BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 10 miesiąc temu #385282 przez JustynaZuzanna
nie no stramay się dalej staramy, zobaczymy co się wystarcza jak się do paźniernika nic nie wystra to w tedy przerwa i zbieranie kasy na in vitro kolejne.

jakkeeeeee ma fajniutkie włoski, jejku jakie długie

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385283 przez emka
Haj Ajłnka!!! Ale cudny Franio, ja już foty widziałąm u Rózi, wychodze z podziwu nad fryzurką! A ja powiem Ci z mojego doswiadczenia 3 pierwsze miesiace najgorsze, potem już z górki, noja miała kolki do 6 miesięcy :silly: No nie jest lekko, ale WARTO!!!!

Justynka pomarudzi pomarudzi i zaraz 2 krechy zobaczy :)Trzymam z całych sił :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385297 przez Majowka
Ajłona, Franio przeslicznyyyyyyyy! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Juz sie nie moge doczekac mojego :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385303 przez ajłona
Emcia a Ty jak??? buzi
Majó♦wcia a Ty jak daleko hoho juz niedługo buziaki
a Justysia 2 uwidzi tak jak i Ty Emciu i cała załoga ;) JA ZACISKAM MOCNO
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385334 przez Mirella
Justysia, jakiś felerny test kupiłaś, ić po drugi :blink:

Ajłonka, ja nie straszę, uczciwie mówię jak jest, najgorszy dla mnie okres to byl między rokiem a dwoma u Duśki, a nawet ciut wcześniej, jak się nauczyła chodzić ale tylko za rączkę, wtedy naprawdę nawet do łazienki nie mogłam wyjść bo ona stawała i się przewracała na co popadło.

A dlaczego masz nieprzespane noce, co sie dzieje? Też mialam przez jakiś czas, nie tyle nieprzespane co przesunięte, spałyśmy od piątej rano do trzynastej, no osiem godzin było ;)

dawaj te armaty bo tu jakaś zgniła atmosfera się tworzy, cza przewietrzyć :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385366 przez JustynaZuzanna
Ajłona zawsze możesz Frania do mnie podrzucić :) ja tam lubie dziećmi się zajmować, nawet jak przy nich nie da sie na chwilę siąść do i tak bym mogła non stop przy nich być.

eeee nie pokazała się II krecha, a wynik Wam podawałam po jakimś czasie od zrobienia.
Ano kto wie, może jaki felerny... a do poniedziałku na lekarza poczekamy, może co wymyśli c się dzieje

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385464 przez agnesssa
Ajłonka Super Franio :kiss: :kiss: :kiss: Buziole od forumowej ciotki :kiss: :kiss: :kiss: Faktycznie ma długie włoski i chyba rozjaśniały od ostatnich zdjęć :) Na pewno dasz radę, a trudy macierzyństwa nie kończą się nigdy, bo każdy wiek ma swoje mocne i słabe strony, ale i tak uważamy, że macierzyństwo to błogosławieństwo :laugh: No ale zobaczmy co będę mówić za trzy miechy :lol: :silly:

Ściskam mocno staraczki i zaciskam za Was kciuki :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385550 przez ajłona
hej Agnesska! Jak u Was? Jak się macie?? Ściskam mocno!!! Już niedługo utulisz swojego Bejbika ;) ależ ten czas zasuwa!!! szok!!! Ja mojego Frania uważam za CUD nad Wisłą niezmiennie! I wdzięczność za Niego przeogromna. A zmęczenie to tak na marginesie przecież...ale chodzę po ścianach bo w dzień Diabełek aktywny że hej a w nocy po jedzonku problemy z zaśnięciem ma. Chyba kolki męczą Biedaka bo wygina się na wszystkie strony świata :( Franio buziakuje Cioteczki. A włoski faktycznie pojaśniały i złociste się robią hehe ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385560 przez agnesssa
Ajłonka no taki przystojniak, że szok :) A do tego dzisiaj dwa miesiaczki kończy więc wszytskiego naj naj dla Szkrabusia :kiss: :kiss: :kiss:
U mnie generalnie dobrze :) Synuś ładnie rośnie waży już ponad kg, wtydzioch jest i nie chce buźki nam pokazać :silly: Mały super kopie, normalnie mogłabym nic nie robić tylko o zaczepiać, bo mi "odpowiada" Brzuchol rośnie wręcz wszyscy mówią, że mam bardzo duży zresztą 122cm to nie przelewki :silly: Ale generalnie jest super :lol: Ogarnął mnie szał zakupów i kompletuję wyprawkę :woohoo:
A to mój brzuszek z ubiegłego tygodnia






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385568 przez ajłona
No Agnesska cudny Brzusiol!!!!! no i 122 cm to niezły wynik, a trochę jeszcze przed Tobą ;)Fajno, że u Ciebie wszystko ok, oby tak dalej. A zakupki cudna sprawa...no i to dobry czas bo później ciężko już nawet buty zawiązać ;)
a kotś jeszcze 2 kreseczki zobaczył? nie wiesz może??
Dziękujemy Ciociuś za życzenia :* Franuś dumny jak paw jak mu powiedziałam, że przystojniak hehe
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385640 przez agnesssa
Ajłonka oprócz Insomni to ostatnio chyba nie było dwóch kreseczek :huh: Ale mam nadzieję, że już wkrótce się pojawią :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385650 przez Lalita
Witam serdecznie mam na imie Agata i staram sie z mezem o druga dzidzie jak na razie bez efektow ;(((( przyszla @..
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385666 przez iwonta_kg
Lalita witamy :)

Długo już się staracie?

Witaj w klubie, ja też mam @ ... :/










KOCHAM CIĘ SYNECZKU I ZAWSZE BĘDĘ O TOBIE PAMIĘTAĆ!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385670 przez Lalita
Staramy sie krótko ale z coreczka wyszlo za pierwszym razem.. a teraz nie wyszlo ;(( ehh
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385742 przez JustynaZuzanna
Witaj Lalita :)

Agness brzusio cudny :*

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl