BezpiecznaCiaza112023

sport .

13 lata 1 miesiąc temu #81921 przez _aga86_
Ja jako nastolatka bylam bardzo aktywna fizycznie: tance, gra w siatkowke, bieganie, plywanie... Niestety jak zaczelam pracowac to odeszly mi checi do uprawiania sportu :D No jedynie lubilam sobie poplywac :) W ciazy duuuzo spacerowalam i od czasu do czasu wykonywalam cwiczenia dla ciezarnych. Teraz "biegam" za moja 15 miesieczna coreczka i niekiedy czuje sie bardziej "wykonczona" niz jakbym brala udzial w maratonie- hehe. Od czasu do czasu chodzimy na basen no i duzo spacerujemy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82210 przez Martynka__89
Uwielbiam sport :) narty, pływanie, gra w siatkówkę (kosz nie za bardzo) bieganie, jazda na rowerze :) Ale konie były zawsze na pierwszym miejscu i nie traktowałam tego jako sport ;)
Mam nadzieje że konie powrócą ;)Aga ja też nie długo zacznę rutynowe biegi :P



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82214 przez Emme
też uwielbiam narty, ale niestety już 2 sezon nie miałam okazji a raczej możliwości poszusować :(
właściwe każdy sport poza pływaniem. Najbardziej z takich całorocznych lubię siatkę i piłkę ręczną, a może nawet w odwrotnej kolejności. jeszcze 2 lata temu miałam możliwość i okazję do trenowania takich sportów, dziś już te drużynowe odpadają (chyba, że rekreacyjnie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #82280 przez martela89
Zapomniałam opływaniu,które uwielbiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95874 przez Kunder
pływanie - pamiętam jak się " podtopiłam " i przez kilka lat do wody nad morzem wchodzić nie chciałam tylko się opalałam i to dobrze zawsze na brązowo ;)
Emme to co ? jak urodzę umawiamy się aby pograć w siatkę?
znaczy się mój mąż by był chętny , brat , dwie siostry , szwagier , jego siostry córka , moi rodzice , ciocia ,więc u mnie trochę chętnych by było można by się było podzielić :P

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #95936 przez Emme
Nie ma sprawy, :)
trzeba tylko znaleźć jakieś boisko między Zieloną Górą a Głogowem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151306 przez emma
co myslicie o zajeciach jogi w ciazy (bylam dzis na dynamicznej i porzadnie sie zmeczylam) i czy ktoras z was chodzila na "joge dla kobiet w ciazy"? jestem ciekawa, jak takie zajecia wygladaja. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546063 przez agulek89
Witam,

widzę,że dawno nikt tutaj nie zaglądał. Potrzebuje pilnie Waszej pomocy i opinii na temat tego czy w ciąży można chodzić na basen. Dzisiaj mam zamiar z moją przyjaciółką zapisać się na aqua aerobik. Słyszałam rożne opinie na ten temat. Jedni mówią, że nie ma lepszej rzeczy dla kobiet w ciąży od aqua aerobiku inni zaś twierdzą, że to jest źródło zarazków i infekcji. Mam mieszane uczucia mimo tego,że jestem dopiero w 5 tygodniu ciąży.

Czekam na Wasze teorie na ten temat i z góry bardzo dziękuję ;))

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51292

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546494 przez Dorciaition
Agulek ja chodziłam na basen w czasie ciąży. Nie był to aerobik, ale sobie pływałam. Mój gin mówił, że to dobry pomysł.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546564 przez agulek89
Dorciaition ja własnie chcę zapisać się na ten aqua aerobik bo samo pływanie jakoś mi się nie widzi ;) Dziękuję za podpowiedź , dużo zdrówka życzę ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51292

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708765 przez króka
ja basen, nordic walking, truchtanie, gimnastyka dla mam, joga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014727 przez Gabriela34
ja jeżdziłąm na rowerku stacjonarnym w czasie ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1026784 przez ciezarna1
W czasie ciąży nie mogłam uprawiać sportu, bo ciąża w pierwszych miesiącach była zagrożona. W drugim trymestrze zaczęłam za to b. dużo chodzić. przynajmniej 7km dziennie, a w trzecim trymestrze dołozyłam do tego lekkie ćwiczenia dla ciężarnych. Do sportu wróciłam 4 tyg.po porodzie naturalnym, trochę wcześnie, ale nie mogłam wytrzymać. :)

dobre-betonowe-szamba.pl/radomsku/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029252 przez krjuszniak
obecnie jestem na etapie planowania ciąży więc mogę jeszcze bez problemów normalnie ćwiczyć.
na razie są to wytrzymałościowe i siłowe ćwiczenia, cardio i HIIT to norma, do tego dochodzi jeszcze pilates z jogą i trochę boksu z kopnięciami, jak mam dobry dzień. lubię właśnie solidnie się zmęczyć, żeby potem lepiej spać w nocy.
i teraz skupiam się bardziej na górnej połowie ciała, bo dolna już jakoś wygląda, co mnie zaskakuje za każdym razem, jak widzę się w dużym lustrze. zależy mi na wyrzeźbieniu mięśni, nie schudnięciu, dlatego nie ograniczam się do jednej dyscypliny.
wiosną planuję też bieganie (mam w okolicy park oraz lasek miejski) i może jazdę na rowerze, trzeba odkurzyć górala :)

w ciąży zobaczymy, jak będę ją przechodzić, ale na pewno w pierwszych miesiącach będę coś robić, jednak nic super obciążającego, bo w przeciwnym razie nie skończy się to dobrze, a nie chcę mieć więcej problemów ze zdrowiem niż teraz mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029274 przez Uniformix
Aktywny tryb życia podczas ciąży na pewno nie zaszkodzi, a wręcz pomoże płodowi oraz naszej kondycji i z pewnością poprawi naszą samoocenę. Oczywiście ważne jest, aby nie wykonywać zbyt mocnych ćwiczeń, które mogłyby zagrozić naszemu zdrowiu, a co najważniejsze zdrowiu dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl