BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 tygodni temu #876832 przez meli1990
Bujanka gratuluje

Ja jestem dzisiaj padnięta, nawet nie miałam dzisiaj czasu myśleć :) Pojechaliśmy dzisiaj zasadzić na grządkach bo w sobotę się rozlało. Cycki coraz bardziej bolą. Poczekam jeszcze kilka dni i jak nie dostanę @ to powtórzę test. Miłej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876842 przez marysiamarysia
Meli a może betę zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #876858 przez meli1990
jeszcze zdążę. Nie chce na marne kasy tracić jak nie mam pewności do końca. Pewność mam tylko ze była owulacja i że starania były :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #876870 przez gosiak
Witam ;) gratuluję nowej fasolki na staraczkach, widać wiosna w pełni :)

Meli betę się robi właśnie żeby mieć pewność :P trzymam kciuki aby następny test pokazał choć cień cienia ;)

Mirella oj kiedyś faktycznie się tu strony drukowały :laugh: a teraz...ze "starej" ekipy to już chyba nikt tu nie zagląda, a może zaglądają a nie mają weny na pisanie jak np. Ja :laugh: dobrze że staraczek nigdy nie braknie to i może forum będzie się kulać :laugh:

Inso jeszcze Tobie nie pogratulowałam niespodzianki :lol: gratki kochanienika niech rośnie bąbel zdrowo :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876872 przez meli1990
Wiem ale u mnie z kasą krucho bo dużo wydatków mieliśmy związanych z domem ostatnio. A do wypłaty jeszcze chwile. Ja tam mogę jeszcze poczekać bo to ok 11 dzień po owulacji. testy ciążowe w domu mam więc z tym nie będzie problemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876874 przez gosiak
A nie no to jak masz testy w zapasie to faktycznie z betą można się wstrzymać ;) a ból piersi dobrze wróży u mnie to był pierwszy wyraźny sygnał że coś na rzeczy i aby zakupić test :laugh: choć co cykl mnie bolą czasem bardzo, ale wtedy przechodziły same siebie :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #876903 przez bujanka
Dave specjalnie dla Ciebie, chociaż nie wiem czy będzie widać bo druga kreska jest naprawdę słabiutka.
To przesyłam jeszcze potwierdzenie :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876904 przez bujanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876914 przez Mirella
Teraz się wszystko zgadza to i buziaki będą, bujanka łap :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876933 przez MoNiaaa
bujanka mialam ten sam test :) slabo widac na tym zdjeciu boz daleka ale proba ciazowa jak byk DODATNIA :lol: gratuluje z calego serca :kiss: :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876943 przez gosiak
Bujanka gratulacje :)

Fajnie ten test zachować na pamiątke, bo się go zamyka to kreski nie poniszczeją ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876963 przez agnesssa
Dzień dobry :)

Dawno nie zaglądałam, ale takie piękne wieści, że aż się chce pisać :lol: :lol:

Inso Wielkie gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dla nowych staraczek również gratulacje fasolek i trzymam kciuki za kolejne dwie malinowe krechy :)

Gosiak :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Tak mocno trzymam kciuki za tą koniczynkę :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876974 przez bidol
Inso - GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

reszcie tez gratuluję :kiss: :kiss:

trzymam kciuki za Was
:kiss: :kiss:

Gosiaczku, Mirella :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mirellciu - wróżko moja - powiedz mi taka rzecz - Moja szwagierka jest w ciąży ma na imie Tereska - mają już Emilkę - a teraz jak myślisz co będzie ?? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876981 przez ferritka
oooo jaki ruch B) czyżby to dlatego, że Kręgiel pojechał sezon otworzyć i zostałam sama i tęsknie??? :P :P :blink:
dobra wiem, wiem to dzień Bujanki :kiss: kochana jeszcze raz i jeszcze tu..gratulacje :lol: :lol:


Dave moja Ty supermamo, jak noga??? i sto latek i samych słodkoścci dla Mata :kiss: a przecież jeszcze niedawno szykowałyśmy się z Tobą na podbój porodówki :lol: :lol: kiedy to zleciało :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876988 przez bidol
Feri - kochana 12 tydzien juz u Ciebie - :ohmy: :ohmy: :ohmy: o kurcze ale ten czas zapitala :silly:
macie juz imie wybrane :) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl