BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #244399 przez Mirella
Ślepe te bociany jakieś, bratowa urodziła, siostra w ciązy, sąsiadka w ciązy, same wpadki, a jak my czekamy to nic, kurcze, może wyraźnie powiem że więcej nie chcę i sobie od Was pójdę, co?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #244401 przez gorla
Mirelcia bocianom to trza podrzucić ulotkę Vision Express, może cene je skusi i w końcu przejrzą na oczy :lol:

gosiak no jajca tak ta lala :laugh: gdybym wczesniej wiedziała, to bym rabata sie domagała od kuleżanki z foruma :lol: :lol:

chłopek kurna te konowały to mnie przerażają,

emka do zwirbulisa teraz chodze , zobaczaj co zem kupiła u ciebie :laugh:

uuu a tam w rogu małża syry sie załapały na foto :laugh: dobrze że przez internet nie śmierdzi, bo byście spały juz :side: :side:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244408 przez emka
gorla No piękniusio :) To jest u nas wzór NR 1 Już 3 latka pewnie ma. a wciaż sie bardzo podoba, nawet na allegro sprzedajemy :) :laugh:
Ty ja też do Zwirbulisa, jest fajowy delikatny i da sie lubić , ale mnie troche olewa, albo ja taka przewrażliwiona :dry: Lubie go ale wolałabym żeby się troche przyłożył... Po za tym jest drogaśny, a słyszałaś że teraz jest ordynatorem w naszym szpitalu. :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244409 przez emka
o rabata wołaj, wołaj śmiało koleżanko :) :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244420 przez gosiak
Mirella napisał:

Ślepe te bociany jakieś, bratowa urodziła, siostra w ciązy, sąsiadka w ciązy, same wpadki, a jak my czekamy to nic, kurcze, może wyraźnie powiem że więcej nie chcę i sobie od Was pójdę, co?



Ja Ci pójdę Ty chulero :P bo w środek łba dostaniesz za takie gadanie :angry:
i do Ciebie kochana doleci :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244423 przez emka
a u mnie w tym roku tyle bocianów łaziło po polu... i co??? kurza ślepota czy co :blush:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #244427 przez madziaska
Gosiak jak tam??? Jakies oznaki @??? U mnie cisza ;)
Ojjjj wlasnie zobaczylam meldunek :( Trzymam kciuki... :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244482 przez gosiak
No madziasku nie udało się :( no ale jakoś nie załamałam się, staramy się dalej i aż się uda ;) ;)

dziewczyny mam bomba pomysł na biznesa bo znalazłam super hurtownię, i mam pytanie do mamusiek czy wasze dzieciaki lubią hello kitty?

taki przykład macie tu czapeczkę i rękawiczki w cenie 35,90 z przesyłką

allegro.pl/hello-kitty-czapka-rekawiczki...4cm-i1942922047.html

a czy kupiłyście taki sam zestawik na targowisku za 22zl np.? albo inaczej za ile byście kupiły?

myślę nad założeniem działalności i popróbować na najbardziej opłacalnym gruncie czyli targowisku buahahaha :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244493 przez emka
wg mnie super cena :) i sliczny zestawik :)KUPIŁABYM :laugh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244496 przez gosiak
emka napisał:

wg mnie super cena :) i sliczny zestawik :)KUPIŁABYM :laugh:




[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244500 przez emka
kochane moje, moze to już czytałyście ale polecam jeśli któraś z Was nie czytała, ta książka jest zarąbista, śmiechowa i bardzo na temat :)

www.empik.com/emma-pragnie-dziecka-moria...ead,345610,ksiazka-p

czytałam ja jakis rok temy , śmiała się w głos :))) :P

jest jeszcze druga częsć też świetna, "Droga po dziecko"

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244503 przez emka
a to krótki opisik "Tik-tak, tik-tak, tik-tak... To zegar biologiczny Emmy Hamilton daje o sobie znać. Emma była kiedyś zwyczajną, szczęśliwą i rozsądną dziewczyną. Do czasu, gdy postanowiła mieć dziecko. Ponieważ po wielu próbach matka natura uparcie odmawia współpracy, Hamiltonowie próbują zachęcić ją do działania. Od tej chwili ich życie przypomina tragikomedię. Emma próbuje wszystkich sposobów: stania na rękach po seksie (przecież z grawitacją się nie dyskutuje!), leków pobudzających pracę hormonów (jednocześnie obniżających poziom zdrowego rozsądku) i wymyślnych badań (czy raczej tortur). A może warto poszukać innego rozwiązania?"

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #244535 przez Lacrijka
Owu ni ma, jajca ni ma..nie ma niczego !! Wiec szykuje sie na grudzien :) :) :) Dostalam Clo od 2 do 5 dnia cyklu..zobaczymy co z tego bedzie :) :) :) 3majcie kciuki bo robie to twojemoje.blogspot.com/2009/09/moj-sposo...hrupiace-udka-z.html :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #244542 przez mesy
Gorla no ja już mam końcówę @ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gorla a ty masz taką samą tapetę jak ja :silly: :silly: z tym że ja mam taką w sypialni ;) ;) ;) ;)

agnesssa jaka :lol: :lol: :lol: za co mam się gniewać hehe


Lacrijka
ja tak samo teraz biorę te CLO :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: jajo Cię zrobiło w jajo <wYśmiewacz> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #244563 przez Lacrijka
Patrzajcie jakie te testy owu sa zakłamane... Gin gada ze owu ni ma a patrzcie na testa mojego z dzis..
Pierwsza kreska z lewej to ta testowa, a z prawej kontrolna.. Czujecie jakie kłamstwo ???
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl