BezpiecznaCiaza112023

Pytanie o sluz i owulację

9 lata 8 miesiąc temu #919518 przez kotkafrotka
Dziewczyny, mam nadzieję, że nie powielam tematu, jeśli tak - proszę o przeniesienie. Jeśli możecie odp. na moje pytania byłoby super. Zawsze miałam cykle 32 dniowe - owulacja występowała 18, 19 dc. W lipcu poroniłam. Lekarka kazała starać się o ciążę od pierwszego cyklu. Miesiączka pojawiła się dokładnie 28 dni po poronieniu - 14 sierpnia. Od ok 8 dnia cyklu pojawiło się bardzo dużo wilgotnego śluzu. Tak było do 12 dnia cyklu. zaczęłam robić testy owu - negatywne. Od 13 dnia odczuwam suchość. Wczoraj 14 dnia cyklu z trudem wydobyłam trochę za to mocno rozciągliwego śluzu. Dziś jest 15 dzień cyklu, testy nadal negatywne, śluzu brak. W związku z tym mam pytanie. Czy sądzicie, że owulacja mogła wystąpić przed 12 dniem cyklu, gdy tego śluzu było tak dużo? Spodziewałam się jej miedzy 14 a 20 dniem (tak mąż zaplanował powrót z delegacji). A jeśli owulacji jednak nie było, czy normalne jest to, że śluz płodny tak po prostu zanika wraz ze zbliżającą się owulacją? Przepraszam jeśli moje pytania są idiotyczne, ale naprawdę nie wiem, co myśleć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935906 przez ewawawa
to chyba jest tak, że przed owulacją masz przez jakiś czas taki charakterystyczny śluz, a jak się pojawia owulacja to już go nie ma, z tego co się orientuję, koleżanka też się zaczęła starać o dziecko i na regulację owulacji i ogólnie cyklu piję zioła z baby and mama med, mówi że po tym jest jej łatwiej wykryć dni płodne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067980 przez wiktoriamalachowska
Warto było kupić Ovu Control choć miałam trochę obaw. W każdym razie test okazał się być wyjątkowo przyjazny, prosty w zrobieniu i bardzo higieniczny, czego nie można powiedzieć o wszelkich paskach owulacyjnych które badają mocz...Jakoś w drugim cyklu od rozpoczęcia badań śliny test ciążowy pokazał 2 kreski ;-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1068008 przez Kolendra25
Wszystkiego na temat ciazy dziecka oraz starania się o nie dowiesz się z etj strony plodnosc.pl/dziecko/ . Wiem co mówię ponieważ sama przeczytałam na niej wszystkie artykuły kiedy z meżem staraliśmy się o dziecko i na prawdę moim zdaniem są one bardzo pomocne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068696 przez Zara345
Jedynym testerem owulacyjnym jaki polecam jest Afrodyta tester owulacyjny ze śliny :) na prawdę świetna rzecz, wielokrotnego użytku i co najważniejsze precyzyjnie wskazuje płodny czas, nam się udało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069175 przez Nelli_Ross
Moja siostra kupiła sobie tester komputerowy co bada śluz, temperaturę i poziom lh komputer sprawdza te parametry i pokazuje dzień owulacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #1069219 przez Dolores_Mell
ja mam w domu taki cyklotester owulacyjny co bada te parametry, mam go już długo i skrócił czas starań o pierwsze dzieciątko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl