BezpiecznaCiaza112023

Sesja ciążowa

9 lata 7 miesiąc temu #923534 przez olga85
nie robiłam takiej sesji ale na pewno jest to świetna pamiątka, tylko kobieta musi się czuc dobrze ze sobą , żeby się na to zdecydować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960685 przez malinowa22
Najlepiej wybrać fotografa, który się w tym specjalizuje. Myślę, że w takim punkcie foto, gdzie się robi zdjęcia do dokumentów, nie zrobią tak ciekawych i kreatywnych zdjęć co osoba robiąca je jako "wolny strzelec" i specjalizująca się w tym - takie osoby mają najczęściej mnóstwo fajnych gadżetów do sesji z brzuszkami i noworodkami. Ja się przymierzam do tej drugiej :) w ciąży nie wyglądałam niestety zbyt atrakcyjnie :P no i fajne są też sesje domowe, jak fotograf przyjeżdża do Was i waszym gniazdku robi pamiątkowe zdjęcia :kiss:

"Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym."
Phil Bosmans

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009036 przez kwiatus7
Hej dziewczyny. Jeju ale dawno mnie na portalu nie było.
Ale wracam po długiej przerwie razem ze śliczną córcią:-)
odnośnie sesji to też Chciałam taką zrobić ale ceny mnie odstraszyły (450zl). W końcu Znalazłam fajną ofertę. Zapłaciłam 250 zl za sesje ciążową i dostałam fajna propozycję sesji malucha. Polecam Panią Sylwię. Ma stronkę www.silviaphoto.com
i co jest fajne nie lubi sztampy.

www.suwaczki.com/tickers/relgupjyhdn32m46.png


nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1022417 przez Anastazja
Sesja ciążowa to świetny pomysł :) Dzięki temu, że nie pracuję od jakiegoś czasu i jestem zrelaksowana to zdjęcia wyszły bardzo naturalnie i ciepło. Widać na nich nasze czułe gesty, uśmiechy i czuć narastające oczekiwanie. Skorzystaliśmy z oferty Izy Maciejewskiej ponieważ wykonywała zdjęcia również na naszym ślubie cywilnym. Widać, że zna się na tym co robi i robi to z wielką pasją. Przy niej mogliśmy poczuć się bardzo swobodnie i dała nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038946 przez Karolina_Z
Właśnie macie rację pisząc, że najważniejsze aby taka sesja była naturalna, ja jeszcze dodałabym delikatna i ze smakiem - żeby można było potem dziecku pokazać;) Dla przykładu podam portfolio Studio Este www.studioeste.pl/portfolio/ciaza/ Takie zdjęcia mogłabym sobie zrobić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040552 przez Domii1983
Szczerze powiedziawszy to nie jestem za sesjami w ciąży, to akurat ten okres w życiu kobiety kiedy nie powinna się fotografować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044801 przez justam

olga85 napisał: nie robiłam takiej sesji ale na pewno jest to świetna pamiątka, tylko kobieta musi się czuc dobrze ze sobą , żeby się na to zdecydować


Niekoniecznie. Wiele osób ma w pamieci zdjęcie na którym kobieta stoi z brzuchem nago z boku ( wiele gwiazd robiło sobie takie fotki....). Zdjęcie jednak wcale nie musi tak wyglądac. Jesli źle się czujesz ze swoją nagościa to wcale nie musisz sie odkrywac. Ważne abyś Ty sama czuła sie komfortowo. Jest wiele sesji całkowicie w ubraniu a fotografowie mają wiele akcesoriów, które potrafią tą sesję ubarwić.
Zerknij sobie na galerię tego fotografa:
bartcaban.pl/

Jest to fotograf z Krakowa, który robił sesję ciążową dla mnie. Jestem niesamowicie zadowolona ponieważ fotografie były piekne i dosmakowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061501 przez Domii1983
Jak dla mnie to lekka przesada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl