BezpiecznaCiaza112023

Czy uroda jest dla Was ważna?

4 lata 5 miesiąc temu #1069130 przez Andreaa
Cześć.

Jakie znaczenia ma dla Was uroda ?
Czy liczy się dla Was to jak wygladacie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069132 przez Meri
Kiedys pracowalam jako modelka...potem zachorowalam-1,5 roku miedzy szpitalami..siedzenie w domu,aby nie wysilac serca, czas ten odznaczyl sie na ciele, przytylam 6 kilo...w tym 3 to na dobre mi wyszly;-)ale cialo ucierpialo...mzoe zmaina trybu, moze genetyka?-Nie wiem...Tabletki rozreguloway mi hormony...poajwilo sie pare rozstepow na piersiach, utracily troche swoja jedrnosc..., tak jak cale cialo, pojawil sie klopt z przemiana materii....Teraz musze uwazac, bardzo mocno uwazac na to co jem-bo wszytsko zaraz sie odklada.
Pamietam,ze pierwszy rok "po tym" byl najgorsyz-zmiana swojego wizerunku z osoby o" idelanym ciele"na mniej idealne-akceptacja siebie na nowo.....Uczylam sie krok po kroku,ze nie musze byc idealna...
Do dzis mam obsesje troche na tym punkcie...lubie dobry makijaz..solarium.masaze,maseczki, nowosci kosmetyczne(ile ja pieniedzy potafie na to wydac!!!), klub fitness 5 x w tygodniu.., Fryzjer..ciuchy.....
Regularnie chodzę na zabiegi do gabinetu medycyny estetycznej:
arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/nawilz...enie-modelowanie-ust

Ostatnio powiększałam usta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #1069210 przez KasiaMila
Dla mnie jest niestety jest mega ważna, bo jak źle wyglądam, to automatycznie źle się czuję. Po pierwszej ciąży przeżyłam szok, bo wiecie zrobił się cellulit, rozstępy. Myślałam, że kilka miesięcy po ciąży moje ciało, skóra wróci do normalności, ale niestety. Dlatego korzystałam z różnych zabiegów dermatologii kosmetycznej, czy tam medycyny estetycznej. M.in. usuwanie rozstępów. Żeby utrzymać formę i skórę w dobrej kondycji ćwiczę regularnie i odżywiam się zdrowo. Jak ognia unikam przetworzonej żywności, bo ona powoduje m.in. oprócz tycia, to zatrzymanie wody w organizmie, przez co może się pojawić cellulit. A Wy jak dbacie o siebie ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069305 przez Dolores_Mell
Ja jak przy hormonalnej terapii przytyłam 15 kg to nie powiem że było miło mi spoglądać w lustro, chociaż maż mówił że ok, to minie po kuracji będzie spoko, dlatego po ciąży nie zdecydowałam się na pigułki, chociaż takie wygodne ;p mam teraz mechaniczną antykoncepcję co zakładam tylko przed stosunkiem jest to diafragma dopochwowa co zakłada się ją z żelem plemnikobójczym, znowu mam rozmiar s/m i czuje się piękna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069310 przez Tamara
Dla kazdej z nas jest w pewnym stopniu wazna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069611 przez Quake
Każda kobieta chce wyglądać ładnie i czuć się atrakcyjną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069615 przez polakmaly
tak liczy się moze nie jest najwazniejsze bo każdy jest inny i kazdy ma inna urodę :) ważne by czuć się pięknym raz na jkichś czas nie koniecznie w dresach ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069890 przez Quake
Dla każdej kobiety uroda jest w pewnym stopniu ważna, chcemy się podobać i czuć się dobrze we własnej skórze, ważne, by nie przesadzać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 tygodni temu #1069894 przez likoo
w jakiś sposób jest ważna, ale nie wolno jej dać na 1 miejscu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl