BezpiecznaCiaza112023

Leginsy, sukienki czy spodnie ciążowe

5 lata 10 miesiąc temu #1067074 przez Biletka
leginy i luźne bluzki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068944 przez Aneta87
Leginsy bardzo fajna sprawa tylko czym sie kierowac przy wyborze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068958 przez Viola
Jestem tego samego zdania, legginsy to spodnie wygodniejsze niż jeansy (nawet te ciążowe z wysokim stanem). Podstawą dobrego zakupu jest wybór produktu wysokiej jakości. Przydadzą sie idealnie nawet po porodzie gdy już nie jesteśmy w ciąży, a wciąż wyglądamy jak w 4-5 miesiącu. Na co dzień można zestawić je zarówno ze sportowymi trampkami czy butami do biegania, jak z eleganckimi szpilkami. W sklepach można znaleźć naprawdę ogromny wybór - wystarczy zerknąć chociażby na stronę Gatta www.gatta.pl/pl/odziez/legginsy/ W moim przypadku strzałem w dziesiątke okazały się te najzwyklejsze, bez żadnych dodatkowych funkcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070200 przez Quake
Ja ostatnio noszę luźne spodnie materiałowe na gumce, ale legginsy też w porządku razem z sukienką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 tygodni temu #1080078 przez bordowaloko
Sama uwielbiam legginsy. Mam ich w szafie całkiem sporo, takie codziennie i do ćwiczeń. Ostatnio zakochałam się w kolorowych legginsach w różne wzory, coś podobne jak te ozonee.pl/legginsy-damskie/ chociaż akurat nie mogę teraz znaleźć takich, które mam. Wszystkie moje koleżanki już wiedzą, co chcę dostać na urodziny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 dni temu #1080099 przez golden
W czasie ciąży wybór odpowiedniej odzieży bywa trudny, ale każda z opcji - leginsy, sukienki czy spodnie ciążowe - ma swoje zalety. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i sytuacji. :) Leginsy zapewniają komfort i swobodę ruchów a spodnie ciążowe dostosowują się do rosnącego brzuszka. Jeśli chodzi o sukienki, warto zerknąć na stronę modnakiecka.pl/ - mają tam dużo różnych modeli i fasonów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl