BezpiecznaCiaza112023

Lifting biustu katowice

5 lata 3 miesiąc temu #1068364 przez nestera
Niestety ale biust mój nie wygląda dobrze.... Doradzicie gdzie mozńa wybrac się na lifting biustu w Katowicach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #1068366 przez ulke
Klinika Magnuccy. Najlepsza klinika medycyny estetycznej w miescie, tak wieć na pewno będziesz zadowolona z efektów. klinikamagnuccy.pl/piersi-implanty-lifting-przeszczep-tluszczu/
Zabieg liftingu piersi można przeprowadzić na wiele różnych sposobów. Niektóre kobiety wymagają jedynie nacięcia wokół brodawki lub otoczki sutkowej, podczas gdy inne wymagają nacięcia w kształcie lizaka – pierścieniowatego wokół brodawki i pionowego od brodawki w dół. Jeszcze inne kobiety wymagają nacięcia w kształcie kotwicy.
Czasami stosuje się przeszczep własnego tłuszczu Jest to bardzo bezpieczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068497 przez CiniMini82
ja sie zdecydowalam na reimplantacje tkanki tluszczowej z ud do piersi w klinice Dermed dermed.pl/ w Katowicach. Zyskałam 2w1 bo mam piekne jędrne piersi oraz mniejsze objetosciowo uda. Czuje sie bardziej kobieco i niczego nie zaluje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069725 przez marcdd
Ja miałam ten sam problem i zdecydowałam się na wybór lekarza z dużym doświadczeniem. Dzisiaj jestem bardzo zadowolona z rezultatów i dlatego polecam dr Jerzego Wilgus z Eurokliniki w Katowicach ( www.euroklinika.com.pl/chirurgia-plastyc...powiekszanie_piersi/ ). Operacja przerbiegła bez żadnych komplikacji i bezbólowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069737 przez Andzejoxmixx
A czasem te piersi nie opadły Ci?hmmm.
Sprawdź . Na prawdę dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069891 przez Quake
Nie wiem po co ingerować tak drastycznie w swoje ciało. Nie wyobrażam sobie, by ktoś miał mnie ciąć tylko z powodu piersi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070304 przez tessa
Po karmieniu piersią, czy w ogóle - po ciąży, często okazuje się, że lifting jest ratunkiem. Moim zdaniem warto o nim pomyśleć, jak nie jest się zadowolonym z wyglądu biustu. Zobaczcie, jakie są popularne rozwiązania: sweetmama.pl/redukcja-piersi-lifting-pie...-piersi-po-karmieniu . Jak widać, są sposoby na pozbycie się kompleksów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070377 przez matematyczka
Wiesz co, ja zrobiłam zabieg w tej klinice - klinikamiracki.pl/chirurgia-plastyczna/p...e-piersi-implantami/ Moim zdaniem warto się wybrać. Nie dość że ladnie się biust powiększył to się podniósl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070679 przez harmona
Rzeczywiście nie jest to zabieg, który ratuje życie, jednak taki który może poprawić jakość życia. Wygląda wpływa na samoocenę, a jeśli ta może być podniesiona przez taki zabieg to dlaczego go nie wykonać. Kobieta, która dobrze czuje się w swoim ciele jest pewniejsza (i tak samo mężczyzna) a to sporo wnosi do relacji z innymi ludźmi, pracy itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 9 miesiąc temu #1071066 przez mama88
Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest niezadowolony z tego, jak wygląda jego ciało, to zawsze warto próbować to zmienić. Na operacje typu lifting piersi decydują się nawet kobiety po 50-tce, o czym możesz poczytać w wielu artykułach jak np.: clinicforyou.pl/lifting-piersi-twarzy-ja...-wybieraja-50-latki/ . Osobiście szanuję, jeśli ludzie chcą walczyć ze swoimi kompleksami, szczególnie takimi, które mają duży wpływ na samopoczucie i akceptację siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 miesiąc temu #1071503 przez alioolio
Zastanawiam się nad operacją biustu, po porodzie moje piersi nie są tak jędrne jak wcześniej, strasznie się ich wstydzę. Czytam m. in. tu: https://podpowiadamy.pl/lifting-piersi-nici-czy-operacja/ co jest lepsze lifting czy operacja piersi... Boje się zabiegów i raczej bym wolała coś nieinwazyjnego, jeszcze się zastanawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl