BezpiecznaCiaza112023

puste jajo plodowe?

8 lata 9 miesiąc temu #997363 przez jurada
Monia nie poddawaj sie. Mnie to spotkało dwa razy a teraz spójrz na suwaczek. Jestem juz na finiszu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997364 przez Monia199444
Dziękuje za wsparcie i życzę ślicznej i zdrowej przede wszystkim dzidzi :) . a powiedz mi jurada miałaś zabieg czy sama sie oczyściłaś ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997366 przez jurada
Za pierwszym razem sama się oczyściłam a za drugim miałam juz zabieg. I po 6 miesiącach sie udało, choc tez było podejrzenie, bo w 6 tyg na usg nie było zarodka. Także nie możesz sie poddawać! Walcz i wierz że sie uda a na pewno tak będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997369 przez Monia199444
nie poddam sie ale na razie ciężko o tym mówić wyniki odczytałam akurat 20 minut temu na internecie i jeszcze to dla mnie szok bo do tej pory mialam nadzieje . Musze znależć dobrego ginekologa , bo ta pierwsza zostawiła mnie sama sobie po diagnozie pustego jaja , powiedziała że w sumie niewie kiedy mam do niej przyjsc nawet gdybym nie zaczeła krawiwić to ona niewie .... ani nr telefonu ani nic. a drugi natomiast kłócił się ze mną że to dopiero 5 tydzien jak mu tłumaczyłam że 5 tygodni temu robiłam test . i to nie mozliwe.. takze muszę znaleźć wkoncu jakiegos porządnego... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997373 przez jurada
A plemienia masz? Bądź krwawienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997376 przez Monia199444
żadnych plamień ani krwawienia , czuje sie znakomocie a przynajmniej fizycznie , nawet ból piersi nadal mam i zwiększony apetyt. może to dziwnie zabrzmi ale już chciałbym to mieć za sobą :( a niżeli nosić puste jajeczko :( zwłaszcza jak niewiem ile to może trwać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997377 przez Nefri
Monia199444 ja poroniłam samoistnie, ale w szpitalu dostałam jeszcze taką tabletkę, żeby szybciej się oczyścić i gdybym nie poroniła samoistnie to już i tak byłam do nich umówiona, bo wiedziałam, że oni nie robią od razu łyżeczkowania, tylko podają tę tabletkę i potem sprawdzają na usg, czy się oczyściło i na ogół zabieg nie jest konieczny. Większość szpitalu robi od razu łyżeczkowanie a ja bardzo chciałam tego uniknąć i w necie wyczytałam, że w tym własnie szpitalu tego nie robią. Dzięki temu od razu mogłam zacząć się starać, już po pierwszej miesiączce, udało się w 4 cyklu, ale jeden cykl był spalony, więc tak naprawdę to w 3 cyklu. Wiem, że to bardzo ciężkie doświadczenie, ale musisz się trzymać i być dobrej myśli. I wiem, że to Cię pewnie teraz nie pocieszy, ale czas leczy rany. Ja wtedy przeżywałam to bardzo, chodziłam do psychologa, bo nie mogłam sobie z tym poradzić a teraz spokojnie o tym mówię, bez łez i żalu. Zrozumiałam, że to był pusty pęcherzyk, nie było zarodka, więc nie było życia i tak to sobie tłumaczę. A poza tym, gdyby to się nie stało, to nie miałabym teraz mojego synka, którego kocham najbardziej na świecie i nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być
Aha, i tak Twoja gin powinna dać Ci skierowanie do szpitala. Mi dała i kazała się umówić za chyba 1,5 tygodnia od tej wizyty, chyba, że sama poronię. Ty masz wysoką tę betę jeszcze i dosyć wolno spada chyba, więc jeszcze trochę czasu może minąć, więc powinnaś koniecznie udać się do innego gin i niech Ci da skierowanie. Oczywiście nie jestem specjalistą, tak mi się tylko wydaje, ale do gin musisz iść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997382 przez Monia199444
Dziękuje bardzo za rade bo mi właśnie wszyscy doradzają w domu czekać i czekać ... Poszukam trzeciego gienkologa żeby mi dał skierowanie. Ten co mówił że jestem w 5 tygdoniu zabronił mi robić bety więc jakby przyszła do niego to by mnie jeszcze zrypał ... że go nie słuchałam i że nie brałam tego duphastonu ( miałam go zacząc brac dziś jakby beta rosła takto pomyslałam ze nie ma sensu podtrzymywacz pustego jajeczka ) :( ehh cały czasn chodzą mi czarne myśli w głwoie że może dzidzia żyła tylko umrła bardzo wczas nie mogę sobie jakos przetłumaczyć że to puste jajeczko :( ale to pewnie przyjdzie z czasem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997388 przez majka1987gnoWlkp
Moja druga ciąża była pustym jajem plodowym... Nie czekałam z lekarzem na samoistnie poronienie... Zostałam skierowana na lyzeczkowanie. 4 cykle po byłam już w trzeciej całkowicie zdrowej ciąży...
Czasem tak bywa... Komórki źle się dzielą i nie powstaje zarodek. Szybko się pozbieralalm botłumaczyłam to właśnie tak ze to tylko skorupka... W niej nic nie ma... Trzeba ją usunąć by się przygotować na dziecko.
Głowa do góry.. Następnym razem się uda

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl