BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 tygodni temu #116075 przez gosiak
Nikusia tez się usmiałam z Twojego numerku przed festynem i nie martw się że nie poleżałaś Madzia ma racje co miało dolecieć to doleciało, Ty myślisz że te laski co w kibelku na imprezie na stojąco majstrują dzieciaka to kładą się do góry nogami :unsure: :silly: to że jak byś po Tym nie zajdziesz to przyczyną będzie pech który nas staraczki dopada bardzo często i na te swoje skarby musimy troszkę poczekać :dry:

zmykam dziewczynki dziś mężowi troszkę potowarzyszyć w pracy :blink: zajrzę wieczorkiem patki :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116093 przez Marta M
O wlasnie, Magda i gosiak maja calkowita racje...:) Co wyplynie to wyplynie, ale to te marniejsze wyplywaja, te silne sa w drodze do jajeczka :D:D

Ja tak samo myslalam ze nie mialam owulacji, ze wszystko pouciekalo, a jednak..;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116173 przez Mirella
Marta, nie Ty jedna tak myślałaś.... ;)


Jagoda, ja myślałam że się odstaraczkowałaś bo się nie starasz, fajnie że wróciłaś :lol: Jednak bez nas nie da się żyć, nie?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116209 przez Dorciaition
Kurka, dziewczyny chciałam tutaj poszukac mojego testa, bo w pracy jestem i bym sobie na papierze zdjęciowym druknęła do mojego Albumu Fasolki, ale po 15 minutach zrezygnowałam B) Tyle stron od tego czasu napisałyśmy, że ciężko cokolwiek znaleźć :silly:

Miłego dnia :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116224 przez gabi28
dzien dobry.. :)

oj nie mam czasu siedzieć i pisać na forum,wczoraj tak byłam zmęczona pracą w ogrodzie że nie miałam sił zasiąść do neta..napiłam się tylko winka i do łóżka...a mojemu M zachiało się amorów..oj miło było, miło :) dzisiaj zabieram sie za sadzenie kwiatów do doniczek i poustawiam je potem na balkonie. ...

A przez Majeczkę to mam cały czas ochote na coś słodkiego,chyba poproszę męża żeby zahaczył o cukiernie jak będzie wracał z pracy.... :)

mam nadzieje,że Lacrijka też działa i przyjedzie do nas już w dwupaku :)

ok ,uciekam.... będę wieczorkiem. papapa
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116241 przez Majowka
czesc dziewczyny!!!

Anulka, na torcik tez mam chrapke, ale musze na razie robic co umiem, bo sie zalamie i nici z bloga :)

Dorcia, ciesze sie, ze z fasolka wszystko ok. Czekam na zdjecie! :)

Ide dzisiaj po skladniki do sernika! :)

Ja bym tez chciala sie pochwalic ktory u mnie dzien cyklu, ale wyrzucialam kalendarzyk w kat, nawet nie wiem gdzie jest! Nech zyje spontan! :)
Po wakacjach go poszukam!
Powinnam byc po lub w czasie owulki, ale nie mam cisnienia na przytulanka, wiec jedziemy jak zawsze lubimy, czyli tylko weekendowo :P

Buziaki! i milego dnia!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116252 przez MagdaM
Kocham Was za te spontany i zycze zeby FASOLE szybciorem zagoscily!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Dolaczam sie do Marty :lol: 1 cykl po poronieniu wiec myslalam, ze rozregulowany i 1 raz bez gumki :lol: :silly:

Ahhh pojeczalam mamie ale mnie juz naprostowala :silly: Po zakupach jest tak :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116279 przez @nulka
Magda to chwal się co kupiłaś! :laugh:

Majówka tort jest łatwy.... :silly: dasz radę

a u mnie przytulanka idą tylko z inicjatywy M a on się uparł i dopada mnie co rano, zanim wyciągnę rękę po termometr i wiecznie mi zakłóca temperaturę na wykresie!!!!!! :silly: :P :P :P :P
Za to wykresik cyklu mam kolorowy... :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gabi ja też siedze w ogrodzie ale wczoraj trochę się przypiekłam aż miałam wieczorem dreszcze i dzisiaj największe słonko muszę odpuścić
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116316 przez ann-sunshine
Dobry dzień,

Nikusia, dziewczyny mają rację, natura przewrotna jest i a nóż właśnie przed tym festynem zmajstrowaliście co chcecie ;)

Majówka sernik mmmnnnniiiiaaaammmm... a na tort poczekamy, napięcie trzeba budować, a nie od razu z grubej rury tort

obiad na dwa, trzy dni upichcony, mogę jutro do pracy wracać, ech ostatnio z roboty prawie nie wychodzę a pogoda taka śliczna

Anulka, męża popieram, niech Ci dalej zakłóca tempki poranne :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116324 przez Mirella
Już wiem, czego mi tu brakuje, fotek Zuzi!!! Zawsze jak Monami Zuzinkę pokaże to fasolek a fasolek, a znowu zapomniała ;)

Moooooonaaaaamiiiiii!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116365 przez madziaska
Masz racje Mirella, ja po ostatniej Zuzience zafasolkowalam ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #116392 przez sylka
Czy zamiast Zuzi może być Kubuś??

Mały czarodziej:Hokus Pokus słonko świeci mały Kubuś "niesie" dzieci. Czary mary mówię Wam każdej z Was fasolkę dam :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116396 przez ilona
Ja myślę, że Kubuś ma jak najbardziej zadatki na fasolowego zarażacza :laugh:

Pierwsza fotka-rewelka :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116403 przez Dorciaition
Słodziak!

Ilonka a Twój Synuś już roczek za 2 dni! Cudnie! :)

Wszystkiego najcudowniejszego dla Niego :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #116413 przez ilona
tak Dorciaition, ale imprezka jutro, bo w czwartek by nam goście nie dopisali... :(
dziękuję,za życzenia.
Jutro wieczorkiem wpadnę poczęstować torcikiem własnej roboty :P
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl