BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 2 tygodni temu #355401 przez Mirella
Nikusia a może by tak testa jednak?

Justyna jak pioruny w Ciebie walą i nic, to Ty jesteś nieśmiertelna :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355403 przez JustynaZuzanna
Mirella napisał:

Nikusia a może by tak testa jednak?

Justyna jak pioruny w Ciebie walą i nic, to Ty jesteś nieśmiertelna :lol:


Mirelka nie we mnie a w samochód... ojjj jakby tak we mnie walnał to ciekawa jestem czy chociaż kości by zostały czy one też by się zjarały :)
A podczas burzy to w samochodzie najbezpieczniej(pod warunkiem że jest wyłączony zapłon bo inaczej akumulator się zajara) jest uziemiony więc nawet jak w niego piorun szczeli to nic się ludzikom nie dzieje. Cały czas się zastanawiam czy to konkretnie w któryś z 3 samochodów walneło czy gdzieś koło samochodu. Ale normalnie w szoku byłam jak mi chłopaki powiedzieli że to piorun w samochód rypnął dlatego tak zaczeły wyć i centralka się spaliła

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #355410 przez MagdaM
Helloł :)
Jestem na moment w sieci :P
Majeczka, Franus, Hania sliczne dzieciaczki :kiss:
emka heparyny nie bralam ale Acard chyba 2 razy dziennie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355421 przez Mirella
A nie mówiłam że jest piękna?????? Też chyba jeszcze nie adoptowałam, natychmiast nadrabiam!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355443 przez madziaska
Śliczna EMILKA :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355445 przez nikusia1988
MagdaM słodka królewna na tronie :laugh:
Mirellko taka tempka nie pozwala byc w ciazy :( mam 1 testa i nie chce go na darmo zuzywac bo wiem ze to znowu cos nie tak sie dzieje z moimi cyklami :( w poniedzialek jak nie bede miala @ to jade do gina
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355497 przez Majowka
Emilka przesliczna!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Nikusia, czekam na wiesci od gina! :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355498 przez nikusia1988
Majówka przecież znacie te moje dłuuugie cykle a dalej mnie nakrecacie :silly:
Nie ma bata żeby ciąża była z takimi tempkami... :ohmy:
Oto wykres dla wyjaśnienia...


www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user=nikusia1988&cid=6060
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355506 przez MagdaM
Bardzo dziekuje :) :kiss:
Nikusia ja bron Boze nie chce nakrecic zebys pozniej smutna nie byla ale ja przy Emilii mialam wszystkie objawy @ na czele! z obnizona temperatura... pamietam, ze mi spadla o jakies 2 kreski. wiec moze... w kazdym razie pamietaj - nie jestes ksiazka i nie wszystko musisz miec ksiazkowe. moze sie zdarzyc, ze bedzie inaczej a jednak ktos zafasolkuje u Ciebie :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355516 przez nikusia1988
No ok może i spaść tempka nawet do 36.5 ale ja mam 36.14, 36,20 więc nie sądzę aby to było to i wcale się nie nakręcam, niedawno byłam siusiu i znowu ślady krwi w śluzie się pojawiły więc @ tuż tuż, ale jeszcze wieczorem szyjkę sprawdzę- jak będzie nuisko, to wszystko wiadome...
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355517 przez ViFi
nikusia1988 napisał:

No ok może i spaść tempka nawet do 36.5 ale ja mam 36.14, 36,20 więc nie sądzę aby to było to i wcale się nie nakręcam, niedawno byłam siusiu i znowu ślady krwi w śluzie się pojawiły więc @ tuż tuż, ale jeszcze wieczorem szyjkę sprawdzę- jak będzie nuisko, to wszystko wiadome...



==== może jeszcze owu nie miałaś ? faza Fl zawsze trwa od 12-16 dni jest stała.... domyślasz się kiedy miałaś owu? A może masz POCO..

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #355518 przez nikusia1988
ViFi a jakie są objawy tego pcos? zawsze ok lub po 20dc miałam skok więc wydaje mi się że owulka już była i teraz po prostu tempka po niej spadła ale cos hamuje @. Jak @ nie przyjdzie to się wybiore do gina w poniedzialek i powiem niech w koncu sie wezmie za moj przypadek i niech kieruje mnie na badania
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355521 przez nikusia1988
juz czytalam o tym pcos no i go podpytam o to bo moze i faktycznie to by bylo to...
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #355529 przez MagdaM
Nikusia no ja sie tak nie orientuje w tym a sama mialam 35,6 ale ja mam wogole nizsza temperature :)
ViFi serio 12-16 dni?? A jak moj skok zawsze trwal ok 10 dni to co to bylo?? Rany ja to zacofana jednak jestem...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #355531 przez nikusia1988
Madzia a masz na necie gdzies swoj wykres??? tylko ze ja w poprzednich cyklach mialam tempki w normie czyli po skoku ok 37, wiec gdybym tak jak ty ogolnie miala niska temp ciala to bym robila test ale ja nigdy takich nie mialam niskich wiec to na pewno nie ciaza tylko zablokowana @, a moze to byl cykl bezowulacyjny i caly czas takie niskie byly...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl