BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu #689743 przez pani_p
Hejo:-)

Widziałam cinki :blush: no cudne! Co tu więcej mówić :)

Studentka i jak u Ciebie? @ sie rozkrecila czy może cisza?

Kto jeszcze testuje bo mi się wszystko pomieszalo i już nie wiem :side:

Karolina dziołcha ty ześ cienia cienia nie widziała ;-) mój to był bladzioszek ;-)

Musze się pochwalić, że w czwartek jedziemy nad morze :laugh: hihi w okolice Wladyslawowa, jeszcze dokładnie nie wiem bo jedziemy na spontana :) nie mogę się doczekać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689747 przez Mała
Witam
Dziś chłodno, ze sweterkiem trzeba było sie przeprosić. Gwiazda śpi, bo od rana ma wściekliznę :S

Gabi straszne :(

Lacrijka jak tam w roli mamy? Opowiadaj o skarbach, jak tatuś, jak kotek nowe domowniczki przyjął?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689748 przez Asik
Lacra :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: mamusiu no ja nic nie poradze na ból kręgosłupa... no cc jak to cc musi byc nieprzyjemne , po SN już w ten sam dzień się biega ;) przynajmniej ja tak miałam ;)
napisz jak tam Ci idzie Mamusiowanie?? a jak eMkowi tatusiowanie ? dwie takie cinki w domciu to dwa razy więcej wszystkiego :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Karolina krecha jak marzenie :)

Ferri oszczędzaj się bo znikniem niedługo chudeuszku :) :kiss:

Monia ;) moja koleżanka zasnęła w pracy :0 głowa jej na biurko opadła hahahah

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689753 przez Mała
Asik jakąś radę na odpieluchowanie podpowiedz. Ola raz woła, raz nie, teraz już więcej nie niż tak, eh ma jeszcze czas, ale jak woła to ją wysadzam, ale czasem mam dość prania tych mokrych majtek :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689757 przez iwonta_kg
Monia ja w 16 tyg poczułam ruchy a w 19 pierwsze kopniaki :) teraz to prawdziwy mundial mam w brzuchu :laugh:

Lacra wiem co czujesz... Znam ten ból po cc.... A mnie to za 8 tygodni czeka kolejny raz...

Gabi straszna wiadomość... A jak to się stało???



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689758 przez Lacrijka
Popisze Wam wieczorkiem, bo wtedy jest chwila spokoju..

Tacie sie nudziło wczoraj to Wam wrzucam :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689766 przez Asik
aaaaa sliczna królewna :) to Iga ??? to ja czekam z niecierpliwością na wieści :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689768 przez gosiak
:lol: to chyba Iga bo cała mamci :kiss: śliczna jest, a poka Zojke w otwartych oczkach :lol:

A maciek pewnie w kąt się schował :lol: albo w pralce :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689769 przez Mirella
Ja kce więcej fot!!!!!!!!!!!!! Lacra, nic Ci nie siada, norma, nie panikuj, tak miałam po cc jakoś na czwarty czy piąty dzień jakby mi kto gumę zamiast kręgosłupa wsadził i czułam że lecę do przodu. Tak szczerze mówiąc to ja pierwszy tydzień na ketonalu przeżyłam, dawali nam w szpitalu, a potem to już jest oki, czasem coś tam pociągnie blizna ale to pikuś naprawdę, teraz po operacji dużo gorzej było.

Karolina łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dziewczyny mają rację, to pokaźne krechy, wcale ta druga nie musi być taka jak ta pierwsza, luuuuuzik.

No widzę że Gabi nas tu wszystkie do pionu ustawiła, rzeczywiście czym są nasze problemy w porównaniu z takimi wieściami? Niczym, po prostu niczym ;)

U nas w nocy burza z ulewą była, pawilon ogrodowy szlag mi trafił, wrrr, za przeproszeniem gówna takie sprzedają, jednorazówki na miesiąc, wrrrrrr, a teraz też pada, popłynę normalnie dziś.

A tak właściwie to która następna w kolejce do rozpakowania, Iwonta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689772 przez gabi28
lacrijka cudne,cudne... a na ostatnim zdjeciu takie malenstwo. no kurcze,rozczulam się za kazdym razem :)

Gosiak,jestem w Pl i zostane do konca sierpnia. A w sobote jedziemy po syna T,bierzemy go na wakacje na miesiac i musze przyznac,że zaczynam się stersowac,bo nie znam go osobisciem,tyle tylko co na skype rozmawialam z nim. Ma 9 lat.... mam nadzieje, że się polubimy,bardzo mi zalezy na tym. :) a układa nam się cuudownie.. :)

Iwonta_kg to okropne,ale pracował przy oczku wodnym i piorun go poraził... nie chce juz o tym myslec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689781 przez MoNiaaa
jejciu dopiero na ostatnim zdejciu widac jakie to malenstwo :)

na odpieluchowanie to u mnie bynajmniej julka chodzila bez majtek caly dzien jak sie zesikala na podloge to i tak ja sadzalam na nocnik zeby posiedxziala pozniej zaczela wolac jak juz plama na dywanie byla az w koncu zaczela wylapywac ten moment i zdazala na nocnik jak sie tak naprawde przylozylam i nie po puszczalam i latala bez pampka to tydzien/dwa nam to zajelo tylko tu pasuje zeby pogoda ladna byla

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689782 przez agnesssa
Lacra przesłodkie są dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: A kręgosłup po cc wysiada bo tylko mięśnie pleców trzymają postawę ciała, nie martw się to przejdzie ale mi dopiero po miesiącu się lepiej zrobiło :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689785 przez Mała
Monia dzięki. No ja tak robię, sadzam, przebieram, nie popuszczam, ale czasem to mi ręce opadają. A ile Julka miała jak ja odpieluchowałaś?

Lacra śliczne Wy, do twarzy Ci z maluszkiem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689787 przez Insomnia
Lacra to nie tylko po cc, po sn też kręgosłup siada, miesiącami się przygotowuje do dźwigania brzuszka i zmiany środka ciężkości a tu nagle bach, było i ni ma brzucha, trochę minie zanim kręgosłup wróci na swoje miejsce :dry:

I też myślę że to Igunia :laugh:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689788 przez Asik
Mała no Szymek to w sumie sam się odpieluchował ;) wstawiłam nocnik do pokoju i pokazywałam mu że tam się robi sisi , polatał bez majtem i co chciał sisi to sam siadał , nigdy go nie sadzałam... zrobił sisi i pokazywał i ja mu brawo biłam i potem do wc wlewaliśmy i sam wode spuszczał i się cieszył :) i kupala sam zaczał robić do nocnika ;) w dzień już nie mam pieluch , na noc jeszcze zakładam bo od czasu do czasu zsisiać sie po przebudzeniu potrafił , kupię podkłady , folię na materac rozłożę , na to podkład i prześcieradło i zacznę próbowac na noc już nigdy nie dawać ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl