BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 3 tygodni temu #1033090 przez Śliwka
No to prawda, że cisza :-D U mnie nic ciekawego. :-( Miałam mieć w tym miesiącu owulację ndarza 4 dni temu ale od 10 dni robię testy owulacyjne i wszystkie ujemne. Brzuch mnie boli, śluz od dwóch dni też większy a testy ujemne. Wiec albo sie opóźni albo mam miesiąc bez owulacji. Wczoraj umówiliśmy się do lekarza na 25-ego to zobaczymy co powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033119 przez Sevilla
Gosia u mnie nawet spoczko :) Ciąża mnie nie oszczędza pod względem wrażeń. Nawet nie wiem, czy pisałam, że na IP wylądowałam, bo zaczęły mi się regularne skurcze i po nospie nie chciały ustać. Na całe szczęście wszystko się wyciszyło, jedynie wpłynęło na to, że szyjka mi się skróciła z 4,7cm do 2,92cm. Byłam 2 tygodnie temu na kontroli u lekarza i na całe szczęście nic dalej nie ruszyło i co najważniejsze wsio pozamykane. Teraz miałam 3 dni skaczącego ciśnienia od 90/60 do 130/90. Pogoda się zmieniła i ciśnienie wróciło do normy.
Chciałam się zabrać za wyprawkę dla małej, ale w sumie też mi się jeszcze nie chce. Oglądam, przeglądam, ale jakoś nie kupuje... za każdym razem mówię sobie, mam jeszcze czas.
Na plusie na chwilę obecną mam 4,5kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1033121 przez Sevilla
A to my w dniu dzisiejszym
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033259 przez masuska
Cześć,

Jestem mamą prawie 5 letniego Piotrka, lipcówką 2011. Od niedawna staramy się od drugiego dzidziusia. Teraz miałam owulację i czekam... czekam... czekam... Chyba zwariuję, bo poważnie zaczęłam się stresować... Polecicie czym mogę się zająć aby nie myśleć o ciąży??? Nie chcę wywierać za dużej presji na siebie, ale nie powiem, zależy mi coraz bardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1033294 przez gosiak
Hej ;)
A co tu taka cisza?? :)
Ja już jestem po kłuciu, wysiadywaniu jajek i efektem jest 5 zarodków, niestety muszą poczekać z transferem do następnego cyklu, bo mój wysoki estradiol nie pozwala na transferk w tym cyklu ;)

Sevilla śliczny brzuszek, a Ty piękna mamcia ;)

Pozdrawiam wszystkie zaglądające;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Asik, madziaska, aggi, Śliwka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033311 przez Dave
Sevi - CUDNIE :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :) :)

masuska - pomyśl nad czymś co Cię zajmie, wiosna idzie może grzebanie w ogródku;) Trzymam kciuki :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033312 przez masuska
Dzięki Dave, wczoraj miałam lekki kryzys, bo sama zostałam, dziś jednak moi mężczyźni zajęli się mną na tyle że zapomniałam o bożym świecie, mało tego, młody się zaziębił więc tylko wokół niego skakałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033437 przez Ingrid29
Sewilla śliczny brzuszek.
Gosiak niezmiernie trzymam za Ciebie kciuki :)
fotka, co by mi się z armaty nie dostało

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033551 przez Śliwka
Dziewczyny u mnie test owu wyszedł pozytywny tylko w sobotę a w niedzielę już testy czyste nawet bez cienia drugiej kreski. Co o tym myślicie, że tak późno ta owulacja bo to był 21 dzień cyklu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033571 przez gosiak
Owulka w tym dniu jest jak najbardziej możliwa. Miałam kiedyś w tym dniu i potwierdzone to bylo na usg.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Śliwka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033578 przez moofka
Gosia a dobrze zauważyłaś :blush: dziękuję :kiss: termin znowu mam na grudzień :lol: byłam w zeszłym tyg na usg i widziałam serducho :)

Gosiak daj znać kiedy mamy zaciskać kciuki :whistle:

Śliwka w trafionym cyklu w pierwszej ciąży miałam owu szacunkowo w 23 dc (pozytyw na teście owu był w 22 dc).
Podziękowania: Śliwka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033581 przez Śliwka
Moofka dajesz nadzieję :-D Gosiak wiem, że była ale bardziej martwi mnie to, że jest zbyt krotki czas żeby ciążą wytworzyła na tyle hormonu ciążowego żeby zatrzymać okres i nie doszło do mikroporonienia :-\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033630 przez madziaska
moofka, gratulacje !!!!!! :)
Podziękowania: moofka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1033898 przez Moika892
Witam,
i pozdrawiam wszystkich na forum. Troszkę już poczytałam i muszę przyznać, że można u was wyczytać sporo przydatnych informacji :) My jestesmy na etapie starań.... i tak od 9 miesięcy i już zaczynam się odrobine martwić. Zaczelam badania hormonalne u gina, pierwsza faza za mna a w środę kolejne zdanie krwii. Mąż też ma już termin u Urologa. Zobaczymy co wyjdzie.

Tak szczerze, to już się bardzo martwie czy wszystko jest na pewno dobrze... :( W pierwszym badaniu wynik wyszedl dość niski. A sprawy jeszcze nie ulatwia fakt, że trzy lata tamu przeprowadziliśmy się do Niemiec, i pomimo początków kiedy rozumiałam bardzo mało a mniej potrafiłam powiedzieć po niemiecku teraz już się porozumiewamy na ogólne tematy bez większych przeszkód. Ale fachowe słownictwo stanowi nadal problem. Większość z tych słów słysze pierwszy raz więc się wkurzam że nie wiem w 100% o co chodzi.... No cóż i w tym temacie trzeba się podszkolić. W środę kolejne zdanie krwii do badań. Zobaczymy co wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1033907 przez honka_18
Hejka
Mogę i ja do Was dołączyć?

Staramy się po raz kolejny :) Po domu biegają już 2 maluszki ale zawsze pragnęliśmy trójkę dzieci więc bierzemy się za starania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl