BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 11 miesiąc temu #887775 przez monia89

Gosia 2712 napisał: Witam
Dziewczyny dziekuje za tyle slow wsparcia... Jest mi ciezko wchodzic na forum bo zaraz przypominaja mi sie chwile kiedy cieszylam sie z ciazy i z zakupow dla malej, ktore niestety teraz zostaly w szafie i przynosza tyle bolu gdy na nie spojrze :( :( Monia89 ja tez nie potrafie zrozumiec poczynan tego z gory i coraz czesciej zastanawiam sie czy on tam w ogole jest... :( mam dopiero 25lat i ciagle sie zastanawiam dla czego juz tyle musialam przejsc i wycierpiec? kiedy inne ktore nie chca maja co roku dzieci i wyrzucaja je na smietniki lub co gorsza zabijaja... :( nigdy tego nie zrozumie... :(


Gosia ja też troszkę przeżyłam rówież w swoim 25 letnim życiu ale to i tak pikuś.
jak "dojdziesz" do siebie wiem jak to okropnie brzmi odezwij się. Chciałam Ci coś powiedzieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #887778 przez Gravity
Dzięki Mala za komplementy,staram sie jakoś wyglądać ale ciezko.Ruchu dużo a waga stoi.
Jessi odkad daje grysik spi twardo i rano budzę jaa

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887784 przez gosiak
Gosiu, ja obca osoba płaczę na myśl o Waszej tragedi, więc nawet nie umiem sobie wyobrazic jak Ty i Twoja rodzina się czujecie...czuje złość na myśl o tych "matkach" pijaczkach, narkomankach, dzieciobójczyniach które nie powinny w ogole zachodzić w ciąże a przeważnie tak jest że takie patole mają dziecko...a właściwie całą gromadkę...

Tulę Cię i życzę dużo sił :kiss: :kiss: :kiss:

Gravity świetna mamuśka z Ciebie, a Jess superowa blondyneczka i jaka już duża;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887791 przez Anabelle
Gosiu, ja jestem nie wierząca więc w wyroki nie wierzę, dlatego bardzo często o Tobie myślę i dzień w którym wreszcie Ci się uda na pewno będzie ogromnym świętem na forum. Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki. Też mam 25 lat i przeszłam swoje - nie ma roku, żeby ktoś mi nie mówił, że mnie podziwia, ze się nie załamałam, ale niestety prawda jest taka, że każda krzywda, cierpienie czy zło które nas spotyka nie może się równać ze stratą dziecka. Odkąd poznałyśmy się kiedy oczekiwałyśmy na dzieci w tym samym miesiącu, do dzisiaj myślę o Tobie i mam nadzieję, że więcej nieszczęść już cie nie spotka.

Gravity, u mnie straszne wahania nastroju, od wylewu łez po napady agresji. Starania mieliśmy zacząć końcem czerwca, ale dzisiaj tak mnie mąż zdenerwował przez telefon, że będę udawać, że go nie znam, a wróci do domu dopiero w piątek lub sobotę. Starania są ogromnie stresujące - chciałabym mieć to już za sobą :)

Monia - witaj ponownie :) Widzę, że My tak idziemy po tych samych wątkach ;) to kwietniowe mamusie, to staraczki, ciekawe czy załapiemy się na ten sam wątek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #887802 przez pani_p
Ferri Zuzka łączy się z mamą w bólu i tez ma jednoczęściowy :cheer: hehe a ja mam takie rozstępy, że co ty... Nie dałabym rady ich pokazać ;)

Kasia ja Ci dam uciekły z forum :P cały czas jesteśmy tylko nie wszystkie ;) dziękuję za pozdrowienia :kiss:

Gravity ty to jesteś szalona :P podziwiam jak sobie świetnie radzisz z pogodzeniem wszystkiego. Wyglądasz super :-) u nas wszystko ok, Zuza rośnie i jest raczej z większych bobaskow. Codziennie zdobywa nowe umiejętności. Ostatnio nauczyła się gadać po swojemu i umila mi czas ;-) hehe

Gosia ja nie wiem co mogłabym Ci napisać wiec po prostu wysyłam Ci pozytywna energię :kiss:

Monia mówisz, że Zuza rozrabiara? Hehe no nasza to póki co grzeczna, o ile ma dobry humor ;) przesypia mi noce bez jedzenia, ale za to budzi mi się o 5... No trochę wcześnie jak dla mnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887850 przez MoNiaaa
gosia po prostu tule cie mocno :*

anoda miala we wtorek miec cesarke wiec pewnie juz sie poznaja z Wojtusiem :) nie odzywala sie narazie wiec pewnie nei ma neta w szpitalu

pani powiem ci ze z Zuzka ciezko cokolwiek zrobic ciagle potrzebuje uwagi wystarczy ze znikne jej z pola widzenia i placze do nikogo na rece nie pojdzie tylko ja i tata nawet do babci nie chce isc od razu zaczyna podkowke robic po czym ryk wiec wszystko z nia musze robic na rekach ostatnio pierogi lepilam z nia na kolanach..malo spi przez co jest marudna ale o 19 juz spi na noc budzi sie 1/2 razy na jedzenie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887869 przez meli1990
melduję że zrobiłam test ciązowy i jest negatywny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887872 przez Ingrid29
Gravi ekstra mamuśka z Ciebie :) Zuzia już duża dziewczynka :kiss:

meli przykro mi :( dopóki nie ma @ jest nadzieja :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887883 przez meli1990
ja nie trace nadzieji mam dziś 37dc temp nadal na wysokim poziomie a na @ nie czekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887884 przez missyy
Gosia nie ma takich słów, które ukoiły by ból. Los jest strasznie niesprawiedliwy ;( Twoja tragedia stała się w pewnym sensie naszą tragedią. Nie było chyba dnia, żebyśmy o Tobie nie myślały. Tulę mocnoo :*

Gravity Extra wyglądasz, chciałabym choć w połowie tak wyglądać po ciąży :P ;] hheh Jess jest śliczną dziewczynką, rośnie jak na drożdżach.

A zatem czekamy na wieści od Anodki :woohoo:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887899 przez mesy
Gravity sorry ale weź stąd idź hahha o mamoooo też chce tak wyglądać po ciąży :P
SUPER masz figurę ! Jess urocza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #887904 przez Gravity
Hej laski,dziekuje za mile slowa.Wygladam jak wyglądam staram sie.
Ciesze sie ze u Was ok,starajcie sie wiecej luzu i olać czasem faceta.
Wiecie ile przeszlam bo Jessi to 4 ciaza donoszona i cud bo wczesniak.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887907 przez MoNiaaa
oj tez bym chciala tak wygladac jak gravity !!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #887909 przez Gravity
Ale sie martwie dzis kończy 7m i nie siedzi czy to normalne?

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887914 przez MoNiaaa
gravity kazde dziecko jest inne i uczy sie w innym tepie nie masz sie co martwic jak Jessi poczuje sie na tyle silna to bedzie siedziec :) ma jeszcze czas :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl