BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 3 miesiąc temu #271779 przez angellika1
zajefanie bedzie :) ja myślałam właśnie o czerwcu - lipcu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271781 przez happymamma
Hania napisał:

Ja wybieram morze:)
To może weźmy ze sobą całą rodzinkę, tatusiowie zajmą się dziećmi a my zaszalejemy :blush: :) :laugh:

obawiam się, że mogłoby się to skończyć na odwrót :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271782 przez Hania
martucha, ja czuję!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Morze a miejsce Hel albo moje ukochane zadupie Gąski :lol:

na przełomie czerwca- lipca najpewniejsza pogoda;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271785 przez Hania
happymamma napisał:

Hania napisał:

Ja wybieram morze:)
To może weźmy ze sobą całą rodzinkę, tatusiowie zajmą się dziećmi a my zaszalejemy :blush: :) :laugh:

obawiam się, że mogłoby się to skończyć na odwrót :silly:



happymamma, to raz my a raz oni... :silly: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271786 przez martucha
Hania Gąski sa spoko;D

happymamma w sumie racja....
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271787 przez jusia
Martucha czuje czuje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
ja moge napewno, niewiem jak z M bo jak znajdzie pace to raczej urlopu tak szybko nie dostanie...zalezy kedy znajdzie :) ja napewno sie pisze, najwyzej sama... ale bardoz bym chciała z Wiką i M :)

i terminy wybierajmy...miesiąc chociaż ustalmy...

Martucha M mowi ze ta nasza historia jakby ja spakowac to mozna mailem wyslac same teksty bez zdjec :( ale zawsze cos...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271793 przez martucha
Jusia to trzeba napisac do tego Piotra zeby na tak spakował :lol: Asik chyba Ty masz do niego kontakt tak??

Ja do terminu moge sie dostosować chociaz obawiam sie ze jesli chodzi o wypad z m to mój m po czerwcu moze odpaść bo moga zrobic zakaz urlopów na czas euro...no ale jeszcze pozostaje l4 :silly:

Boze przez ta całą dzisiejsza akcję siedze jeszcze w pidzamie :P musze sie ogarnąć bo jak m wróci i zobaczy ten haos to chyba stwierdzi że mieszkania pomylił :P
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271795 przez Biedronka160
U nas całą rodzinką może być problem. W czerwcu to w weekendy sesję mam w szkole ;/ A w tygodniu to nie mam co z dziećmi zrobić :( A z dwójką sama to sobie nie wyobrażam.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271810 przez marta_szh
jak same to W-wa jak z dzieciakami to moze byc morze z tym, ze tutaj ciezko bedzie nam sie dogadac bo ja np moge tylko i wylacznie albo jakis weekend albo druga polowe lipca bo m ma wtedy urlop chociaz 28.07 mamy koscielny wiec tez nie wiem jak to bedzie, ehh..
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271817 przez kiniaa
hej :laugh:

znalazlam Was ;) zalozylam juz to konto na fb tylko jeszcze sie nie ogarnelam tam. To niemozliwe ze tak nagle caly nasz watek przepadl :angry: :angry: :angry:

Madzia bedzie dobrze :kiss: a kiedy masz ta konsultacje z chirurgiem?

AnetkaBella tez sie tak wygina. Bylam z tym u lekarza i powiedzial ze to jest ok, tylko ze ja mieszkam w UK a tutaj rzadko widza problem.

dziewczyny fajny pomysl, ja to jeszcze nie wiem czy bede w PL w tym roku choc wypadaloby byc :silly: ale jesli juz to pewnie lipiec - sierpien :) no i ja jestem za Zakopanem ewentualnie morze :laugh: i ja bym przyjechala z M i dziecmi no bo my jestesmy w PL bezdomni :silly: hehe i nie chcialabym zostawiac M samego gdzies u rodziny

wiecie co, ja tez ide dzis do lekarza z Bella bo strasznie kaszle :( :( :( budzi sie w nocy i kaszle przez pol godz prawie ze wymiotuje :( co to moze byc? pewnie jakis wredny wirus :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271821 przez happymamma
Właśnie wyobraziłam sobie wspólne plażowanie - te wszystkie dzieciaczki w identycznym wieku biegające na golaska i teraz które jest czyje? ;) Jeszcze byśmy sę d dziennika jakieg załapały :silly: :lol:

Kinia słyszałam, że przy ząbkowaniu tak właśnie dzieciaczki kaszlą :)

Wzorem MArtuchy, lece się ogarnąć - do potem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271826 przez kiniaa
Happymama :lol: :lol: :lol: wlasnie tez sobie to wyobrazilam :) wygladaloby to jak wycieczka zlobka nad morze :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271838 przez ona19
Cześć dziewczyny jestem z październikówek 2011 i od dwóch dni mam problem z wejściem na forum. Widzę, że chyba Wy od nowa założyłyście wątek tak??
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271840 przez Nika_OK
Jestem i ja :)

Ależ tu planu snujecie :)
Ja się oczywiście dołączam ręcami i nogami do nich :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271846 przez jusia
hehehhe a jak ja sobie wyobrazilam plazowanie to wpadlam w panike :) ja w kostiumie...?? porażka...ale zamierzam sie zaczac aerobowac :laugh: tylko czekam az zrobie badania do pracy ( bo musze powtorzyc ) i po chrzcinach brata synka :) a wlasnie w piatek mamy e chrzciny a potem sobota i niedziela nie bedzie mnie bo jedziemy do Kielc do chrzesnicy M i jego Babci ( ma 96 lat! ) Babuleńka juz nie widzi i nie wstaje z łóżka...no ale taki wiek ze trudno sie dziwic.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl