BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #106051 przez Agusia83
Hej dziewczyny, dawno tu nie bylam....co prawda widzialam mnostwo zdjec i trzeba przyznac, ze laski z Was niesamowite, zdjecia egzotyczne :lol: ale nie zalapalam sie na zdjecie Mirelli :( no, ale mysle, ze kiedys uraczysz nas jeszcze jakims pikczerem :silly:

My swieta tez bedziemy spedzac u 2 rodzin, wiec w domu zrobie jedynie salatke, jakies chrzaniki z cwikla i jajkiem, no i kupie kielbache....Oknami zajmie sie maz, bo mi nie pozwoli ich myc(przynajmniej w tym roku bede mogla sobie od nich odpoczac...haha)...w tamtym tygodniu kupilam 2 nowe firanki, wiec je zawiesimy, odswiezy sie wystroj domku :lol:
Niestety nie mam sie w co ubrac na swieta. Szukam spodnicy, ale wszedzie widze jakies babcine ciuchy lub za duze o 2 rozmiary...masakra...moze cos jeszcze uda sie upolowac. :silly:

A dzis piekny dzien i wlasnie zaczelam sie zajadac truskawkami :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106054 przez bewipo
MagdaM napisał:

bewipo ufff :kiss: :kiss: bo juz zaczelam sie schizowac - przyznaje :(


Magda u nas na wrzesniówkach, a nawet na sierpniówkach są dziewczyny u których tez jeszcze nic nie widać ;) Głowka do góry :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106055 przez Mirella
A co Wy tak schizujecie na to moje zdjęcie? Tu masa fajniejszych laseczek ode mnie jest :lol:

A ja na święta robię minimum socjalne, bo już nie raz się przekonałam, że się narobię a potem nie ma kto jeść ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106057 przez MagdaM
bewipo senkju :)
Mirella bo kazda chce widziec czarownice forumowa :laugh: Ja mialam szczescie i widzialam :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106064 przez ann-sunshine
Bewipo z naszym kochanym zusem to różnie bywa, koleżanka też czekała na pieniądze bo coś tam w firmie nie tak wypełnili i nie chcę cię straszyć ale miesiąc później dopiero dostała

Też nic na święta nie robię, jedziemy na gotowe do mamusi :lol:

Magda, nie ma że standardowo już powinno być widać brzuch, jedne dostają go wcześniej, inne później, jedne mają mniejszy, inne większy, wrzuć trochu na luz dla siebie i dzidzi :kiss:

Mirella pusto bo pogoda śliczna

No dobra dziewczyny, przyznam się do czegoś, tylko prooooszę mnie nie nakręcać i siebie przy okazcji też nie. Na małpę oczekuję w święta, ale w tym cyklu czuję się jakoś inaczej, pobolewa mnie podbrzusze i nie wiem czemu. Możliwe powody: mega niestrawność, bolące mięśnie po pracach ogrodowych, infekcja kobiecych części (wiecie jakich), ciąża lub żadne z powyższych. To czekanie na @ lub nie@ jest dla mnie najgorsze. Byle do niedzieli, ech....
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106094 przez Majowka
Ann, Trzymam kciuki!!!!!! a noz to fasoleczka!
Jeszcze pare dni i sie wszystkiego dowiemy :)

Mnie nic nie boli brzuszek, wiec ja juz sie skazalam na straty.... :(
Ale wmawiam sobie, ze to dobrz,e bo bedzie mozna daleko na wakacje wyjechac , hehehe :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106103 przez bewipo
ann chyba masz racje, bo właśnie dostałam 2 pismo z zusu, że nadal nie mają papierów z mojej firmy. Chyba sobie jaja ze mnie robią!!

Trzymam kciuki za Was dziewczyny, Majówka żadne tam na straty, jeszcze nic nie wiadomo.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106108 przez Dorciaition
Pusto, pusto bo cudna pogoda. Chyba jeszcze tak ładnie nie było w tym roku. :)
A ja śpię i śpię...
Świeta w tym roku spędzam z rodzicami u mnie. Mamusia po 3 miesiacach wraca z Anglii, wiec bedziemy musiały się nagadać. :laugh: Pierwszy raz bedą na świeta u nas. Zawsze jechaliśmy na gotowe, a teraz bedzie trzeba cos przygotowac. Myślę, że dam radę. Ciasto kupię, a reszę zrobię :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106136 przez @nulka
ann mocno trzymam kciuki, zeby się udało, zeby się udało.... :)

Majówka a gdzie Ty się chcesz daleko na wakacje wybrać??? przecież Ty mieszkasz na wakacjach :lol: :lol:

a wóciłąm z pracy zjechana do zera. Jutro impra środowiskowa... jak ja tego nie cierpię :angry:
kupę roboty,, przygotowań a potem zadyma na 2 godziny a człowiekowi się nogi rozjeżdżają..
w domu mam sajgon, ale nie mam siły sprzątać, firany wsadziłam w pralkę ale nawet proszku mi się nie chce nasy[pać :silly:
chyba sie polenię przy kompie a potem może siły wrócą :(
ja na święta tradycyjnie babeczkę i serniczek, jakaś sałatka, bigosik z dzikiem i całe tony białej kiełbasy!! :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106145 przez Majowka
no przynajmniej jedna cos na swieta piecze :)
Juz myslalam, ze ja sama bede stac przy garach w Wielki Piatek, hehehe

no gdzies daleko, ameryka, australia moze, poki nie ma dzidzi trzeba wykorzystac, bo pozniej to juz sie nigdzie nie pojedzie, a juz tym bardziej na takie wyjazdy typu adeventure!
Wiec jesli nie zajde w przyszlym miesiacu to kupujemy wczasy :D
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106148 przez gabi28
hej dziewczynki.

ANN zaciskam kciuki.

jestem padnieta,umyłam okna...troche musiałam się namęczyć,bo z nogą w gipsie to wcale nie takie proste :) ale jak już umyłam okna to i odkurzyłam i umyłam podłogi.no nie mam już sił na nic.leniuchuje do wieczora. ... a ja na Święta nic nie robię,no chyba,że się skuszę na mazurek,ale nie mam żadnego fajnego przepisu. w pierwszy dzień świąt zabieram mojego M do babci,musi spróbować "święconkę",u mnie w rodzinie to już tradycja na obiad :) drugiego dnia spędzimy w domu,napewno ktoś nas odwiedzi...w tym roku szwagierki zajmują się wszystkim od kuchni :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106154 przez @nulka
dziewczyny a ja tak z innej beczki :)
pieką mnie dzisiaj brodawki, miała któraś z Was coś takiego????? :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106163 przez MagdaM
Majowka rajuuu zazdroszcze!! U mnie takie wycieczki to tylko w marzeniach ;)
Gabi podziwiam!! :ohmy: :) I az mi wstyd... :blush:
@nulka piekly mnie na samym poczatku ale tylko kilka dni, pozniej swedzialy i bolaly czasami ale to tak pulsacyjnie.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106200 przez Dorciaition
Majówka super! Ty to podróżniczka jesteś :laugh:

@nulka mnie swędziały strasznie nie dawno, ale piec to chyba nie...

Trzymam kciuki dziewczęta. Już nie długo świeta to się troszeczkę u staraczek wyjaśni. :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #106317 przez gosiak
Majowka super plany na wakacje :)

@nulka podejrzana jesteś :lol: :lol:

ann oby to byla fasolka trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczynek czekających na dwie kreski :kiss: :kiss:

gabi w gipsie i tyle zrobiłaś podziwiam Cię, ale uważaj na siebie bo z gipsem to ciężko się poruszasz a Ty tam wręcz szalejesz z porządkami :)

miłego wieczorku kobitki :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl