowu jakaś ta pogoda depresyjna :dry:

a jeszcze miałam was zapytać, na Zatorzu jest przychodnia specjalistyczna na ul. Limanowskiego takimi wielkimi literami napisane jest ginekologia albo coś podobnego może centrum ginekologiczne, nie pamiętam, macie jakieś opinie o tym miejscu, bo w sumie to miałabym tu blisko, bo na Kortowo do mojej gin dalej wybrać się nie mogę :(

pozdrawiamy serdecznie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326485 przez judi24
hasia ja nie nam tej przychodni, nigdy tam nie byłam wiec nie pomoge ....

Maluszek rosnie jak nadrożdzacvh i pokazuje mamusi kto tu rządzi heh, charakterny :), gartuluje ząbków, nie długo jak odkryje do czego służa to bedzie ejszcze was kąsał heh.

Tak Hasia cytryna , jest przepyszna uwielbiam ją wogole jem to co kwasne, grejfruty pomarancze, słodycze od czasu do czasu ale ochoty nie mam tak jak na cytryne heh..

Masz racje niech ta wiosna juz nadchodzi bo mam dosc tej sennosci i pogody depresyjnej heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326496 przez hasia_86
judi on już dobrze wie do czego służą zębulki, cała poręcz od łóżeczka jest pogryziona a do tego jak stoi koło mnie to zaraz za kolana mnie gryzie, i muszę powiedzieć - TO BOLI !!! heheh gryzoń mały wszystko do buzi a jak tylko maść na ząbki widzi to szeroko buzie otwiera żeby ząbki pomasować, i zawsze jak górę chcę posmarować to zaciska mnie dolnymi

w ogóle musiałam dzisiaj meble poprzestawiać żeby trochę kontakty pozasłaniać i oczywiście większość już zatkana tymi zatyczkami, a on wszędzie wlezie do kuchni piekarnik otworzyć albo w śmieciach pogrzebać, w łazience niezwykle interesująca jest muszla klozetowa i wszystko co brudne lub niebezpieczne jest fajniejsze niż jego zabawki

a co prawda to prawda rośnie jak na drożdzach i ma charakterek, no i mnie nie lubi bo ciągle tylko tatusia chce i tylko się ze mną droczy - powiedz ma ma - a on na to - ta tia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326499 przez Kamyczka
judi24 napisał:

u mnie tez brzusio juz rosnie ale jeszcze nie czuje kopniaków (chyba bo czasami cos tam mi bulgocze) natsepna wizyte mam 20 marca juz nie moge sie doczekac, ale znowu pojawilo mi sie cos w okolicach intymnych ahhh,
a jak wasze zachcianki ja potrafie wpierniczac cytryne bez niczego heh pychhhaa

Judi,ja mam ciągle na słone, kwaśne i ostre :blink: rzadko na słodkie :blink: codziennie jem jabłka piję wodę z cytryną :)
Hasia,nie znam przychodni na Zatorzu,ja mieszkam po przeciwnej stronie miasta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl