BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129668 przez Kredka
Obudziłam sie dziś zmęczona, z bólem głowy. Choć wiem że denerwując się szkodzę dziecku to czasem po prostu się nie da "być spokojnym". Nie będę Wam smęcic bo to nie ma sensu. Do d...py dzisiejszy dzien...

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129685 przez Mirella
Kredka, ma sens smęcenie tutaj, wiem coś o tym, kiedyś się przekonasz, na razie uwierz, i smęć ile wlezie, my tu nie jesteśmy tylko po to, żeby się śmiać. I nosek do góry, będzie dobrze :kiss:

Gabi, no słów brak normalnie jakie głupoty wypisujesz... Wczoraj to bym Cię palnęła raz drugi i trzeci, dziś mi się nawet ręki podnieść nie chce. Powiem Ci tylko, że załamka to jeden z kolejnych etapów, właściwie przedostatni, potem to już tylko zobojętnienie, zobacz jak blisko jesteś :lol: I żadne mi odchodzić z forum, sama widzisz, tylko te co zostały mimo załamek mają fasolki, te co poszły to diabli wią, ale płakać trzeba mieć komu, jak potrzebujesz to płacz, moje lewe ramię czeka.
Ale wybij sobie z głowy myśli o odchodzeniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no

a co tu tak cicho od rana?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129686 przez ann-sunshine
Kredka, po burzy przyjdzie słońce

Gabi, nie wiem, czy jeszcze tu zaglądasz... Jeżeli tego potrzebujesz, to zerwij kontakty z forum, ale nie przerywaj staranek, to najgorsze co możesz zrobić. Zajmij się czymś, hobby, praca, wolontariat, cokolwiek, a do staranek podejdź naturalnie. Nikt nie obiecywał, że uda się za pierwszym razem, czasami trzeba długo czekać, ale warto. Życzę Ci siły i wytrwałości, a przede wszystkim wsparcia Twojego Męża.

Jeszcze raz przepraszam, że wpadłam tu wczoraj jak po ogień, ale niestety w pracy się nie nudzę.

A było to tak. Bałam się zrobić test, bo bałam się rozczarowania. Opowiedziałam najlepszej psiapsiółce o piekących sutkach i ona wariatka zapytała o której rano zrobię test. Powiedziałam, że o 5:30 bo o tej wstaję do pracy. Psiapsióła specjalnie nastawiła budzik na tak wczesną godzinę i wysłała mi sms-ka że mam zrobić test, no nie mogłam jej zawieść, więc test poszedł w ruch. Resztę już znacie.

Teraz mogę się przyznać, że fasolka była już z nami w dniu ślubu. Tego dnia miałam różowe plamienia, które mogły oznaczać implantację. Cieszymy się ogromnie. To najcudowniejszy ślubny prezent.

Mąż biedak został obudzony o tej 5:30 i pół przytomny słuchał o tym jak mu relacjonuję dwie kreski na teście. Dopiero po 5 minutach uprzytomnił sobie, że to nie był sen i przyszedł zobaczyć test jeszcze raz, przytuliś się i pogratulować

Teraz już tylko obawa o to, czy wszystko będzie ok. Termin porodu ok 29 styczeń - 4 luty.

Wszystkim Wam bardzo dziękuję za kciuki i wsparcie, a dietę orzeszkowo-winną będę głosić wszem i wobec.

Mirella, też myślę, że to fasolek, ale zobaczymy

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129740 przez Lacrijka
A co tu dzis taka cisza ???? myslałam ze wroce sobie do domku i bedzie co czytac, a tu co ?? Lipa jakas..ni to upał zeby sie w ogródkach smazyc, ni to deszcz zeby spioszkac...Dawac, dawac lekturke nabijac tu szybciorem !!!

U mnie @ nadal brak :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129773 przez Natu
no właśnie się zastanawiam co tak cicho...
u mnie dzisiaj w pracy co chwile brak prądu więc tak na raty pracujemy :dry:

Lacri - kochana!!! W takim razie, póki @ jeszcze nie ma - dalej trzymamy kciuki i testujemy za tydzień :lol:



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129798 przez Mirella
Kto prosił o fotę Duśki na dziś?
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129822 przez Natu
ja chciałam - ja ja !!!!

ale ona jest fajna ^^



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129843 przez Lacrijka
DUŚKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zajefajny dzieciak !!!!!!!!!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129851 przez Dorciaition
Ha! Ale Ona świetna! :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129864 przez Mirella
no to zadanie bojowe dla Was, namówcie Jagodę, zeby swoje szkraby wrzuciła, bo mnie jakoś nie słucha ;)

no fota na dziś, bo pogoda jakaś taka.....

Wasze dzieciaki też będą zajefajne :lol: no tylko mi nie poleźcie potem trwale na mamusie, tu też mają być foty, no!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129871 przez Lacrijka
Mirellka, jak mi teraz zrobisz @ to obiecuje ze jak tylko bede miała dzidka to bede wrzucała jedna fote tygodniowo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129899 przez Mirella
Lacrijka, po kiego Ci teraz @??????????????? nie lepiej betę powtórzyć? tylko ciiiiiii, ja tego nie powiedziałam :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129902 przez Natu
Mirella napisał:

no to zadanie bojowe dla Was, namówcie Jagodę, zeby swoje szkraby wrzuciła, bo mnie jakoś nie słucha ;)


ooooooho - ja jeszcze Jagodowych dzieci nie widziałam....chętnie zobaczę ^^

mam pytanie - jest tu ktoś ze Śląska?



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129914 przez Lacrijka
Mirella, wydało sie !! wcale nie jestes taka przeciwniczka bety :P :P :P :P Mi osobiscie, juz drugi raz polecasz ten zabieg haha.. Ale nie tak predko dam sie pokluc..Wczoraj tak mnie pani pocikała ze mam siniaka na poł reki..Jak bym teraz poszła, to na bank dostane miano narkomanki :) :) :) :) Poczekam jeszcze..moze jakiego sikacza strzele po niedzieli...hmmmm

Jagoda, daj swoje pocieszki nam do wglądu..na suwaczkach mało widac...Dasz, dasz, dasz ??
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #129915 przez Lacrijka
Natu napisał:

Mirella napisał:

no to zadanie bojowe dla Was, namówcie Jagodę, zeby swoje szkraby wrzuciła, bo mnie jakoś nie słucha ;)


ooooooho - ja jeszcze Jagodowych dzieci nie widziałam....chętnie zobaczę ^^

mam pytanie - jest tu ktoś ze Śląska?


Asik jest z Tychów - to chyba śląsk :blink: :blink: :blink: :blink:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl