BezpiecznaCiaza112023

Jak mogę się pozbyć boczków, oponek?

3 lata 2 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #1069862 przez Becii
Jestem już prawie rok po urodzeniu i nadal mam problem z moimi boczkami po ciąży. Wyglądam okropnie, staram się w wolnych chwilach ćwiczyć, trzymam dietę i nic. Płakać mi się chcę, jak sobie pomyślę, jak kiedyś wyglądałam, a jak teraz. Mój mąż mnie pociesza itd. ale wiecie jak to jest. Generalnie zaczęłam robić ćwiczenia i stosować się do zaleceń, które znalazłam tutaj waga-lekka.pl/jak-pozbyc-sie-boczkow/ , efekty jakieś są, ale odnoszę wrażenie, że idzie mi to dosyć za wolno. Słyszałam, że może to być spowodowane problemami z hormonami, ale w dobie pandemii do lekarza się dostać w takiej sprawie graniczy z cudem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 tygodni temu #1069914 przez martta3
Dzięki temu, że zdrowo się odżywiasz i ćwiczysz na pewno twój organizm czuje się lepiej. Na efekty niestety często trzeba poczekać. Daj swojemu ciału trochę czasu, nie odpuszczaj diety i w końcu się uda. A najlepiej byłoby zrobić - tak jak mówisz - jakieś badania, żeby zobaczyć, czy problem nie leży głębiej, ale w obecnych czasach to szkoda gadać... Nie poddawaj się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 dni temu #1069987 przez zrzucbrzuch
Ogólnie trzeba by zacząć od diety i aktywności. Boczki czy jakaś inna część ciała, która nam przeszkadza na przykład z nadmiaru tkanki tłuszczowej wymaga redukcji. Jeżeli zaczniemy odchudzanie to waga zacznie spadać jak również objętość z boczków czy brzuszka. Oczywiście trzeba czasu i dobrze połączyć to z aktywnością fizyczną. Mnie pomogła dieta z Fabryki Siły. Opisałam całą swoją drogę twojafitmotywacja.blogspot.com/2019/04/m...e-z-fabryki-siy.html w razie pytań chętnie pomogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070015 przez mama3wampirow
fabryka sily? masakra... naciagnie na kase i zero dostosowania do czlowieka. dostalam diete nie dopasowana do zdrowia, nigdy wiecej, ja chce schudnac ale mysle o jakis gotowcach moze catering albo cos takiego na szybko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070026 przez CiniMini82
fabryki nie znam, ale probowalam diety chodakowskiej, ogolnie smaczna ale szykowanie zajmowalo mi duzo czasu i czesto byly posilki z produktow ktore ciezko dostac. stwierdzilam ze to nie dla mnie, sprobowalam koktajli chiashake i to jest strzal w 10! proszek zalewam woda mieszam pije :D tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070093 przez Kaczmarczyk
trzeba przejść na dietkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 3 tygodni temu #1080551 przez ulke
Połączenie ćwiczeń i odpowiedniej diety, jak masz dobra sytuacje finansowa to dietetyk lub trener personalny, ale drogą na skróty nic nie zyskasz, a stracisz. ;)
Jeśli nie przepadasz za codziennym gotowaniem jak również nie wiesz jak zabrać się za ułożenie diety, polecam dietę pudełkową radio.rzeszow.pl/41665/ktora-dieta-jest-...pularna-w-rzeszowie/
Na stronie jest opisane jakie ma zalety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 1 tydzień temu #1080696 przez KarolineCZ
Dostępne są także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Myślę, że warto wziąć je pod uwagę. Jednym z nich jest kriolipoliza, a więcej na ten temat poczytasz na stronie kliniki medycyny estetycznej Neonia z Krakowa: https://neonia.com.pl/zabiegi-na-cialo/kriolipoliza/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 1 tydzień temu #1080699 przez Wolic01
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to również godna uwagi opcja. Kriolipoliza to jedno z rozwiązań, a więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie kliniki medycyny estetycznej Neonia z Krakowa."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl