BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 3 tygodni temu #617798 przez ferritka
Mirellka, no kurcze blaszka miałam naciskać f8 f8 f8 aż będę miała do wyboru otwórz w trybie awaryjnym - niestety nawet tak mnie się już nie otwiera... no to wtyczkę z drukarki przepiełam do mojego notebooka i..... myslałam, że mi pokaże że wykryło nowe urządzenie bla bla bla..a tu nic, jakbym miała tu grukarkę zainstalowaną...tylko jak daje drukuj to mi zczytuje teksta i...wyskakuje okienko że najpierw mam uruchomić pierwszy raz program NoteOne i dooopa bo ni jak się nie da go załączyć ..

jeszcze kwilka i chyba się przekonam do linuxa, bo mnie tu zaraz krew zaleje

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #617804 przez Mirella
a to jest normalny komp z napędem cd/dvd? może by instalacja naprawcza pomogła? szkoda że mam tak daleko do Ciebie bo bym sobie usiadła do tego Twojego kompa, ja lubię takie awarie śmieszne, oczywiście na cudzym sprzęcie nie na swoim :blink: A linuxik cacuszko, mówię Ci :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #617814 przez ferritka
Mirellka, bo jak sie wkurze, to pozbieram te moje sprzęty, zapakuje w bagażnika i z hołkiem wyrusze do Ciebie...no bo ja już nie wiem co ja robie źle..

na tym laptopie co mnie sie wszystko posrało to mam napęd i sterowniki z płyty cd zgrywałam.
a na notebooku to ni mam cd i kciałam z neta pobrać ale też klops mi wychodzi, eeh

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #617829 przez Mirella
www.rmxp.pl/index.php?topic=4811.0

Jeszcze tu poczytaj, sporo mądrych rzeczy napisali. Między innymi wspomnieli o konsoli odzyskiwania, dobry trop moim zdaniem. Tylko musisz miec płytę z windą i hasło do systemu.

Ale ja Ci mówię zrób tak: ściągnij linuxa na netbooka, potem program unetbootin, zrób sobie bootowalnego pena, odpal go na tym złomowatym kompie, dostań się do swojego dysku, zabezpiecz dane, najlepiej metodą zgrania ich na jeszcze innego pena, a potem to już tylko formacik i instalujesz linuxa :lol:

Z tego co na szybko zrozumiałam (wybacz ale nie mam teraz czasu więcej grzebać po necie) to masz uwalony jeden plik systemowy, czyli jakby go zastąpić to by poszło i byłoby dobrze. A żeby go zastąpić to właśnie bootowalny pen z linuxem by się przydał. I w ogóle zrób sobie tego linuxa i wydrukuj co tam potrzebujesz, do danych na dysku powinnas się dostać tak czy inaczej, ja sie zawsze dostaję z penów na dyski.

Jak uznasz że nadal potrzebujesz mojego informatycznego bełkotu to daj znać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #617866 przez ferritka
kuuurcze, teraz to ja już podejrzewam u siebie różyczkę...cała klate mi kropkami wywaliło, nie swędzi ani nic...jak mi to pójdzie gdzie indziej , to niestety bedę musiała się pogodzić z lekarzem :dry: :dry: :dry: jak nie urok to ... :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #617893 przez studentkaae
Ferri a Ty ospę miałaś? bo teraz panuje - dzieciaki moich koleżanek w pracy mają, jedna nawet półpaśca dostała i mój teść też właśnie ma półpaśca teraz... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #617901 przez ferritka
no ospe miałam... ja chyba wszystkie choroby tego typu przeszłam w przedszkolu, różyczkę też ale te moje krostki to tak bardziej właśnie na rózię podchodzi :dry:

może mnie z tęsknoty za starym tak wysypało :dry:

Mirellka, a masz info już czemu nas bloknęli na naszym starym wątku??? kurcze tyle zdjęć Groszków, tyle Fasolek i testów poszło się hmmmm..
może dlatego że pisałysmy jak naspidowane?? jak myslicie??
może Ilonka do nas zajrzy i powie o co kaman?

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #617917 przez studentkaae
a widzisz.. może to jest prawdziwy powód :)

bo "tęsknota to chyba najdziwniejsze uczucie na świecie: z jednej strony obumierasz, bo jest tak silna, że nie możesz funkcjonować normalnie, z drugiej strony to dzięki niej uświadamiasz sobie jak bardzo Ci kogoś brakuje...."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #617957 przez iwonta_kg
Monia a cio znaczy chyba????



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #617983 przez ferritka
Sis :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #618013 przez Dave
Ło Matko!!!

Dopiero dotarłam do domu. Naczekałam się okropnie :evil: :evil: \

Ale przejdźmy do rzeczy.

Chciał bardzo mi pomóc, ale się nie da nie ryzykując. Bo szyjka długaśna i wysoko. Co prawda połaskotał Małego palcem po główce i tyle.

Z zaleceń - bzykano :lol: i czekanie :cheer: Więc czekam na swoją kolejkę :)
Jak się do 16 nic nie ruszy, to mam się pokazać jeszcze.

Z Matem wsio ok. waży ok. 3600g.


Lecę zjeść jogurcika :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #618019 przez ferritka
noo Dave, no to dobre wieści, ważne że Mat jest w pozycji wyjściowej i niechaj tak pozostanie już B) B) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #618023 przez Dave
Feri - raczej o to jestem spokojna, bo siedzi tak od "zawsze", ale przy jego wygibasach to hmmm... wsio możliwe.

Zimno i szaro to siedzi jak mu dobrze. Ja też jestem zdania, niech sobie jeszcze posiedzi.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #618025 przez anoda89
Dave no to czekamy na rozwinięcie akcji ;) Mati spory chłopaczek będzie jak się urodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #618027 przez gosia28
Dave to co Twoje przeczucia się sprawdzają mały się narazie nie wybiera. Jaki już duży chłopak :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl