BezpiecznaCiaza112023

biżuteria do sukienki

5 lata 1 miesiąc temu #1068534 przez Zuzka02
Też lubię biżuterię :) Niedawno na zegarkicentrum.pl/ widziałam dużo markowej biżuterii. Nie powiem, bardzo ładna i gustowna. Można z pewnością coś dla siebie wybrać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069353 przez marynika
Zwykle stawiam na klasyczną, złotą lub srebrną biżuterię. Widziałam śliczne sukienki na lato w sklepie sklep.vnd.pl/sukienki , które same w sobie są na tyle efektowne, że nie potrzebują zbyt wielu dodatków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069357 przez Maryśka
W kwestii biżuterii może nie doradzę, ale z wyborze sukienki jak najbardziej! Ostatnio wynalazłam stronę z ubraniami, a dokładnie wassyl.pl/pol_m_Sukienki_Sukienki-bez-dekoltu-320.html . Mają duży asortyment w wyborze sukienek. Jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana to polecam. Mamy zamknięte sklepy, co powoduje, że szukamy ich w internecie. Sklepy to widzą i organizują różne promocje i wyprzedają asortyment. Możesz spróbować dopasować biżuterię również do ich sukienek. Może ci się spodoba. Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070146 przez KarolineCZ
A jak Wam się na przykład podoba taka nietuzinkowa biżuteria: https://crazyneedles.pl/kategoria/nietypowe ? Moim zdaniem to bardziej oryginalne rozwiązanie niż zwykła biżuteria srebrna czy złota. Myślę, że spodobają się one wielu osobom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070150 przez PattiMa
Mnie się teraz podobają biżuterie robione przez małe firmy lub nawet przez jedną osobę. Jest tego naprawdę dużo Mnie się bardzo spodobały takie motywy wakacyjne jak robi MOHOLI. Śliczna jest. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 5 miesiąc temu #1070417 przez Weronica
Bardzo ciekawe propozycje jeśli chodzi o dodatki w postaci biżuterii. Zawsze przecież możemy sugerować się panującymi aktualnie trendami, natomiast trzeba też mieć swoją wizję. Dużo będzie także zależało od tego na jaką okazję szukamy samej sukienki. Często jest tak, że dostajemy zaproszenie na ważne wydarzenie, nie mając przy tym co na siebie włożyć. Najlepszym tego przykładem jest komunia gdy w pośpiechu szukamy sukienki na komunię . Zdaniem mojej znajomej trzeba stawiać na jakość, dlatego też szukajmy ich w sprawdzonych sklepach takich jak - vissavi.pl/92-sukienki-na-komunie Zawsze możemy wybrać model na tyle uniwersalny, że sprawdzi się przy innych okazjach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1070461 przez Daruśka973
Szukałam ciekawej srebrnej biżuterii i znalazłam w internecie propozycje ze sklepu internetowego ankabizuteria.pl. Zdecydowanie jest spora oferta i zakup nastąpił dosyć szybko.Sama strona jest dobrze zorganizowana.Możliwość kontaktu przez chat to świetny pomysł. Na pewno znajdziesz coś co będzie pasowało do sukienki. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 1 tydzień temu #1080123 przez KarolineCZ
Może zegarek? Wydaje mi się, że taki zegarek to całkiem ponadczasowy pomysł na prezent. Rzuć okiem na zegarki omega: https://wsliwinski.pl/pl/k/zegarki-omega . Jestem pewna, że Ci się spodobają ich propozycje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl