BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #593236 przez Mirella
Dzień dobry, słońce takie piękne, że aż się nie chce spać :) ale poleniuchować to bym sobie poleniuchowała, niestety zostaję sama z Duśką. Nie chce któraś ciocia dziecka na parę godzin?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593246 przez Dave
u mnie tez słonko i mimo to tez chetnie bym nic nie robila. ale z Majosem sama walcze.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593254 przez Mirella
To może sprzedamy w komplecie Duśkę i Majosa ciotkom? zawsze się tak rwą do opieki to niech się teraz wykażą :P
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593257 przez ilona
Mirella napisał:

To może sprzedamy w komplecie Duśkę i Majosa ciotkom? zawsze się tak rwą do opieki to niech się teraz wykażą :P


Biorę :laugh:
tylko trzeba mi przywieźć :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593258 przez Gravity
Witam Was Drogie ponownie po długiej 3m przerwie:)
Dziewczęta jeśli pamiętacie moja historie to dobrze ja już "zapomniałam"może nie do końca ale nie myślę o tym.
Po tym wszystkim co spotkało mnie w grudniu byłam w klinice na badaniach,usg i wszystko wyszło super.3 miesiące starań Zaczęłam mieć zawroty głowy w tym tygodniu i zrobiłam test przed wczoraj wyszła wypłowiała 2 kreska.
Wczoraj poszłam do lekarza popatrzył test stwierdził ze wadliwy i wyrzucił a na zawroty głowy dla tabletki:(recepty nie wyklupilam stwierdziłam ze idiota)
Dzis test powtórzyłam i wyszedl taki:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593264 przez Dave
Mirella-sprzedamy dziewuchy i síe polecamy.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593266 przez Ingrid29
Gravity mi to wygląda na ciąże. Wiesz zrób sobie jeszcze bobotesta z apteki i będziesz wszystko wiedzieć. A ten ginekolog to zrobią Ci USG? Bo jak nie, to skąd może wiedzieć, że to nie ciąża.

A poza tym to witam w ten słoneczny dzień - ale trochę kiepsko ze spacerkiem, bo jest mroźny wiatr.

Coś miałam napisać i kurcze zapomniałam.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593281 przez Dave
Graviti-ciche gratki ale z oficjalne pozniej:-P
super:-):-) lubie tu takie wiadomosci:-)
a my wlasnie na spacerze. slonko swieci i w koncu nie wieje.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593284 przez emka
Gravity Gratki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ja miałąm suknię wypożyczoną dałam 600zł po imprezie bez prania zaniosłam i proble z głowy.
Marta ma racje trzeba przymierzać, bo czasem te brzydkie na wieszaku wygladają na człowieku bosko :) Ja tak miałam. A przymierzyłąm 3 szt i basta. Byłam w zagrożonej ciąży nie bardzo mnie interesowało co innego wtedy. :blink: W ogóle ta cała organizacja ślubu to u nas na szybkęsa, ale wiecie co wszystko sie super udało, orkiestra fajna, dużo znajomych mieliśmy, do tej pory wspominają jako najlepsze wesele. A sala zwyczajna taka działkowa, ale zarcie pycha bo od znajomej kuchary, swojeskie, polskie bez wymyślań. Ot takie polskie wesele :) :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593288 przez anoda89
Dzień dobry. Ja tylko na chwilkę wpadłam żeby się przywitać i lecę do gina. Trzymajcie kciuki żeby USG wypadło pomyślnie :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593295 przez Dave
anoda-kochana kciuki zacisniete i czekam na dobre wiadomosci.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593305 przez Ingrid29
anoda trzymam kciukury :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593315 przez ferritka
dzień dobry ;)

Anodka :kiss: 3mam kciuki kochana,

ooooohohohoh widze tu II krechy :lol: :lol: :lol:

u mnie też sło9nka świeci, ładnie przez wyglancowane na błysk okna wpada ;D została mi jeszcze szafa do ogarnięcia, a to masakra jest bo wszystko w kulke zwinięte :dry:
w ogóle mam zamiar dziś zrobić przegląd szafy i powywalać trochę zbednych szmatek :lol: :lol: :lol: albo wymianę zrobię :blink: oddam w dobre ręce ciuchy za koszule dżinsową :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593321 przez Mirella
ilona napisał:

Mirella napisał:

To może sprzedamy w komplecie Duśkę i Majosa ciotkom? zawsze się tak rwą do opieki to niech się teraz wykażą :P


Biorę :laugh:
tylko trzeba mi przywieźć :)


Ilonka, a Tobie to Wiktorka mało??? ja miałam na myśli jakąś bezdzietną, co by dla rozrywki sobie wzięła, a matki Polki odpoczną w sobotę. Może i Wiktorka dorzucimy do pakietu? Coś mi się wydaje że Ferritka i Studentka się niedawno pchały do dzieci, gdzież one teraz?

Gravity, nieoficjalnie gratuluję :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #593331 przez ferritka
Mirellka,
ja biore w każdej ilości, mogę na weekend zabrać 3,4 B) B) :lol: :lol: :lol:

oo jezusie, swiat się kończy Andrzej zdradza Baskę :dry: :dry: :unsure: :unsure: :unsure:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl