BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 miesiąc temu #850443 przez ferritka
Aguś ,ja mam dzisiaj 32 dc a 12 dzień po transferze... :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850455 przez Agusia83
To naprawdę super betki :laugh: wyprzedasz mnie z nimi o 2 dni :laugh: ...i kochana naprawdę mysle,że będzie dziołucha, albo i dwie :laugh:
Może to głupie, ale sporo lekarzy twierdzi, że jeśli beta przyrasta tak sporo to właśnie może być dziewczynka :laugh:

Anna1807...przeczytałam Twoją historię i uważam, że jesteś naprawdę silną i cudowną kobietą...ale zobaczysz, że uda Ci się zajść w ciążę i donosić ją do końca...
moją uwagę przykuł fakt, że masz problemy z tarczycą...wykryto u Ciebie niedoczynność, na moje oko masz niedoczynność z Haszimoto, poniewać Anty TPO Ci rośnie...to są przeciwciała, które obecnie myślą,że tarczyca jest wrogiem i starają się ją zwalczać...przy diagnozie tsh wyszło wysokie i Anty TPO podwyższone sporo? Kochana, ono nie spanie, już nigdy euthyrox musi dostaryć przysadce mózgowej tyle hormonów by wyregulować pracę tarczycy...bo wszystko zaczyna się od przysadki, która kieruje pracą tarczycy a ta metabolizmem itd itd..
I tym tpo się nie martw...ono już zawsze bedzie na wysokim poziomie, najważniejsze jest tsh...starając się o dzidzie powinnaś mieć do 2...a najlepiej ponizej dwóch.
Obecnie mogę Cię napisać, że zażywam 137 euthyroxu tsh mam ciut ponad 2...a anty TPO pewnie na poziomie jakiś 12 tysięcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850665 przez Anna1807
Agusia masz rację z tą tarczyca. ...tsh mam w normie a anty tpo wysokie. Zazywam euthyrox caly czas.
Oby Twoje słowa sie spełniły i w końcu sie udało ! Postanowiliśmy z mężem że to ostatnia próba, jak się nie uda to robimy dłuższą przerwę a może całkowicie odpuscimy, bo obecnie całe nasze życie kręci się tylko wokół jednego tematu CIĄŻY:-)
Nawet nasz Mareczek non stop pyta kiedy się uda.

Jestem pełna nadziei!

Pozdrawiam wszystkie Brzuchatki! :-)

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850845 przez Mała
Witam i zapraszam na kawę, tylko to mnie dziś ratuje.
Kamil znów na antybiotyku :dry:

Ferri jaki fajny avatarek, to tyle groszków przewidujesz :S :blink:

Anna1807 matko, ile kobieto przeszłaś :kiss: Ja chyba bym nie miała tyle siły

Dave ja też ostatnio ciągle sama z dzieciakami, także wiem o czym piszesz :*

Lacrijka jak ten czas leci, już 9 m-cy cinki mają, na fb je podziwiam :) Niedługo się zacznie chodzenie, to dopiero będzie się działo :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850852 przez vika
Anna1807 Oj dziewczyno wspólczuje Ci takich przeżyć i mocno trzymam kciuki by w końcu Ci się udało :kiss: :kiss: :kiss: Jesteś silną kobietą :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850853 przez ferritka
Małą, no to czekaj idę na tą kawe do Ciebie, bo u mnie też kwarantanna Kręgiel zaniemógł... nie wiem kto ma gorzej Ty z chorym Kamilkiem czy ja z chorym Kręglem :dry: :dry:

ee jednego chociaż kce tam znaleźć choć jednego ukulanego takiego ooo :S :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850873 przez vika
też bym się wbila na tą kawę choć jedną już wypilam B) B) B) kurcze co za dni ......spać nie można ,wyspać się wcale a po 7 godz męczarni w łóżku już trzeba wstawać do dziecia ktory taraz odsypia poranne wstawanie a ja się męczę bo przecież szkoda dnia na spanie :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850920 przez emka
Hej babeńki :lol:

Ale cudne wieści tu...
Feri :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Tak sie cieszę! Buziaki :kiss: I dziewczynki sa ekstra! Sama zobaczysz, jak Mirelka coś powie to już powie :)
NO i widzicie ,Feri pokazała - zawsze jest nadzieja, choćby było beznadziejnie :)
Studentka bierz przykład :) I każda z nas! Powodzenia :)

Aniu :) MIło Cię tu spotkać :)

Wszystkim innym też gratuluję z całego serducha! PIękny czas przed Wami :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850939 przez julka2404
Rzadko zaglądam, gratuluję wszystkim zafasolkowanym!!! :lol:

Feritka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: bosko, dbaj o Was :)

A reszcie się uda, wszystkim nam się uda :)



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850947 przez Gravity
Witam

Sorry Kochane ja na chwile.

Rzadko zaglądam, gratuluję wszystkim zafasolkowanym!!! to w pierwszej kolejnosci.

A tu krutko co u mnie.

Nadal szukam chaty jak co znajde na parterze to nie akceptują zwierząt i dzieci.:(

Moja wkladka antykoncepcyjna zalozna w grudniu 10 tego ,kolejny problem .Po wizycie w styczniu kontrolnej uslyszalam ze chyba zle zalozna bo sie rusza,mialam dostac usg szybko po czym 3 dni od wizyty dzwoni baba co sie tym zajmuje ze stwierdzila po konsultacji ze wszytko jest ok i usg nie bedzie.A tu 28lutego papierek ze mam usg poszlam i co uslyszalam"stan zapalny ,brzuch spucniety pelno ropy .Wyniki moczu zle itd..Lekarka co robila usg napisal email do przychodni ze maja w poniedzialek zadzwonic z ustalona wizyta dla mnie u lekarza.Wyczekalam sie do 12 i cisza wiec poszlam ,twierdza ze emaila nie ma wiec rzucilam na pysk moje usg a ona ze nie ma terminu sklamala ze mam goraczke i dostalam wizyte.Na wizycie uslyszalam antybiotyk i czekac na kolejny termin na szpital hmm wczoraj dostalam list 18 marca konsultacja na szpitalu.Biore prochy i jakos funkcjonuje.:(((wiec malo zagladam bo probuje sie uporac z tym.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851287 przez Anna1807
Emka, Julka jak miło kogoś znajomego spotkać :-* :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dzisiaj słyszałam taką optymistyczną piosenkę i zapamiętałam kilka słów tekstu, który idealnie do nas pasuje: "Bo jak nie my to kto? Bo jak nie my to nikt tego lepiej nie zrobi tu!" :blink:

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851401 przez Dave
Co tu dziś tak pusto :unsure: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851539 przez pani_p
Dzień dobry ;-)

Ale u mnie smutna pogoda... Szaro buro...fuuuj! Się normalnie ruszać nie chce, a tu z rana muszę się ze wspaniałą instytucją zmierzyć - ZUS :dry: Ehhh

Miłego dnia wszystkim życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851561 przez Dave
dzierń dobry!

Ferri - widze suwaczka :lol: :lol: :kiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss:

u mnie tez szarówka :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851641 przez Ingrid29
Ferri też zauważyłam suwaczka :cheer: :kiss: :woohoo:

U mnie piękna słoneczna pogoda, a ja uwięziona w domu - klops. Arturo znów mi się pochorował i dziś byłam u pediatry no i 7 dni antybiotyk. Także rzecząc pięknie po prostu dupa :(

Jak nie będzie miał gorączki, to w niedzielę wyruszymy na spacer, bo taka ładna pogoda ma być przez cały weekend. Na termometrze jest 12 stopni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl