BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #134006 przez Dorciaition
Nie idzie drugiego wkleić choć już zmniejszone do miniaturki :/ Później spróbuję



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134008 przez madziaska
Dorcia drugiego zdjecia nie widac :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134084 przez gosiak
ja widzę oba zdjęcia pięknie :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134091 przez MagdaM
Dorcia cudnie :kiss: Piekny brzusio :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134121 przez bewipo
Dorcia brzuszek super :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #134180 przez Grudniowa Jagoda 79
hej dziewczyny ale dzis pogoda pokrecona była, raz slonce za chwile deszcz i parno strasznie uffffff
Moj Kuba jakies fochy dzis miał o byle co płakał.

Gosiak udana jestes nowy cykl tak ale nie wiem czy sie na to pisze :dry:

Mirella jak rodzilam Kube tez była w szpitalu babeczka po 40 dluzej dochodzila do siebie ale urodzila chlopisko 4500 czy 4600 jakos tak
i pamietam jak opowiadała ze cala ciaze paliła

Co do seriali to ja lubie "Usta Usta" "Przepis na zycie" i "Rodzinka.pl" Niestety te 2 pierwsze juz nie leca. :(

@nulka zeby ten dobry humorek Cie nie opuszczał :kiss:

MagdaM trzymam kciuki za Mamusie, a filmik z brzuszkiem powalajacy :lol:

Dorcia ładnie rosnie Twoje malenstwo ehh pogłaskaj od ciotki niech sie zdrowo rozwija
A jaki tatuaz na nodze fiu fiu B)

Ciekawe jak tam ajłona , jak wyniki co w szpitalu daj znac dziewczyno bo sie martwie
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134187 przez Mirella
Jagoda, chyba Ci się Magda i Marta w jedno zlały :lol:

Marta, eehhhhh, a tak niedawno Klaudię łapałam za nogi jak je brzuchem wypychała.... aż się wzruszyłam, jakieś to podobne do moich wspomnień, nie wiem, jakoś brzuszek Asik tak na mnie nie zadziałał, może dlatego że też masz córeczkę :)

Dorcia, całkiem pokaźny masz brzuszek, no i fakt, tatuaż też, to pierwsze co mi się w oczy rzuciło, moje niezrealiowane marzenie z liceum :D

Magda, raportuj co z mamą

Ajłona raportuj co z Tobą


u nas dziś pogoda z gatunku ni pies ni wydra, siąpiło cały dzień bez sensu. Klaudia biegała po deszczu w bucikach i pampersie i nic sobie z niego nie robiła, charakterek mamusi, nie jest z cukru :lol:

a forum rzeczywiście miało dziś zwiechę za zwiechą, tez mu upały szkodzą ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134188 przez MagdaM
Jagoda Ty zakrecona Kobito :kiss: :lol: Kciuki sie przydadza bardzo!! :(
Mirella co z mama... :( Za 3 tyg wyniki histopatologiczne, ale lekarka powiedziala, ze nie wyglada dobrze ten material i trzeba bedzie wyciac macice itp :dry: :( Mama moja oczywiscie juz sie poddala, zalamala, ryczy, juz nie wiem co z nia robic :( :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134200 przez gosiak
Magda trzymam kciuki za Twoją mamę na pewno wszystko dobrze będzie :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134218 przez Mirella
Magda, do mnie przyślij to palnę ;) nie wolno ryczeć, i nie ma co poddawać, no kurcze macica ważna rzecz, ale Twojej mamie już tak bardzo nie potrzebna, za to Twoja mama jest potrzebna Twojemu dziecku, i weź Jej to ode mnie powiedz, bo może Tobie nie wypada, ale mnie jako czarownicy tak.

I przepraszam że jestem wredna, taka jestem
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #134226 przez madziaska
Madzia wszystko bedzie dobrze, trzymaj sie :)
A co sie dzieje, ze niektore staraczki poznikaly???? Lacrijka gadulo wracaj :) Nikusia jak tam Twoj cykl z wiesiolkiem???
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134234 przez Agusia83
Dorcia, piekny, superowy brzuszek ciazowy :laugh:

Magda, mam nadzieje,ze z mama bedzie wszystko dobrze. Musisz ja teraz podtrzymywac na duchu...trzymam kciuki za Was obie!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134278 przez MagdaM
Czesc :)
Dzieki dziewczyny... :kiss: Mirella juz mowilam, ale jej mama zmarla na raka kobiecych narzadow i ona juz widzi to samo u siebie :huh: ale przekaze od czarownicy moze podziala :kiss:

Juz Wam tu nie smece. Kolejny egzamin zaliczony - cud jakis i bardzo sie ciesze ;) Zmeczona, ale juz sesja wiec jakos dam rade, potem tylko mgr pisac ;) Wlasnie zaraz wybywam z domu i wroce jutro, ale mam nadzieje czasem Was podgladnac :)

Staraczki raporty!!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134282 przez @nulka
hej
Podglądałam was wczoraj przez moment ale pisac ni jak nie było bo z eM ważne sprawy omawialiśmy :) . wiem, wiem wredota jestem, tak się nie robi. jak jest czas czyatć to i jest czas pisać ;) .

Dorcia niesamowite jak dwie II kreski szybko zrobiły Ci takie fajne brzuszysko :laugh: , pogłaskaj ode mnie proszę. :)

Jagoda ja jak przyszłam na forum to też czasami wracałam do tyłu przy odpisywaniu bo mi się merdały nicki :lol: i nie zarzekaj się kochana tylko dorabiaj trzeecie bo i marnujesz urodliwe geny. :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a ja melduję że zostało mi 9 dni cyklu :)
temperatura mocno podwyższona więc progesteronik na wysokim poziomie i po cichu, po raz kolejny liczę na CUD POCZĘCIA :)

pogoda za oknem, moja ulubiona - barowa, w końcu pooddycham pełną piersią :lol:

udanego czwartku
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #134284 przez MagdaM

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl